[2011] Tokyo Kouen [z]

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

[2011] Tokyo Kouen [z]

Post autor: margot. » 06 sty 2011

Obrazek

Tytuł oryginalny: 東京公園
Tytuł angielski: Tokyo Park
Premiera: 18.06.2011
Reżyseria: Aoyama Shinji
Gatunek: ?

Obsada
Miura Haruma - Kouji
Eikura Nana - Tomie
Konishi Manami - Miki
Igawa Haruka - Yurika
Sometani Shouta - Takai Hiro

Reżyser Eureki i Sad Vacation powraca na reżyserski stołek po trzech latach przerwy. Jego najnowsza produkcja, Tokyo Kouen, to oparta na powieści Yukiyi Shojiego opowieść o Kojim, młodym fotografie, który otrzymuje od pewnego mężczyzny zadanie obserwowania i robienia zdjęć dziewczynie zleceniodawcy, co nie pozostaje bez znaczenia na jego osobiste związki z kobietami.
W roli Kojiego wystąpi znany z Crows Zero II Haruma Miura. Obiekt jego inwigilacji zagra Haruka Igawa (Dear Doctor). Na ekranie pojawią się też Nana Eikura (April Bride) oraz Mamami Konishi (Kara).

Film na który czekam, ze względu na historię, boję się tylko że słabe zdolności aktorskie Miury przytłoczą ten film :(

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2011] Tokyo Kouen [z]

Post autor: evelinux » 06 sty 2011

a w czym Haru był takim złym aktorem że sądzisz, że może spaścić ten film? że się tka zapytam?
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 06 sty 2011

O ciekawie film się zapowiada xd podoba mi się i jeszcze Miura ma zagrać xD jeden z moich ulubionych aktorów Japońskich <3 Myślę, że sobie poradzi ze swoją rolą jak z każda zresztą. O przychylam się do pytania Evel, moim zdaniem da sobie radę, jest na prawdę dobrym aktorem, jest młody ale miał już kilka poważnych ról wierze, że i tym razem da sobie radę :) Fajto! xD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

evelinux pisze:a w czym Haru był takim złym aktorem że sądzisz, że może spaścić ten film? że się tka zapytam?
naprawdę muszę odpowiadać na to pytanie? O.o
może zacznę najpierw od dram '14 Sai no Haha', później jeszcze gorsza kreacja aktorska w 'Binbo Danshi' (chociaż tam wszyscy pomimo że mieli beznadziejne rolę, to Ogurek który miał beznadziejnego bohatera był w stanie się wybronić), w 'Bloody Monday' tutaj już lepiej zagrał swojego bohatera, ale tak naprawdę nie do końca mnie przekonywała jego postać, jeśli mamy patrzeć na niego przez pryzmat jego bohatera w mandze, to się całkowicie nie sprawdził Miura, ale przynajmniej był w końcu tutaj strawny do oglądania.
Co do filmów to Akihabara@Deep najchętniej wycięłabym jego totalnie bezbarwną postać w tym filmie, widocznym był tylko i wyłącznie dlatego ze miał dziwne wdzianko na sobie, jakby go nie miał, nie istniałby w ogóle. Koizora omg, jak on się męczył w tym filmie, a ja razem z nim, ta postać była dziwna, i Miura nie umiał w tej postaci przekazać to co najważniejsze było w tym filmie, przez co jego postać właśnie wyszła taka dziwna. Negative Happy Chainsaw Edge ten film próbuje wymazać całkowicie ze swojej pamięci. Aczkolwiek najlepiej z tego filmu pamiętam śpiewającego Miure i to mu akurat dobrze wyszło.

niestety większość japońskich 'idoli' są bardzo słabymi aktorami, a prawdziwi aktorzy przeważnie występują w filmach niszowych i nie są doceniani albo szybko się o nich zapomina na rzecz właśnie takich cudownych gwiazd 'idoli' jpopowych -_-
Miura jest idolem, to fakt, ale aktorsko jest bardzo słaby, jego mimika twarzy jest strasznie ograniczona, emocjonalnie słabo przekonująco też niestety gra. Do tego on momentami strasznie dziecinnie wygląda (ma już 20 lat więc powinien powoli się tego wizerunku pozbywać, ale jednak nie...)
Dlatego niestety ja jego gry aktorskiej nie kupuje, może sobie być idolem nastoletek bo jest dobrym do tego materiałem, ale niestety nic więcej.

Dlatego słabo go widzę w roli tego fotografa ... i może zaburzyć moje estetyczne doznania XD Do tego on i związki z kobietami? Kobietami podkreślam, nie licealistkami ;/
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ookej.. Binbo Danshi to w ogole byla glupia drama ale on tam byl najciekawsza postacia kto mnie najmniej wkurzala. i mail ladne swetry. a w koizorze byl genialny i za to poswiadczy ilosc lez wylana rpzed nasze forumwoiczki. .nie zauwazylam zeby on sie tam meczyl..
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 06 sty 2011

Ehh powiem tak po 1 Kocham Binbo Danshi to chyba nie czyni ze mnie jakiegoś czuba który nie zna się na filmach itd ... Ja myślę tak obejrzyjmy ten film i może wtedy oceńmy umiejętności aktorskie Miury :) bo dlaczego z góry zakłada się, że sobie nie poradzi i zepsuje film czy cokolwiek: ) Ciekawa jestem margot może się orientujesz kiedy będzie można ten film sobie obejrzeć ? ściągnąć czy coś w tym stylu??
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

evelinux pisze:ookej.. Binbo Danshi to w ogole byla glupia drama ale on tam byl najciekawsza postacia kto mnie najmniej wkurzala. i mail ladne swetry. a w koizorze byl genialny i za to poswiadczy ilosc lez wylana rpzed nasze forumwoiczki. .nie zauwazylam zeby on sie tam meczyl..
a mnie w BD jego postać najbardziej irytowała XD straszna miernota która nic nie potrafi sama zrobić XD z tymi swetrami to mnie zabiłaś XDDD
No ale ok są gusta tak? każdy ma swoje zdanie. Ja go nie lubię, wy go lubicie i szanuję to. Dla mnie aktorsko nie daje rady, wy go kupujecie więc lepiej dla niego ^^
Tsukush pisze:Ehh powiem tak po 1 Kocham Binbo Danshi to chyba nie czyni ze mnie jakiegoś czuba który nie zna się na filmach itd ... Ja myślę tak obejrzyjmy ten film i może wtedy oceńmy umiejętności aktorskie Miury :)
oczwyiście, zawsze mogę się mylić, ja tylko napisałam swoje obawy ponieważ z nam Miurę z kilku produkcji, a na film się napaliłam. Szkoda że nie ma powieści wydanej Yukiyiego Shojiego.
Tsukush pisze: Ciekawa jestem margot może się orientujesz kiedy będzie można ten film sobie obejrzeć ? ściągnąć czy coś w tym stylu??
niestety ten film jest dopiero w trakcie kręcenia, nie ma jeszcze nawet daty premiery tego filmu z Japonii
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no a nie? ^^ swetry rulez :D i na tym zakończmy tę dyskusję. ale chciałam jedynie dodać, ze ostatnim zdaniem 1szego psota zraniłaś uczucia niektórych osób..
ODPOWIEDZ