[2006] Gigolo Wannabe

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

[2006] Gigolo Wannabe

Post autor: evelinux » 22 wrz 2009

INFORMACJE OGÓLNE:

Obrazek

Tytuł: Uôtâzu
Tytuł angielski: Gigolo Wannabe
Reżyseria: Ryo Nishimura
Rok produkcji: 2006
Gatunek: komedia
Czas trwania: 107 min

OBSADA:

Shun Oguri jako Ryohei
Toshinobu Matsuo jako Naoto
Takamasa Suga jako Yûki
Shingo Katsurayama jako Shintaro
Yusuke Kirishima jako Masahiko
Hiroyuki Hirayama jako Teppei
Ryoji Morimoto jako Kenta
Hitomi Manaka jako Minako
Riko Narumi jako Chika

O FILMIE:

Film opowiada historię siedmiu przypadkowych osób, które borykając się z problemami zawodowymi trafiają w to samo miejsce - klub o nazwie "Psie Dni" (ang. "Dog Days") by rozpocząć tam pracę jako panowie do towarzystwa. Niestety już w pierwszym dniu okazuje się, że osoba, która z nimi rozmawiała w sprawie pracy i zebrała od nich kaucję zwrotną była oszustem i uciekła z ich pieniędzmi, a starszy pan (właściciel nieczynnego od dawna klubu) i jego wnuczka, których chłopaki zastają w na miejscu nie mają o niczym zielonego pojęcia. Jednakże starszy pan proponuje im odnowienie i otwarcie klubu w którym sami byliby szefami. Pytanie brzmi, jak siedem tak różnych osób - artysta uliczny, były szef firmy, dwóch byłych koszykarzy, szef kuchni, pianista i podrywacz - będzie w stanie się dogadać i odnieść sukces? Jedno jest pewne, po drodze czeka ich wiele śmiesznych i nieprzewidywalnych sytuacji..

OD SIEBIE:

Dlaczego warto obejrzeć ten film? W tej chwili przychodzą mi do głowy conajmniej dwa argumenty:

1. Shun Oguri w makijażu clowna jest przesłodki.
2. Zaskakujące zakończenie.. NA PRAWDĘ ZAKSAKUJĄCE!

ZWIASTUN:

[youtube]9tFX_Dh6p3M[/youtube]

Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 03 paź 2009

Trochę mi się to kojarzy z dramą (durną) Happy Boys. Ale to zaskakujące zaskoczenie intryguje... xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 03 paź 2009

DSakura pisze:Trochę mi się to kojarzy z dramą (durną) Happy Boys. Ale to zaskakujące zaskoczenie intryguje... xD
kojarzy ci sie.. z mojego opisu, czy widzialas film i takie wrażenie na tobie wywarł? na to drugie nic nie poradze, ale jesli jest jak w przypadku pierwsyzm.. to powiem ci ze to nie jest ani glupie ani glupkowate.. ciekawy rodzaj humoru, ale nie taki z dolnej polki. na prawde warto obejrzec.
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 04 paź 2009

Z opisu, z opisu, właśnie się zastanawiam, czy obejrzeć, szczególnie, jeśli mówisz, że nie jest głupkowate. Bo Happy Boys niby miało być... nie wiem, śmieszne? Ale nie było. A fabuła jest właśnie bardzo podobna do tego. A nie wiesz, gdzie mogłabym to znaleźć?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 04 paź 2009

nie, nie, nie. nie jest głupkowaty. humor owszem jest, ale nie głupkowaty. to taka ciepła historia o niepowodzeniach i dążeniu do osiągnięcia sukcesu. o wspolnym wysilku i uczuciu wkladanym w ciezka prace w dazeniu do celu. taki budujący film.. ze sie tak wyraze..

a film do ściągnięcia na AM-Addicon. (posłałam ci PM)
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 07 paź 2009

Dzięki za linki; ściągnęłam i obejrzałam ^^
Całkiem, całkiem. Strasznie mnie irytowały te baby, które rozrzucały pieniądze (no, jedna taka była, ale jej team też mnie denerwował ^^'), ale zapewne tak miało być z założenia ^^
Zakończenie akurat mnie nie zaskoczyło, ale to może dlatego, że świadomie doszukiwałam się podstępu xD
Ogólnie film bardzo fajny. Nawet się nie zorientowałam, kiedy się skończył ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 08 paź 2009

cieszę się ze się nie zawiodłaś :)
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Satsuki YO!! » 10 lis 2009

O, obejrzałam to razem z DSakurą-chan ^^ Bardzo fajny film, chociaż zakończenie strasznie wredne >.< I rozbrajały mnie te ich powitanie, najpierw z tym mieczem, a potem jeszcze te "żwawe paluszki" xDxD To było piękne, śmieję się z tego do dzisiaj xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 10 lis 2009

haha.. nooo te powitania byly mega dziwaczne.. xD
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 17 mar 2010

jeśli mam być szczera to mnie osobiście ten film trochę znudził. i byłam trochę zażenowana generalnie, ale może to dlatego że dla mnie ogólnie instytucja host clubu jest żenująca [co nie zmienia faktu że bym pewnie taki odwiedziła gdybym się przypadkowo znalazła w Tokio xD]. i żigolak to dla mnie bardzo śmieszna odmiana mężczyzny xD humor też nie był jakiś super, no i zakończenie takie dziwne. główny plus to Shun jako clown >D i ta piosenka którą śpiewali w samochodzie... chyba Ayumi Hamasaki, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć która to. omg jak ja dawno nie słuchałam Ayumi.
ogólnie naprawdę baaaardzo średnio.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 17 mar 2010

noo dla mnie generalnie japońskie filmy są SPECYFICZNIE DZIWNE.. ale ten miał jakiś taki urok.. no i na pewno mial na to wplyw Ogóreczek i jego klaun :) nie da sie tego ukryć ;) choc wole Shuna w takich troszke dluzyszch niz te wloskach..
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 17 mar 2010

w ogóle Shun miał tu włosy koloru <za przeproszeniem> kupy xD i śmiesznie wyglądał dla mnie jakoś, ale jego klaun rulez xD ale mogli troche romansu chociaż dać skoro już tam tą gościówe dali no xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 17 mar 2010

no ale ona taka drętwo-sztywna była..
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 17 mar 2010

jeśli mam być szczera to mnie osobiście ten film trochę znudził.
jak dla mnie Ai Tanu to dobrze podsumowała :D

mimo to nie zapominam o tych, co gustują w takich zmulaczach :P
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2006] Gigolo Wannabe

Post autor: Chie » 24 paź 2011

Film był średni a zakończenie naprawdę zaskakujące.Strasznie było mi ich żal na końcu.Co do ogólnej fabuły taka sobie.Grupa facetów i host club.Uważam że żaden się nie nadawał na hosta :).Podobało mi się to kręcenie butelkami pod koniec.Jestem ciekawa jak długo to cwiczyli.Jak dla mnie film był trochę za ciemny i miejscami nudził ale dotrwałam do końca.Jednak nie poleciłabym go nikomu chyba że jest wielkim fanem Shuna i koniecznie chce go obejrzec
ODPOWIEDZ