[2006] Boys Love

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2006] Boys Love

Postautor: margot. » 27 sie 2009

Boys Love (Boisu Rabu)

Obrazek

rok: 2006
gatunek: dramat, shounen-ai
tytuł oryginalny: ボーイズ ラブ
reżyseria: Kôtarô Terauchi

obsada:
Yoshikazu Kotani - Mamiya Taishin
Takumi Saitô - Noeru Kisaragi
Atsumi Kanno - Sora Amagami
Hiroya Matsumoto - Chidori Furumura
Masashi Taniguchi - Kousuke

opis:
Skrupulatnie wykonujący swoje obowiązki, redaktor gazetki Taishin Mamiya (Yoshikazu Kotani) przeprowadza wywiad ze szkolnym idolem Noeru Kisaragi (Takumi Saito). Ten jednak nie mogący zgrać tego w swoim grafiku prosi chłopaka o spotkanie wieczorem na kolacji. Tak więc spotykają się w wybranej restauracji, ale kiedy Mamiya wybiera się do łazienki Noeru nieoczekiwanie idzie za nim. Młody model pokazuje koledze ze szkoły jak przyjemne może być spotykanie się z nim. Następnego dnia rano, podczas lekcji, Noeru dzwoni do biura gazetki w której pracuje Taishin. "Twój wysłannik był niegrzeczny. Każ mu przyjść jeszcze raz do mnie by mnie przeprosił." Kiedy Mamiya przychodzi do domu Noeru by przeprosić, widzi go z jakimś obdartusem. Mamiya z przerażeniem odkrywa że jego zainteresowanie Noeru wybiega stanowczo poza artykuł--pragnie wiedzieć o nim więcej i być blisko niego.

trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=FxGCVHJ7TRg

http://asianmediawiki.com/Boys_Love
http://www.filmweb.pl/film/Boys+Love-2006-389281

Wszyscy oglądali, a nikt nie dodał tego filmu?
czy w shounen-ai zawsze musi występować trójkącik i zawsze muszą dodawać element basenu? XDD
Boys Love o wiele lepszy od Taiikukan Baby.
I podobały mi się te wstawki z cytatami które idealnie dopasowywały się do historii.
Końcówka natomiast strasznie szybko rozwiązana, fajnie że spełnić obietnice Ken'a i pokazał mu morze. Ale z drugiej strony jakby go wziął od razu do szpitala to może by przeżył, w końcu dźgnął go w prawe podbrzusze XD

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 27 sie 2009

Ja ogladalam *podosi reke*

......ale dopiero jak zobaczylam trailer to sobie o tym przypomnialam *blush*
wstyd sie przyznac, ale kompletnie wyrzucilam z pamieci ten film;
jakby mi ktos kazal wymienic choc pol sceny (ktore nie byly w trailerze, bo tu mam takie glupie wrazenie `widzialam juz kiedys, ale nie do konca pamietam`) to by mi sie nie udalo:/
To chyba znaczy, ze film nie byl do konca udany, nie? *rozglada sie na boki* Albo to juz tylko moja skleroza, ze nie pamietam :/
Bo scena w pociagu byla chyba cute...
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Ano jakoś tak wyszło, że za klimaty shounen-ai mnie wzięło.
Boy Meets Boy jeszcze nie widziałam, ale się to nadrobi (dzięki^^)

Ten film nie jest aż taki niegrzeczny. Owszem są sceny łóżkowe, głównie końcówki no i jedna taka scena brutalna. Ale ogólnie całość obrazu nie razi.
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 27 sie 2009

A i dwójka to nie wiem czego ma dotyczyć... Po takiej końcówce ciężko chyba o kontynuację ;) Jeszcze nie oglądałam, ale mam namierzone na veohu ;d

Jeden chyba z lepszych s-ai ktore widziałam ;d Chociaz najlepsze to sa chyba te, do których subów jeszcze nie ma ;d

Ale ogolnie to... Nie ma o czym dyskutować. Te same wątki co wszędzie basen i "wszyscy jestesmy gejami" XD i tragedia, o ;d
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Cóż kye. wybitne kino to to nie było, więc jakoś szczególne wrażenia które by pozostawiło po sobie ślad to chyba nikt się nie spodziewa ^^
scena w pociągu była krótka, no ale wyglądali cute...

Kontynacja, czyli inni bohaterowie, ale te same schematy - szkoła,trójkącik plus obowiązkowo basen XDD Zapewne 2 będzie gorsza, no ale i tak się obejrzy znając mnie ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 27 sie 2009

To jest taki film do obejrzenia na fazie na shounen-ai, na pewno nie dla poszukiwaczy dobrego kina ;)

Też będę musiała obejrzeć^^ Na veohu trafilam na taki ladny folder ze sterta shounen-ai i sobię pomalutku oglądam wszystko stamtąd^^
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 27 sie 2009

ej, dwójka to jakaś historia opowiedziana inaczej or stg o_O w ogóle lol wtf nie chce dwójki, jedynka była wystarczająco dobra jak na s-a ;D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 27 sie 2009

Ojej, bo jeszcze ktos bedzie mial mylne wrazenie ze ja np ambitne kino lubie ;p Albo ze nie dla mnie shounen-ajowe produkcje - a ja japonski szlifowalam na sluchowiskach BL, gdzie....uhm, rozne rzeczy sie dzialyXD

Tylko, ze - nawet widzialam ten film niedawno na asian-dramas@LJ i pomyslalam ze moze fajnie byloby to kiedys zobaczyc, i kompletnie nie zajarzylam, ze to juz widzialam ://
Troche smutne to, mimo wszystko.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 10 paź 2009

wzięło mnie na jakiegoś yaoica, a jako, że nie mam siły szukać i ściągać mang a animów większość widziałam chyba, więc wzięłam się za to. mniej więcej w połowie jestem i jak na razie wielki lol ;p co prawda nikt się nie zamienia gadającymi penisami, ale duch mangi się unosi XD a miałam iść spać wcześniej...

edit: heh, zakończenie było totalnie bez sensu, począwszy od tego nerda co go zasztyletował. ale cholera, jednak co yaoi to yaoi ^^ stęskniłam się. idę oglądać dwójkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
udsi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: udsi » 12 paź 2009

film mi sie podobał, ale ta końcówka.... ciekawe czy twórcy love contract wzorowali się z tym na tym filmie czy odwrotnie :P
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 lis 2009

O LOL, to głupawy film był ^^

Sama nie wiem co mnie wzięło nagle na związki meskie-meskie, bo ani to specjalnie podniecające nie było, ani tym bardziej jakaś wielka sztuka.

Główny pan, który był dziennikarzem i stroną wybitnie pasywną, miał nieustanny wytrzeszcz oczu, drugi pan malarz z kolei miał głos Mizushimy Hiro - po prostu myslałam, że go zdubbingował :D
A ten trzeci to w ogóle jakis wybryk natury :P

I co z tym zakonczeniem? Ni z gruszki ni z pietruszki...

Obejrzane na podglądzie i na jutubie, kompletnie niewarte czasu w mojej ocenie.

PS I dlaczego wszyskich najbardziej podniecają ci kościści faceci? :D Nie to, żebym lubiła jakiś napompowanych ale normalni by wystarczyli, nie muszą im zaraz wszystkie kości wystawac...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 22 lis 2009

Eggie pisze:O LOL, to głupawy film był ^^
PS I dlaczego wszyskich najbardziej podniecają ci kościści faceci? :D Nie to, żebym lubiła jakiś napompowanych ale normalni by wystarczyli, nie muszą im zaraz wszystkie kości wystawac...

muszą! <3 ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 23 lis 2009

muszą~~!
chudzinki (najlepiej z wcięciem w talii) jedynym słusznym gatunkiem faceta! ;)
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 23 lis 2009

Taak, ten motyw basenu jest przerażający... Jest dosłownie WSZĘDZIE!
Myślę, że BL nie jest takie złe... Ta końcówka mnie dobiła - co to miało w ogóle być? Nie mają pomysłu na zakończenie to od razu "zabić wszystkich"??
O_o
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 kwie 2010

jeja... ale sie uśmiałam xD Końcówka tak mnie śmieszyła ze myślałam ze umrę, nie dość zę słuszne ktoś podrzucił skojarzenie z love Conctract to w ogóle koniec był jakby budżet się wyczerpał tak natychmiastowo xD W ogóle to jedyne co w tym filmie było fajne to cytaty. Ten rysownik może i całkiem całkiem był, boxer to to okropny, jeszcze jego pośladki to było coś z serii - oślepnę zaraz ze zgrozy,a to trzecie to w ogóle,omg... ich gra aktorska - eee... w ogóle tam była jakaś gra aktorska? nike wiem,hmm.... chyba to położyło przede wszystkim film. Moze i narzekam bo to przecie produkcja TEGO typu, ale wychodzi na to ze film gejowski nie może być mądry i dobrze zrobiony - czy by nie oznaczało to ze to dosyć smutne? Mam gdzieś 2 tego filmu ale chyba trochę potrwa zanim ją ruszę <trochę zajmie mi czasu by dojść do siebie oO> Eh no, mogłabym nawet jakoś przeboleć grę gdyby były tu ciasteczka a tu posucha...

ogólnie to ja bym jakoś chyba nawet fankom s-a nie polecała, no ale co kto woli...
Obrazek

Wróć do „J-movie”