[2006] Warau Michael

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

[2006] Warau Michael

Post autor: Azzel » 25 gru 2009

Postanowiłam stworzyć ten temat w ramach przestrogi xp Ale to na koniec xD

Warau Michael [2006] - Arch Angels

Obrazek

# reżyser: Issei Oda
# scenarzysta: Izumi Kawahara (manga), Issei Oda
# data premiery: 15 lipiec 2006
# czas trwania: 92 Min.

# Juri Ueno - Fumio Shijo
# Megumi Seki - Kazune Saiki
# Airi Taira - Yuzuko Sarashina
# Yusuke Iseya - Kazuomi Shijô
# Kei Kato - Takashi Sarashina
# Rinko Kikuchi - Nobuko Sakurai
# Toshinobu Matsuo - Shunsuke Wakatsuki
# Mitsuki Tanimura
# Aimi Satsukawa

OPIS:

Fumio przybywa do ekskluzywnej szkoły katolickiej dla bogatych dziewcząt. Ów szkoła znajduje się na wyspie którą kiedyś podobno ochronił archanioł Michał przed zły smokiem, stad też powstała szkoła jego imienia. Fumio bardzo sceptycznie podchodzi do całej tej szkoły i dziewcząt, które są nadmiernie uprzejme i nie znają takich przyjemności życia jak ramen. Można by się spytać w takim razie skąd ona je zna? - otóż sama bogata się stała gdy umarła jej matka i okazało się ze ma brata, który jest dosyć majętny. Na szczęście w owej szkole poznaje pewne osoby które również nie sa tym kim by się na pozór wydawały...

ODE MNIE:
jak już napisałam, temat dla przestrogi xp takiego potworka filmowego to ja naprawdę nie oglądałam wieki temu <to pobija nawet ten film lolitowo-gangowy xp> Zdaje się ze film oparty na mandze i jest w nim od cholery komputerowych wstawek, począwszy od samej wyspy, po ostateczne rozwiązanie sprawy xp Dawno nie widziałam takiego dziwadła <to to nawet dramowy renifer przy tym wysiada...> Zaczęłam to oglądać na zasadzie - mamy wigilię, chcę coś lekkiego a to tak właśnie wyglądało... Momentami się łapałam za głowę i niedowierzałam ze można coś takiego nakręcić... zwłaszcza jak przez naście minut trzeba było oglądać babska nawalankę <może facetów by to bardziej kręciło xp>
Swoją drogą mimo wszystko miło było obejrzeć Ueno Juri :p

Podsumowując odradzam oglądania tego chyba że ktoś: a) lubi takie potworki, b) jest pijany na wesoło i będzie go bardziej jeszcze śmieszyło to coś niż jest, c) ogląda w grupie ludzie z którymi lubi się nabijać z takich filmów xp

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 25 gru 2009

aha, to dzieki za przestroge bo poczytalam na tym na am-addiction i chcialam sciagnac. ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 25 gru 2009

Teoretycznie co kto lubi, ale moje wrażenia były jak widać <ogromna komputerowa Ueno Juri wyłaniająca się z wody, brrr...>
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2006] Warau Michael

Post autor: Snake » 11 paź 2012

Akcja dzieje się w "salezjańskim" LO. Na początku zastanawiałem się, czy będzie jakieś kocenie dla Ueto, która dopiero przybyła do religijnej szkoły (pianki, kolana i te sprawy), jednak nic takiego nie miało miejsca.

Oglądałem, czy raczej - próbowałem oglądać, dla aktorek, w których można było przebierać - Ueto, Rinko, Satsukawa, Tanimura + jeszcze parę innych. Niestety przebrnąłem do połowy, potem już przyśpieszanie.

Nie ma co wieszać psów, w końcu to film młodzieżowy, poza tym na podstawie jakiejś mangi. Może komuś się podobało, ale przeciętny widz (czytaj poważny, dorosły, o wysublimowanym guście filmowym - wypisz wymaluj przeciętny dokowicz) nie ma tu czego szukać.
ODPOWIEDZ