[2009] Gokusen the movie

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 30 cze 2009

A w ogóle, jak dla moi jednym z największych plusów filmu jest - *werble* - Kame^^
To jak najbardziej ^^ Ale szczerze mówiąc to będę miała pewnie problem gdzie wzrok podziewać tyle ich się tam nagromadzi^^ (kurcze, jakiś ślinotok się załącza na samą myśl o tym ><) Znów pewnie nie dostrzegę połowy obsady a potem się będę dziwić - to on grał w Gokusenie? No proszę...

Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 30 cze 2009

Azzel pisze:to on grał w Gokusenie? No proszę...
Eeejj! Ja tak miałam/mam czasami! Może dlatego, że naprawde w każdej serii skupiałam się tylko na niektórych osobach a resztę traktowałam jako 'ładne tło' Ale tak swoją drogą, to strasznie dużo osób się przewinęło przez te serie o.O

Ha, no ale może i dużo ciasteczek będzie, ale absolutnie nic nie będzie w stanie odciągąć mojej uwagi od Kame - takie zboczenie małe: jak tylko pojawia się na ekranie wszytsko inne przestaje mieć znaczenie ;p
Awatar użytkownika
Kayana
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Kayana » 30 cze 2009

kye.chwan pisze:Ha, no ale może i dużo ciasteczek będzie, ale absolutnie nic nie będzie w stanie odciągać mojej uwagi od Kame

Haha mam to samo. Jak on się pojawi na ekranie to wszystko gdzieś znika. (Tylko szkoda, że gra tu nauczyciela. Jakoś wolałam go w roli ucznia. Gdy był bardziej "dziki" nie wiem jak go zdefiniować.) Ale jednak po Hana Kimi nauczyłam się patrzeć na całość nawet na tło bo tam warto było widzieć wszystkie szczegóły :D

A co do samego Gokusena to tam się praktycznie same ciacha się przewinęły i chyba tylko to ratowało 2 i 3 sezon przed porażką. Ale ten film naprawdę fajnie się zapowiada... i Ci faceci w tle...miam :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

(Tylko szkoda, że gra tu nauczyciela. Jakoś wolałam go w roli ucznia. Gdy był bardziej "dziki" nie wiem jak go zdefiniować.)
Heh, dla mnie to takie trochę będzie właśnie psychodeliczne Kame łobuz - przeobrażenie w Kame-nauczyciela- dla mnie trzeba być psychopatą by się ważyć uczyć dzieciaki w jakimkolwiek wieku xD <Yankumi w mandze była tego najlepszym przykładem;p nie była tak grzeczna jak w serii szczerze mówiąc>
Awatar użytkownika
Kayana
Co to jest dorama? o_O

Właśnie to będzie szko, szczególnie że ja jeszcze zaczęłam od 2 serii więc jakoś mocno mam go przyswojonego jako łobuza a nie grzecznego nauczyciela. W ogóle jakoś do Kazuyi nie pasuje rola pana-potulnego. On ma jakoś twarz i styl łobuza/luzaka i jakoś w tych rolach najlepiej się prezentuje i wtedy sama przyjemność z oglądania.
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

No coz, ja jestem po calej serii `Kami no Shizuku` gdzie Kame gral bardzo lame-ass salarymana, wiec trochu daleko od tego do wizerunku lobuza rzucajacego sie z piescmi na wszystko co sie rusza ;p
Co nie zmienia faktu, ze mam wielka nadzieje na duza ilosc scen jak sie chlopczyki bija (No a w szczegolnosci licze na Kame - nie, nie jestem monotematyczna- bo jak sobie przypomne jego pokiereszowana buzke z drugiej serii - mhrau, fajnie wygladal <33) Bo z sceny walki z Yankumi sa w sumie nudne: wpadnie, wyglosi swoje slynne przemowienie i skopie wszystkim tylki ;ppp
Awatar użytkownika
Kayana
Co to jest dorama? o_O

Cóż rolą nauczyciela jest pouczać innych XD Jak się słowem nie da to trzeba siłą. A te bójki Kame w Gokusen II są miodzio i choć nikomu nie życzę takiej twarzyczki to jemu akurat pasuje. Lekko pokiereszowana po prostu miaam :)

Co do Kami no Shizuku nie widziałam tej dramy ale po tym co napisałaś jestem ciekawa jak tam wypadł w takiej roli...
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Kayana pisze:Cóż rolą nauczyciela jest pouczać innych XD
A Yankumi jest zdecydowanie w Top3 najbardziej-pouczajacych-nauczycieli EVER;pp W pierwszej serii to jeszcze nawet zabawne bylo XD
Mam jednak nadzieje, ze w filmie nie bedzie za duzo czasu na wyglaszanie przemow - choc na pewno ostatnie co najmniej pietnascie minut bedzie poswiecone na gorace tudziez plomienne przemowy ~.^ Ale tez mam nadzieje, ze bede wtedy cienko plakac i nie bedzie mnie to za bardzo obchodzicXD
Kayana pisze:A te bójki Kame w Gokusen II są miodzio i choć nikomu nie życzę takiej twarzyczki to jemu akurat pasuje. Lekko pokiereszowana po prostu miaam :)
Prawda? Prawda? Te zadrapania na kosciach policzkowych i lekko rozwalone kaciki ust...
Obrazek Obrazek
... <33?
Tylko ze dorosly Kame w filmie - juz chyba nie bedzie tak dobrze wygladal jak obity 18latek, nie..?XDD
Kayana pisze:Co do Kami no Shizuku nie widziałam tej dramy ale po tym co napisałaś jestem ciekawa jak tam wypadł w takiej roli...
Jest caly watek o tym - lepiej tam sobie poczytaj, nie wiem czy bedziesz tak pozaytywnie nastawiona po takiej lekturzeXDDD
Awatar użytkownika
Kayana
Co to jest dorama? o_O

Cudo foteczki dodałaś... i jak napisałaś te zadrapania na kościach policzkowych i lekko rozwalone kaciki ust - miodzio.

Hmm... cóż jestem przekonana, że jako nauczyciel nie będzie tak świetnie wyglądać. Jednak pobijany 18 latek jest słodszy niż ileś letni nauczyciel. Na szczęście tam takim staruchem to nie jest ;)
kye.chwan pisze:Jest caly watek o tym - lepiej tam sobie poczytaj, nie wiem czy bedziesz tak pozaytywnie nastawiona po takiej lekturzeXDDD
Już po Twojej wcześniejszej wypowiedzi jestem rozczarowana bo Kame mi pasuje jedynie na łobuzo/luzaka. Ale idę poczytać mam nadzieję, że się nie załamię. Jedynie co to jestem ciekawa jego gry. Czy zagrał dobrze z klasą czy troszkę zawalił. Bo że sama postać mu nie pasuje to błąd producentów, że obsadzili go w takiej roli.

kye.chwan pisze:choc na pewno ostatnie co najmniej pietnascie minut bedzie poswiecone na gorace tudziez plomienne przemowy
Już w samym trailerze widać część przemówienia, więc będziesz mieć 15 minut na łzy :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Widzę ze zrobił się Gokusenowy kącik Kame^^ <nie żebym miała coś przeciwko;p jak najbardziej za;p>
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

*czuje spojrzenie na sobie*XD
Coz moge poradzicna to ze na haslo `Gokusen` niemal instynkownie reaguje odzywka `Kame`XDD
Aaaa~ tak skupiajac sie na jeszcze innych ciasteczkach (na namiastce plotu nie mam zamiaru :D) ciekawa jestem przez jaki dlugi czas na ekranie pojawi sie ekipa z pierwszej serii - bo w zajawce sie w sumie tylko przewineli przez chwileczke.
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 30 cze 2009

kye.chwan pisze:ciekawa jestem przez jaki dlugi czas na ekranie pojawi sie ekipa z pierwszej serii - bo w zajawce sie w sumie tylko przewineli przez chwileczke.
I obawiam się, że nie na wiele dłużej się pojawią w filmie ^^''' parę minut i dziękuję znając życie. Nie mniej jak Teppei tam wygląda o.O jaki stary już ehhh....
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 30 cze 2009

Avalia pisze:Nie mniej jak Teppei tam wygląda o.O jaki stary już ehhh....[/color]
Też to zauważyłaś? Zwykle w filmach wygląda na młodszego niż jest, a teraz jakoś tam mu się twarz zmieniła... ;) I nie mów że stary tylko że wydoroślał ;D
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Ejj, wlasnie jaki tam stary? (uhm, btw, on chyba nawet jest mlodszy ode mnie*spoiler2s*) Zapauzowalam sobie specjalnie (;p) i wygladal dla moi jak dzieciak wbity w garniturXD
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD

Post autor: exia » 11 sie 2009

ja jeszcze nie wpadłam na jakąkolwiek wersję filmu, how sad... ale anyway dzisiaj znalazłam SP a tam pod koniec chyba zapodali jedna ze scen (w samolocie XD) a potem wbijającego kame do pokoju nauczycielskiego (co już dużo razy można było obaczyć w trailerach :giggle: ):D
cokolwiek to jest, jest poryte :giggle:
ODPOWIEDZ