[2007] Koizora

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 14 gru 2009

Lusia pisze:Hai, hai umie, tylko nie wiedzieć czemu mnie wszystkie ich groźne miny bawią, po prostu bawią. Tylko w HYD Ogórek lub Jun jak robili groźne miny to się nie śmiałam.

tez na początku myślałam, że Koji nadaje się tylko do słodkich ról, ale przekonałam się, że jako buntownik tez nieźle wypadł ^^
Haru-chan rulez!!!! Musze meza wspierac, wiec jeszcze raz apeluje o ogladanie SHS Razz
Tylko czekałam kiedy się zjawisz i to powiesz xD
Fajnego masz męża :wink: z naprawdę ślicznym uśmiechem... i dłońmi ^^
Haha, niestety, złość nie za bardzo im wychodzi :D Może dlatego, że są tacy uprzejmi z natury? :D

Nie musisz mi mówić :D Ach, jego uśmiech jest piękny :D Wszystko ma piękne (zabrzmiało to dwuznacznie ale cóż :D).

Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 14 gru 2009

A czy z natury są uprzejmi to nie wiem, tak osobiście, ale wyglądają na takich mało złośliwych. A przynajmniej niektórym taka gra nie wychodzi.

No trochę dwuznacznie, ale zależy czy to "wszystko" już widziałaś [?] xD
Albo co jeszcze mi się podobało... śmiech Hiro/Haru, szczególnie zmodyfikowany kiedy mówił przez telefon i to jego "Mika-chan", aż się sama usmiechałam kiedy to słyszałam :melt:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 14 gru 2009

Właśnie ewidentną zaletą filmu były te długie rozmowy przez telefon. "A wyjrzyj przez okno"... "Zrób zdjęcie chmurom"... "Kim jesteś?"...
Strasznie naturalne potem było, że zostali parą.
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Co racja, to racja... ale dla mnie i tak za szybko przeszli to sedna sprawy.
btw. Ja się zastanawiam ile oni płacili za te rozmowy xD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

:twisted:

Myślałam, że to ja jestem przyziemna!
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

boom_boom pisze::twisted:

Myślałam, że to ja jestem przyziemna!
A jak już przeszli do sedna to nawet nie łaskaw było pokazać chociażby pocałunek >.< Uh, a tak chciałam zobaczyć Haru-chana w akcji [to chyba także zabrzmiało dwuznacznie xp

Przyziemna w sensie o przechodzeniu do sedna, czy płaceniu za rozmowy? ^^"
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

W sumie to i to, ale bardziej- koszt rozmów.

A ja właśnie czasem lubię tę japońską pruderyjność, ciąże po głaskaniu po głowie, itd. Takie magiczne to wszystko. Oby nie przesadzać ;)
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

boom_boom pisze:W sumie to i to, ale bardziej- koszt rozmów.

A ja właśnie czasem lubię tę japońską pruderyjność, ciąże po głaskaniu po głowie, itd. Takie magiczne to wszystko. Oby nie przesadzać ;)
Nie, że tego nie lubię, ale czasami przyzwyczajenie do przesadnych scen z amerykańskich filmów bierze górę.
Kiedy wspominasz o ciąży po głaskaniu po głowie, to przypomniał mi się mój przyjaciel i jego wyśmiewanie się z listów do Bravo. Wymyślił coś takiego: Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem, a kilka dni później odkryłam pewne zgrubienie na moim kolanie. Czy to może być ciąża pozamaciczna??
Wiem głupie, ale tak to właśnie wygląda.

A wracając do tematu, akurat w Koizorze to "głaskanie" było bardzo romantyczne i ślicznie wyglądało ^-^
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 03 sty 2010

Wczoraj obejrzałam znowu ten film, w zasadzie zmuszona przez koleżankę, namawiała mnie dłuuugo żebym to z nią obejrzała, opierałam się, bo chociaż naprawdę go uwielbiam, to ostatnio bardzo łatwo dostaję dołów. I wiedziałam, że się znowu zdołuję.
O dziwo nie było już tak źle, jak kiedy oglądałam pierwszy raz, może dlatego, że byłam na to gotowa psychicznie, a może miałam już przesyt tych melodramatów [kilka dni wcześniej ta sama koleżanka mnie wkręciła z oglądanie znowu 'One litre of tears' xD], i faktycznie tym razem to przede wszystkim skupiłam się na szczegółach których wcześniej nie widziałam jakoś, a potem jeszcze przeczytałam tą dyskusję i faktycznie podobne rzeczy mnie gryzą xD Po pierwsze - kurcze no, jak 15-16-letnie dzieci, które znają się... dzień? dwa? <telefonów nie liczę> mogą się ze sobą przespać? xD dobra, może to jest możliwe, ale pamiętam że za pierwszym razem pamiętam, że nie zwróciłam na to uwagi, a teraz pierwsze co nasunęło mi się "kurde, seksoholik" xD I kolejna rzecz, o której tu już pisaliście: naprawdę było ich stać na te telefony? nieeeno, też bym chciała czasem gadać całe noce, ale niestety niski studencki budżet mi na to w życiu nie pozwoli xD
Gwałt. Ekhm... myślę że spokojnie mogliby to sobie darować. Poza tym myślę, że jakoś mało jednak czasu minęło i to było zbyt dziwne, żeby Mika się z tym tak szybko pogodziła [i nie tylko pogodziła, ale zaczeła uprawiać seks w szkolnej bibliotece! xD]
To jak była w ciąży było baaardzo naciągane jednak, a w zasadzie to reakcje ich i ich rodzin. To jest niemożliwe, żeby coś takiego przyjąć do wiadomości tak szybko; do tego się w niezależnie jakich okolicznościach długo dojrzewa - co np widać bardzo wyraźnie w dramie która mnie ostatnio prześladuje, czyli '14sai no haha' [kolejna rzecz, którą chce obejrzeć moja koleżanka. czy dla odmiany nie może jej się zachceić komedii?! xD] Oczywiście film jest krótki i nie można było się na tym tak skupić, ale to i tak było jak dla mnie dziwne.
I sama postawa Hiro okropne mnie wkurzyła mimo wszystko, mimo że niby zrobił to dla niej, to przecież jasne było, że tak czy inaczej będzie cierpieć.
Do końcówki się już nie przyczepię, bo choc mam zastrzeżenia to i tym razem się poryczałam xD

A i jeszcze zawsze mnie zastanawiało jakiej farby używa Hiro, bo rozjaśniacze strasznie niszczą włosy, a przecież żadna normalna nie załapie na czarne xD no, oni tam pewnie mają jakieś lepsze... xDDD

Bawi mnie, że gdybym pisała tu komentarz po pierwszym seansie tego filmu mój komentarz pewnie ograniczyłby się do "oh co za piękny film!" xD
I tak jest piękny, i zawsze pozostanę tego zdania xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 03 sty 2010

Ai_tanu pisze:A i jeszcze zawsze mnie zastanawiało jakiej farby używa Hiro, bo rozjaśniacze strasznie niszczą włosy, a przecież żadna normalna nie załapie na czarne xD no, oni tam pewnie mają jakieś lepsze... xDDD

Bawi mnie, że gdybym pisała tu komentarz po pierwszym seansie tego filmu mój komentarz pewnie ograniczyłby się do "oh co za piękny film!" xD
1/ Ja na początku myslałam że to peruka :P Gdziesz czytałam, że ten wredny pan z LG to miał perukę.. No ale przecież Haru potem miał tę jajecznicę przy NHCE, więc zakładam, że po prostu trochę mu się już zmyła..
2/ Bo to piękny film jest!:D
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 03 sty 2010

Ai_tanu pisze: dobra, może to jest możliwe, ale pamiętam że za pierwszym razem pamiętam, że nie zwróciłam na to uwagi, a teraz pierwsze co nasunęło mi się "kurde, seksoholik" xD
Nawet nie wiesz jak mnie tym seksocholikiem rozbawiłaś xD Haru-chan i seksocholik :lol: Zabójcze xp
Może nie piękny, ale ładny. Jednak moje zdanie jest trochę spaczone, ponieważ jako pierwszą oglądałam dramę więc czasami łapie się na porównywani obu produkcji.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Lusia pisze:
Ai_tanu pisze: dobra, może to jest możliwe, ale pamiętam że za pierwszym razem pamiętam, że nie zwróciłam na to uwagi, a teraz pierwsze co nasunęło mi się "kurde, seksoholik" xD
Nawet nie wiesz jak mnie tym seksocholikiem rozbawiłaś xD Haru-chan i seksocholik :lol: Zabójcze xp
Może nie piękny, ale ładny. Jednak moje zdanie jest trochę spaczone, ponieważ jako pierwszą oglądałam dramę więc czasami łapie się na porównywani obu produkcji.
No ej,ale to tak wyglądało! xD pierwszy raz była u niego w domu, siostra gdzieś tam za ścianą, jej pierwszy raz a on się zachowywał jak... no, wiadomo chyba o co chodzi xD

Ja też oglądałam film zaraz po dramie, i on mnie zachwycił, a drama nie jakoś. Ale to kwestia gustu mimo wszystko xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 03 sty 2010

Ai_tanu pisze:
Lusia pisze: Nawet nie wiesz jak mnie tym seksocholikiem rozbawiłaś xD Haru-chan i seksocholik :lol: Zabójcze xp
No ej,ale to tak wyglądało! xD pierwszy raz była u niego w domu, siostra gdzieś tam za ścianą, jej pierwszy raz a on się zachowywał jak... no, wiadomo chyba o co chodzi xD
no tak, it's a good piont.. nie przyszlo mi to do glowy ale faktycznie mozna by go nazwac skesoholikiem.. choc do Haru jako Haru to nie pasuje. .ale druga sprawa ze ta postac ktora gra tez do Haru nie pasuje.. choc Haru sie w nia swietnie wcielil.. po prostu jak ogladam Haru tutaj a Haru w innych rolach to nie potrafie jakos w mozgu powiazac faktu ze to ten sam aktor..
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 03 sty 2010

evelinux pisze:
Ai_tanu pisze: No ej,ale to tak wyglądało! xD pierwszy raz była u niego w domu, siostra gdzieś tam za ścianą, jej pierwszy raz a on się zachowywał jak... no, wiadomo chyba o co chodzi xD
no tak, it's a good piont.. nie przyszlo mi to do glowy ale faktycznie mozna by go nazwac skesoholikiem.. choc do Haru jako Haru to nie pasuje. .ale druga sprawa ze ta postac ktora gra tez do Haru nie pasuje.. choc Haru sie w nia swietnie wcielil.. po prostu jak ogladam Haru tutaj a Haru w innych rolach to nie potrafie jakos w mozgu powiazac faktu ze to ten sam aktor..
Nie to, że się z wami nie zgadzam. Ai_tanu masz rację z tym seksocholikiem, tylko to tak śmiesznie zabrzmiało xD Ale cóż taki już urok Hiro ^^

Evel mówiąc szczerze, dopiero po drugim razie zrozumialam o co chodziło w Twojej wypowiedzi ^^" I racja, Haru i Hiro to dwie różne osoby, ale trzeba przyznać, że dał radę w tejże roli.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Ja też musiałam się wczytać xD no tak Haru to Haru a Hiro to jego rola, może nie pasuje ale jak dla mnie był w niej genialny a do tego super cute <jak zawsze, choć tu wyjątkowo xD> no i potem już taki nie był, na szczęście^^ w ogóle potem był taaaaki kochany <3
ODPOWIEDZ