[2009] Heaven's Door

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

[2009] Heaven's Door

Post autor: margot. » 13 wrz 2009

ヘブンズ・ドア

Obrazek

rok: 2009
gatunek: dramat
reżyser: Michael Arias
scenariusz: Thomas Jahn, Mika Omori
obsada:
Tomoya Nagase - Katsuhito Aoyama
Mayuko Fukuda - Harumi Shiraishi
Tomokazu Miura - Hasegawa
Anna Tsuchiya - Host Club guest
Keishi Nagatsuka - Kokubo
Toshihiro Wada - Shiba Miko
Masaya Kikawada - Kishitani
Koji Ookura - Adachi
Min Tanaka - Henmi
opis:
Katsuhito Aoyama (Tomoya Nagase) młody 28-letni mężczyzna, spotyka 14-letnią dziewczynę Harumi Shiraishi (Mayuko Fukuda) w szpitalu. Oboje są śmiertelnie chorzy i nie zostało im już dużo czasu. Kiedy dziewczyna zwierza się, że całe życie spędziła w szpitalu i nigdy nie widziała morze, Aoyama postanawia zabrać tam dziewczynę. Od tego momentu zaczynają się różne problemy.
trailer:
" onclick="window.open(this.href);return false;
linki:
http://asianmediawiki.com/Heaven's_Door" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.imdb.com/title/tt1173947/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Post autor: Otai » 13 wrz 2009

Właściwie niczego innego sie od tego filmu nie spodziewałam, moze trochę wiecej ładnych/estetycznie/plastycznie scen. Podobało mi sie zachowanie bohaterów, było takie na swój sposób... racjonalne i gdybym była na ich miejscu to mogłabym się tak samo zachować. Na samym początku rezygnowali z życia, a potem potrafili zebrać w sobie siłę, by przeżyc swoje ostatnie dni tak , a nie inaczej i to mi się podobało :) Chyba taki film mi był potrzebny, bo mimo, że nie mam jakiejs choroby śmiertelnej i nie umieram to ostatnio byłam trochę przemeczona chorowaniem i juz mnie jakaś deprecha łapała.
Plus dla filmu, że nie był takim zblazowanym filmem o umieraniu i wrzucili do tego troche sensacji :)

A jeszcze offtopując - Nagase nie ważne czy z zarostem czy bez, czy w czerwonym dresie i jakichś obwisłych ciuchach - jak dla mnie gość jest tak jakoś uniwersalnie przystojny po prostu, bo nie jest takim chudzielcem jak niektórzy a do tego ma niesamowicie regularne rysy :D
ODPOWIEDZ