[2009] Subaru

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 13 paź 2009

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 15 paź 2009

Oglądnęłam właśnie i wcale nie był zły taki film.
Owszem w paru kwestiach się zawiodłam, ale ogólnie film bardziej na plus niż na minus.
Niepotrzebnie rozdrabniali się w kilka pobocznych kwestiach.
Ogólnie rzecz biorąc z takich dygresji to z tego filmu wyszło tak, że Subaru najlepiej tańczyła kiedy kogoś straciła (patrz najpierw Kazuję, potem ciocię).
No i jestem pełna dla Meisy, nie sądziłam, że aż tak nieźle będzie tańczyć. Najbardziej mi się podobało bolero i jej contemporary dance. No i ja ogólnie zawsze chciałam iść na jakieś przedstawienie baletu, ale jeszcze nigdy mi to dane nie było :(
No ale w street dance to ona najbardziej poległa w tym filmie. No i fajne były zdjęcia i ujęcia, natomiast muzyka czasem nie pasowała mi do sceny, ale była zła urywka piosenki i tak jakoś się scena rozpełza bez uczucia O.o
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2009] Subaru

Post autor: Eggie » 22 lut 2011

Ja dzisiaj dwa filmy pod rząd z Kuroki Meisą. Do tej pory jej nie znałam i nawet nie wiedziałam, że tu gra, więc... :P

Film powiedziałabym przeciętny. Dobry na odmóżdżenie, bo zawsze mi się podoba jak tańczą, w byle najgłupszym step up więc... Ale potem już mi się trochę nudziło. Niestety, ja przez balet nie przebrnę. Po prostu oczy mi się zamykają, jak tylko to widzę. Nuuuuda :D
Ale aktorzy byli fajni, Kuroki miła dla oka i fajnie tańczy, Yuuta <3 i ta Go Ara :D Zdziwiłam się że to ona mówiła po japońsku bo cały czas brzmiało mi jak dubbing :P

No i te Szynki :D O jaaaaa. W ogóle słów nie ma, jaką mi przyjemność sprawili swoim pojawieniem się, choć się ich nie spodziewałam :P Dobre The way you are nie jest złe :P Tylko faktycznie, trochę od czapy :P No i jak poleciało Bolero to dopiero sobie przypomniałam, że to faktycznie do tego filmu było. Ale Bolero juz nei zaśpiewali :P

8.5/10 - a co mi tam. Łzy w oczach, kolejna osoba spełniła swoje marzenia :D
ODPOWIEDZ