[2006] Catch a wave

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2006] Catch a wave

Postautor: Eggie » 19 sty 2010

Już dawno miałam o tym napisać, a że niedawno po raz enty oglądałam...

Obrazek

reżyseria: Nobuyuki Takahashi
scenariusz: Kazuma Toyoda
premiera: 29.04.2006

OBSADA:
Haruma Miura - Taiyo
Gaku Hamada - Kosuke
Rosa Kato - Julia
Ryo Kimura - Seito

http://www.imdb.com/title/tt0484195/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://asianmediawiki.com/Catch_a_Wave" onclick="window.open(this.href);return false;
oraz trailer
" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak tak, w roli głównej Haru :D

Nie ma za dużo streszczania, żeby nie psuć fabuły: Trzech 16 latków przyjeżdża nad morze na wakacje do domku letniskowego jednego z nich, niestety sierota gubi klucze :D (Nie Haru ani nie Kimura Ryo tylko ten trzeci, co jak autystyczny wygląda :P). Więc w wyniku splotu okoliczności takiego a nie innego, zabawny facet o imieniu Duke postanawia dać im pracę na pół etatu. W zamian za to bedzie ich uczyć surfingu. I tak zaczyna się ich letnia przygoda...

Ten film jest dla mnie po prostu epicki z wielu powodów, ale niestety ze wstydem musze przyznać, że nabardziej nabijam sie z Haru przed mutacją :D Ten "dźwięk" zawsze mi poprawia nastrój, powinnam go sobie na komórkę nagrać :D
Bardzo fajnie się go ogląda, mam go na koncie już z 3 razy, bo jednak wolę Koizorę ze względów praktycznych - Haru po mutacji :P
Inne powody, dla których lubię ten film (spojlery)
- Opóźniony zapłon Haru w scenie gdy pierwszy raz poznaje Kato Rosę... :D
-... i gdy ona sobie idzie... "Angel" :D
- stalowe mopy i inne utansilia!
- W ogóle, Duke jako całokształt :D
- Jak chłopcy robią "falę" :D

Haha, po prostu ten film rządzi bo za dużo by wymieniać... Lubię w zasadzie każdą klatkę. Tylko myślę, że Rosa Kato strasznie staro wygląda i nie pasuje mi do Haru więc nie lubię ich scen. Poza pierwszą :D

Polecam! :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 19 sty 2010

[za każdym razem jak zaczynam się uczyć coś mi przeszkadza, przed chwilą kumpela podesłała mi video z parodią YaB, chwile później dostalam śliczniastego mmsa, a teraz widzę na forum temat o filmie z Haru xD eh to znak dla mnie, ma się już dziś nie uczyć xD]

no więc... co mogę powiedzieć... NIE WIDZIAŁAM TEGO FILMU Z SUBAMI, i ze szczegółów oczywiście rozumiem bardzo mało do tej pory, ale ten film się naprawdę świetnie ogląda mimo to xD z kilku powodów... no, ma taką przjemną wakacyjną atmosferę, no i Haru... i co że przed mutacją, noo xD mi jego głos i tak nie przeszkadza xD [chociaż aktualnie głos Haru jest po prostu boski aaah <333]
i muszę wreszcie gdzieś znaleźć suby do tego filmu, no xD
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 19 sty 2010

Łaaa ^^
Haru -chan <333
Ostatnio mam na niego fazę razem z przyjaciółką i właśnie tak się zastanawiałam w czym on jeszcze grał oprócz tego co znalazłam. I w ogóle ile on tu ma lat? O.o

Coś czuję że mutacja Haru-chana w połączeniu z fryzurą będzie wprost epicka xD A do tego surfing... idę ściągać, bo ciekawa jestem xp
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 sty 2010

Taaaa jego fryz jest kolejnym powodem dla którego to oglądam w kółko :D Podobnie przylizana jak w 14 year old mother :P

A co do wieku - 15 jak zaczął, 16 jak skończył kręcić :P Film z 2006 :)
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 20 sty 2010

Eggie pisze:A co do wieku - 15 jak zaczął, 16 jak skończył kręcić :P Film z 2006 :)

Łoo to w moim wieku był ^^ A kurde wielki jakiś taki w porównaniu do tamtej dwójki, że nie wiem xp Albo oni byli niscy ^^" Przyjrzę się jak film będzie ściągnięty [o ile się ściągnie ==].

O nie... przyszło mi do głowy głupie pytanie... ale co tam i tak już mnie o podteksty oskarżali więc co się przejmować;3
Więc pytam: tam są sceny rozbierane? xD Pfu... znaczy się czy Haru będzie tam często latał, biegał, pływał itd. bez koszulki czy innej odzieży wierzchniej? xp Bo w końcu jest na plaży, nad morzem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 sty 2010

haha, chciałabyś :P
Nie, oni w zasadzie ciągle pływają w tych specjalistycznych kostiumikach piankowych ale za to po tym filmie wyrobiłam małą dewiację na punkcie jego kolan :P
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 20 sty 2010

Nie, no gdzie tam. Od razu bym chciała xp Tak się pytam z ciekawości, a zresztą Haru-chan w wieku 15-16 lat... o tak, już widzę jego seksi klatę xD Mimo, że do tej pory jest dość szczupły to jednak wolałabym go oglądać bez ubioru teraz niż wtedy xp
Tak właśnie gdzieś mi tam mignął taki piankowy kostium i buźka Haru [w tej przepięknej fryzurce xD]. A kolan nie zauważyłam, zazwyczaj skupiam się na jego dłoniach i oczach ^^ No i w tym filmie na pewno na głos też zwrócę uwagę xp
Rosa Kato? Pierwszy raz o niej słyszę, ale racja wygląda trochu staro.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 sty 2010

Jak tak już zaczęłam o tym filmie rozmyślać, przypomnial mi sie numer z wristbands i O-Ya-Ji :D LOL kwadrat, jak oni to ciągle pokazywali :D

Wróć do „J-movie”