[2007] Heaven Can Wait. Maybe...

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2007] Heaven Can Wait. Maybe...

Post autor: Eggie » 16 gru 2009

Już obejrzany dawno temu, chciałam się wypowiedzieć, ale topicu nie było i zapomniało się. Teraz mam chwilę, to nadrabiam. :)

Obrazek

rok produkcji: 2007
reżyseria: Yoshimasa Toki
scenariusz: Yoshikazu Okada
tytuł alternatywny: Romaji: Tengoku wa matte kureru

Aktorzy:
Yoshihiko Inohara (Hiroki)
Aya Okamoto (Kauro)
Shunsuke Kiyokiba (Takeshi)

W zasadzie jest to film o trzech przyjaciołach. Dwóch panów jest zakochanych z jednej dziewczynie. Takeshi i Kauro sekretnie sie kochają, ale nie wyznają sobie uczuć. Hiroki, nieświadomy, oświadcza sie Kauro i ta zgadza się, sądząc, że z Takeshim i tak nic by nie wyszlo. Ale wtedy Hiroki ma wypadek i zapada w śpiączkę. Gdy po latach czekania na niego, Kauro postanawia wreszcie ułożyć sobie życie z Takeshim, Hiroki nagle się budzi...

Pamiętam, że wyjątowo podobal mi się aktor grajścy Takeshiego (jako aktor, nie z wyglądu :P). Pamietam też, że momentami mi sie dłużyło, a moja współlokatorka narzekała, że za długo i okropnie smutny.
No jest smutny i nastrojowy, ale chyba w sumie nie taki zły. Kto to widział i powie mi co i tym sądzić? :) Bo ja chyba nie wiem.

Dam mu 8/10, przemówił nawet do mnie ten klimat ale drugi raz bym już chyba na tym nie wytrzymała...

Linki: http://asianmediawiki.com/Heaven_Can_Wait._Maybe" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.imdb.com/title/tt0907668/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 16 gru 2009

Hmm, ta historia tutaj przypomina mi trochę Anime które bardzo mi się podobało... o ile dobrze pamiętam nazywało się Kimi Ga Nozomu Eien? Tam też była właśnie taka sytuacja mniej więcej... wraz ze śpiączką O.o
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 16 gru 2009

noo ja tez sobie taka sytuacje z anime przypominam ale bylo na odwrot.. byly dwie dziewczyny i jeden koles..

[edit:]
noo tak myslalam ze myslimy o tym samym.. ja to tylko pod inna nazwa znalam Rumbling Hearts
ODPOWIEDZ