[2011] Paradise Kiss

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[2011] Paradise Kiss

Postautor: Reira » 29 paź 2010

PARADISE KISS

No dobra, wiem, że premiera za pół roku, ale każdą plotkę o tym filmie chłonę jak gąbka. Adaptacja mangi Ai Yazawy, która po anime doczekała się pełnometrażowego filmu, w którym grają same gwiazdy. Ich dobór może wydawać się mało trafny, ale to tylko powoduje więcej plotek i dyskusji na forach.

Obrazek

Reżyseria: Takehiko Shinjo
Scenariusz: Ai Yazawa (manga), Kenji Bando
Premiera: Maj 2011

OBSADA:
Keiko Kitagawa - Yukari 'Caroline' Hayasaka
Osamu Mukai - Jouji 'George' Koizumi
Natsuki Kato - Asou Kaori
Aya Omasa - Sakurada Miwako
Kento Kaku - Nagase Arashi
Shunji Igarashi - Isabella (Yamamoto Daisuke)
Yusuke Yamamoto - Tokumori Hiroyuki

Kocham Ai Yazawę (uwielbiam Gokinjo Monogatari, NANĘ i Kagen no Tsuki). Paradise Kiss to jedna z jej mang, która doczekała się nawet polskiego wydania, teraz przyszedł czas na film z aktorami.

O czym to będzie?
Hayasake to nieśmiała, niezbyt inteligentna dziewczyna, która nie jest nawet w stanie wyznać chłopakowi, który jej się podoba miłości. Jej życie polega na spełnianiu życzeń matki, dla niej idzie nawet do elitarnego liceum, gdzie supełnie sobie nie radzi.

Wszystko zmienia się, gdy poznaje grupę szalonych projektantów z artystycznego liceum. George (lider) chce ją uczynić modelką. Pozostała - nieco ekscentryczna - część grupy: Miwako, Arashi i Isabela zgadzają się i dziewczyna zostaje wciągnięta w nowy, kolorowy świat modelingu, pokazów mody i projektantów.

Kitagawa Keiko kręciła niektóre sceny w Nowym Yorku i zżyła się z Mukaiem do tego stopnia, że krążą plotki że są parą. Nie mogę się już doczekać, żeby to obejrzeć.

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Re: [2011] Paradise Kiss

Postautor: lovegood » 29 paź 2010

No ja czekam ze względu na Juzka...Wiem że to niskie pobudki no ale ja nie umiem inaczej xD Szkoda tylko że nie będzie grał Isabelli tak jak na początku mówiono well >.<

Nigdy nie czytałam mangi, ale tak dużo się o niej mówi że się za nią wezmę przed wyjściem filmu :D
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 29 paź 2010

No właśnie na początku była plotka, że Juzek będzie grał Isabellę, chyba ludzie się na to nastawili po Atashinchi no Danshi.

A teraz trochę obiecanych fotek:

Shunji Igarashi jako Isabella
Obrazek

Pracownia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mukai jako George:
Obrazek

Kitagawa jako Hayasaka:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 01 lis 2010

hmm.... hmm.....
czytając mangi zawsze był gdzieś Paradise Kiss... ale kreska mi nie pasowała więc chyba nie czytałam...
ale opis jakiś znajomy. (nienawidze oglądać dram na podstawie mang które czytałam)
całej na pewno nie czytałam więc czekam na tę dramę bo wydaje się fajna :)
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2011] Paradise Kiss [z]

Postautor: Reira » 03 lis 2010

Trailer:
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 04 lis 2010

Czemu Juzek nie mógł dostać innej roli ;______;? Dośtee? I jeszcze Igarashi Shunji to jakas klątwa rzucona na mnie, ktoś planuje zamach na moje życie. xD Będzie kolejna trauma. Nie jestemfanką Mukaia, ale on mi jakoś pasował na George'a.... mam wrażenie, że od obydwóch bije jakas taka aura.... wyniosłości, którą niekoniecznie lubię (ale nie tak, żeby zegoś nie oglądac, tylko bardziej tak, jako cecha charakteru), I chyba jako jedna z nielicznych jestem szczesliwa z Oomasy Ayi i Kento kaku - kocham tę dwójkę, a jak będą razem to :Q_____________ .Chociaż przyznaję, ja też jako fanka mangi miałam chwile kryzysu, i to taką, że byłam gdzieś pomiędzy płaczem, a rzucaniem wszystkim o ścianę, wtedy kiedy okazało się, że ktoś pomylił rolę Juzka i Igarashiego i będą grać rolę na odwrót, niż początkowo to napisali. No bo już się przyzwyczaiłam do myśli kto kim będzie, a tu się okazało, że to czyjas pomyłka w druku/w przepisywaniu artykułu (?) była.
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 04 lis 2010

Otai pisze:Czemu Juzek nie mógł dostać innej roli ;______;? Dośtee? I jeszcze Igarashi Shunji to jakas klątwa rzucona na mnie, ktoś planuje zamach na moje życie. xD Będzie kolejna trauma.
Jakby Juzek dostał rolę Izabelli to wszyscy by się cieszyli, bo już w wielu podobnych rolach grał i miałby więcej czasu antenowego, a tak to ten koleś ze szkoły to właściwie niewiele miał do powiedzenia i chyba ze 2 strony z nim były w mandze. Może mi się myli z Gokinjo Monogatari, bo bardziej lubiłam. Chyba muszę odkurzyć moje tomy ParaKissa.

Ogólnie film wygląda zaskakująco inaczej niż manga i anime. Aż jestem w szoku. Keiko powiewa włosami i robi minki i jest taka wyniosła, a z mangi miałam wrażenie, że Yukari była takim człowiekiem bez opinii, który nie wie, co robić. No i Georgie... brakuje mi sparkli i mgły tajemniczości owiewającej jego osobę. Jak idzie korytarzem to nic się wokół niego nie unosi i to jest dziiiiwne :mrgreen: Mam nadzieję, że coś dodadzą, chociaż poświatę... :victory:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 lis 2010

Huh, obsada wypada kiepsko. Głowna bohaterka na plakacie wygląda paskudnie, ale jednak już to co dalej widać idzie na plus. Nie mogę się pogodzić chyba najbardziej z tym kogo dali na Miwako ;< i na Isabelle;( Chyba jedynie George mi tu najbardziej się podoba, ale wszystko wyjdzie w praniu. Jedna z rzeczy która już widzę będzie mi się podobała - ciuszki! Będzie film w którym naprawdę będą ciuszki :D no a inna rzecz jestem ciekawa jak bardzo będą sie trzymać wzorów jakie dawała autorka mangi, hm~~
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 08 lis 2010

Azzel pisze: ciuszki! Będzie film w którym naprawdę będą ciuszki :D

Trochę wczesniej zapowiedzieli inny film (ale tam będzie grał główną rolę seto Koji, wiem, że go kochacie... ale dla mnie wystarczy, że będzie tam Kiritani Mirei *_*), jako 'pierwszy film o modzie', nazywa się "Runaway*BEAT"
~tak jakoś mi się przypomniało~
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 08 lis 2010

Taaa, bardzo na temat xD
<nie lubie Seto xp>
A jeśli chodzi o ParaKiss, to taki zaciesz ze względu, ze kiedyś jakąś dramę oglądałam, że miały być ciuszki a był tylko żal i zgrzytanie zębami, a patrząc po fotkach coś dobrego tu się szykuje:) No kurcze, jeśli chodzi o stroje to Japończycy mają się czym pochwalić i dziwi mnie że jakoś nie bardzo się tym zajmują~~
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 08 lis 2010

Obczaiłam ten film z Seto, ale on chyba nawet jeszcze nie ma oficjalnego tytułu...
Azzel pisze:kiedyś jakąś dramę oglądałam, że miały być ciuszki a był tylko żal
Czy przypadkiem ta drama, to nie było Real Clothes? :mrgreen:

W każdym razie mam nadzieję, że będzie dużo ubrań i koronek i że odtworzą większość kreacji z precyzją, zamieszczam moją ulubioną:
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 09 lis 2010

Przeicież Runaway*BEAT to oficjalny tytuł, a film zostal zapowiedziany wcześniej niż ParaKiss i wcześniej się pokazały trailery jako 'pierwszego japońskiego filmu o modzie'. XD

ja na razie pod zwględem ParaKissa niejestem rpzekonana, w porównaniu tego co w mandze na razie jest bardzo przeciętnie, a najbardziej zabija mnie to w co ubrana jest ISabella
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 09 lis 2010

Ale liczyłam, ze tamten to już można sobie obejrzeć, żeby się jakoś odstresować od czekania na ParaKissa. A co do Isabelli, wygląda jak ciotka, co lubi dziwne wzorzyste, bezkształtne sukienki. Mina też mnie nie przekonuje jakoś... Chyba to będzie bardziej scentralizowane wokół Caroline niż manga, której głównym bohaterem była grupa projektantów.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 18 kwie 2011

Dla niecierpliwych pojawi się minidrama “After School”, która będzie miała 4 odcinki i w zabawny sposób opowie, co robią członkowie grupy artystycznej po zajęciach: George (Mukai Osamu), Isabella (Igarashi Shunji), Miwako (Omasa Aya) i Arashi (Kaku Kento). Wszystko będzie się działo głównie w mieszkaniu George'a. Więcej informacji tutaj:
http://japan-now.livejournal.com/1574528.html

Reżyserem jest Fukuda Yuichi.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 23 paź 2011

Czy ten film już wyszedł na dvd? Bo jakoś ciągle nie ma go dostępnego do oglądnięcia :cry:
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „J-movie”