[2009] Gokusen the movie

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2009] Gokusen the movie

Post autor: Eggie » 15 cze 2009

Mam nadzieję, że nikomu nie odebrałam przyjemności zakładania tego tematu, ale jestem pak podekscytowana po zobaczeniu trailera, że nie mogłam się doczekać i muszę całą swoją ekscytację zamieścić w odpowiednim wątku :D Co by śmietnika tu nie robić, w innych działach :P

Obrazek

Reżyser: Toya Sato
Scenariusz: Kozueko Morimoto (manga), Michiru Egashira, Yuuko Matsuda
Premiera: 11.07.2009
Linki: http://www.filmweb.pl/film/Gokusen-2009-504725" onclick="window.open(this.href);return false;

OBSADA:
Nakama Yukie - Yamaguchi Kumiko
Kamenashi Kazuya - Odagiri Ryu
Oguri Shun - Haruhiko Uchiyama
Miura Haruma - Kazama Ren
Hayami Mokomichi - Tsuchiya Hikaru
Ishiguro Hideo - Honjo Kengo
Miura Shohei - Kamiya Shunsuke
Kiriyama Akito - Kuraki Satoru
Takaki Yuya - Yamato Ogata
Narimiya Hiroki - Noda Takeshi
Sawamura Ikki - Kurose Kentaro
Ishigaki Yuma - Minami Yoichi
Koike Teppei - Takeda Keita
Koide Keisuke - Hyuuga Kosuke

TRAILER!!!!
" onclick="window.open(this.href);return false;

TEASER!!!
" onclick="window.open(this.href);return false;

PLOT (napisze, co zrozumiałam, bo zostałam pouczona odpowiednio :P)
Więc Yankumi uczy w nowej szkole, Akado High School, uczniów, którzy oczywiście dają jej wycisk, bo są na etapie 4 pierwszych odcinków z dramy Gokusen i jeszcze nie wiedzą, że ona dla nich zrobi wqszystko :D

Reita, lider klasy, wdaje się w jakieś porachunki z gangiem, który spuszcza łomot jego kolegom z klasy. Dyrektor ostrzega, że wszystcy, który się do gangu zbliżą, zostaną wydaleni, ale on i tak postanawia sam wyrównać rachunki...
Również Ren z 3 serii G. ma problemy, gdyż jest ścigany za handel narokotykami. Kumiko próbuje odnaleźć go razem ze swoimi byłymi studentami <Ogórek, Odagiri??? ^^>. Później jednak od swojego dziadka dowiaduje się, kto tak naprawdę za tym wszystkim stoi... (znaczy, za oskarżeniem... czyżby jej miłość z 1 serii? w końcu w trailerze się pojawia...)
LOL, dobra, teraz ode mnie coś:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaa!!!!! :D

A bardziej merytorycznie:
Moje obsesja na punkcie tego serialu, jego pierwszej, ale i teraz nawet drugiej czesci (mimo jej słabości) rośnie z każdym dniem. Własnie oglądam 3 część, znaczy, zaczynam, ale Miura się elegancko prezentuje.. :D
Kocham Ogórka!!! Mam nadzieję, że bedzie to coś więcej niż 30-sekundowe cameo....
Jezu, Odagiri nauczycielem!!! Obejrzałam ten trailer z 20 razy i ciągle walę głową w biurko :D O LOL, każdy, tylko nie on!!!! :D

Ciekawe, czy powiedzą przynajmniej, co sie stało z innymi bohaterami... No dobra, z Shinem Sawadą :D No bo przecież nie może ratowac sierot nieprzerwanie od 7 już lat....

Uh, czy ktoś tu jest równie podekscytowany? Rany, to już za niecały miesiąc.... Ciekawe, ile zajmie wrzucenie tego do neta z napisami... To głośna sprawa, więc może bedzie priorytetem... :P

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 15 cze 2009

Jezu, Odagiri nauczycielem!!!
Jako, że się średnio orientuję pomyślałam Joe Odagiri? :D Ale niestety nieee ;<

Ja już pisałam jakie momentami traumatyczne było dla mnie Gokusen, ale.... hym tyle tyle tu ciach, że może się skuszę xP
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD

Post autor: exia » 15 cze 2009

im więcej gokusena wychodzi tym bardziej boli mnie głowa XDXDXDXD
Dosyć niedawno skończyłam wszystkie serie bo po 1 ciężko było obejrzeć pozostałe lol ta schematyczność powala :giggle:
na nieszczęście albo szczęście wsadzają tam ciacha, które akurat lubie i kończe na oglądaniu lol

ciekawa jestem filmu :D kame w roli nauczyciela mnie nie dziwi, jemu i tak przypadła rola mądrzejszego lol
lets see kogo tym razem yankumi pobije i jaki wygłosi morał :giggle: :giggle:
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 15 cze 2009

A no ja juz też czekam, w tym tygodniu chce zobaczyć specjal do 3 serii gokusen :D mimo iż wszystko schematycznie to i tak ich kocham :D
Ahh....ja chce już kinówkę, tylko nie wiem jak zdzierżę my love z pierwszej serii <Miinami *_________*>
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 15 cze 2009

Minami? LOL, on jest twoim lover boyem? :D
Przecież tam jest Ogurek! Przecież tak jest.... Jun... :D No LOL niezły...

Fakt, schematyczność schematycznością, ale pomijając teksty "I'm thier homeroom teacher" to jest cąłkiem przyjemne...

Co co ciach, które na szczęście tam wrzucają - całkowicie cię rozumiem :D
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 15 cze 2009

Minami? LOL, on jest twoim lover boyem? Very Happy
Przecież tam jest Ogurek! Przecież tak jest.... Jun... Very Happy No LOL niezły...
No bo Minami miał tam taki fajny fryz xD jeszcze Narimiya :D Bo Jun o Oguri to inna bajka.
Z drugiej czekam na Teppeia i na Jina :D a z trzeciej oczywiście na Takakiego ^^
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 15 cze 2009

omfg XDDDD Gokusen the movie, muahahahaha XDDDD

Ale po obejrzeniu tego trailera.. sie napaliłam na ten film XP szczególnie po tym "Odagiri?!' XDDDDDDDDD
Umieram ze śmiechu, mam nadzieje, ze tak samo bedzie podczas oglądania filmu ;DDDD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 16 cze 2009

łaaaa, no to mnie wryło, już myślałam przez chwile jak zobaczyłam to ze chodzi o sp z 3 serii którego niedawno przetłumaczyli a tu proszę, filmik i do tego z podsumowaniem chyba tych 3 serii. No i nowa klasa to ta ze sp - czyli jak zwykle skończyło się na tym ze trzeba kontynuować co się już zaczęło >< Ale jeśli nie pokażą nowej klasy Yankumi to nie zdziwiłabym się ze na filmie chcą zakończyć całą serię <może to i lepiej..>
W ogóle tyle ciach ze szok, ale jedno mnie bardzo zastanawia - czemu nie ma Juna? Fajnie by było gdyby zrobili film na podstawie dodatkowych historii z mangi, a tam jak kojarzę to jednak Shin był Yankumi przeznaczony xD A w końcu z Gokusena mangowego to niewiele pozostało. W ogóle szkoda że nie zostawili Yankumi charakterku z mangi bo zdecydowanie o wiele lepiej by wyszło to wszystko dla całej serii, a tak mamy morały zawsze właściwie te same i oglądając sp to miałam wrażenie ze oglądam to samo tradycyjnie, ale cóż, czego się nie zrobi dla takiej cukierni nagromadzonej >< trzy godzinki nawet z nimi z chęcią wytrzymam:D
Swoja drogą to nawet treść trochę ciekawiej wygląda niż tradycyjnie co dziwne...
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 17 cze 2009

Właśnie skończyłam specjal do trzeciej serii i jak widzę klasa z kinówki będzie ciekawa xD zwłaszcza Reita hiehie....
Mam nadzieję, że przez film przewinie się jakaś 'kizuna' czy 'oretachi no seishun' bo bardzo lubię te piosenki i chętnie bym je znowu usłyszała.
Awatar użytkownika
Kayana
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Kayana » 29 cze 2009

OJ może dopiero zaczynam z Gokusen ale idzie mi dość szybko. A jak zobaczyłam ten trailer to od razu mi się spodobał. Już się nie mogę doczekać tego filmu. Tylko kurde muszę teraz szybko obejrzeć wszystkie sezony żebym mogła zrozumieć flim XD Ale trailer powala :D
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 29 cze 2009

No więc 1 serie obejrzałam, 2 też, a przez 3 nie potrafię przebrnąć (tylko 2 epizody obejrzane). Ale myślę że nadrobię przed filmem bo tak jak Kayana chciałabym wszystko zrozumieć ;) Ale jak zobaczyłam zwiastun i byli tak : Kame (sensei xD), Ogurek, Narimiś, Koike <3, pan detektyw/policjant z 1 serii (ach, uwielbiałam go xD) i paru innych to jakoś tak sentymentalnie mi się zrobiło i na pewno obejrzę ten film. Teraz nic tylko czekać ! :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 30 cze 2009

Tak patrzę na tego postera i patrzę, no i uczniowie Yankumi z groźnymi minami itd i tak patrze na tą fotke i coś mi nie pasuje... młodzież,młodzież...o, Sawatari...xD trzeba przyznać ze bardzo groźnie wygląda, prawie jak młody delikwent;p
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 30 cze 2009

trzeba przyznać ze bardzo groźnie wygląda, prawie jak młody delikwent;p
hahaha, masz zupełną rację XP
a kurcze wcześniej go nie zauważyłam XPPP
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 30 cze 2009

A mi szybko 3 seria idzie, jeśli chodzi o oglądanie, gorzej, że musze czekać, aż "zdobędę" kolejne odcinki :P Teksty momentami powalają, ale ja swiata poza Miurą i Yuyą nie widze, więc... :D
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 30 cze 2009

Ja tam np cieszę się, że zrobili film, bo... kolejnej serii to bym już chyba nie zdzierżyła, po prostu. Nieważne jakie ciasteczka by tam nie występowały - oglądanie dokładnie tych samych motywów odgrzewanych po raz kolejny, no w któryms momencie po prostu przestaje to być zabawne:/ A dwugodzinny film - to powinno bez problemu dać sić obejrzeć ;p

A w ogóle, jak dla moi jednym z największych plusów filmu jest - *werble* - Kame^^ Nie mogę się doczekać tego, co oni wykminią z jego postacią<3
ODPOWIEDZ