[2008] Hana yori dango Fainaru

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 mar 2010

Dzięki temu może być wiecznie sam i kontemplować wszystko co mu takm sie mieści pod czupryną :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 mar 2010

co nie? xD zgadzam sie zupelnie xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Re: [2008] Hana yori dango Fainaru

Postautor: Rosia-chan » 14 lip 2010

Aaaa!!! Umiem zagrać tą melodyjkę,którą grał Hanazawa Rui na początku filmu :D
Nie rozumiem,co się tej matce stało,że nagle zrobiła się taka sympatyczna... Jestem zdezorientowana...
W momencie,kiedy zobaczyłam,że ceremonia zaślubin ma być dziełem F4,a Ruia nie było,to pierwsza moja myśl: "Nie mógł na to patrzeć" ;) Ale zaraz potem zobaczyłam widok z lotu ptaka i pomyślałam,że poprowadzi ceremonie jako ksiądz. No ale był jakiś stary ten kapłan,więc przez następną chwilę się zastanawiałam. I jak zgasły te światła,to najpierw mi przebłysło,że Rui im sprawi jakąś niespodziewankę i pojawi się w tym pięknym białym garniaczku,ale tuż przed zapaleniem świateł już wiedziałam,że Rui się z nim podmieni. Mimo wszystko myślałam,że jebnę jak go zobaczyłam. Normalnie się popłakałam ;) Nawet jako ksiądz wyglądał zniewalająco! Zmarnowali mi chłopaka...
Ale sama końcówka była słodka :)
Całość oceniam naprawdę wysoko.
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA

Wróć do „J-movie”