[2006] Lovely Complex

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 10 wrz 2007

lektor w sensie, chodziło zapewne, że kogoś irytował ten narrator, który sobie tam gawędził co jakiś czas ;p
mnie akurat to nie irytowało;D dla mnie film klasa i tyle;ppp

Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yoshiko » 10 wrz 2007

Dla mnie również :D Wprawdzie nie wiele obejrzałam filmów azjatyckich ale ten jesli chodzi na komedie jest na pierwszym miejscu, na drugim jest "My sassy girl"
Awatar użytkownika
Mizuki87
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Mizuki87 » 10 wrz 2007

Yoshiko pisze:A jest z lektorem? gdzie?
Nie wiem czy jest z lektorem ale wnioskuję, że tak jeśli komuś się nie podobał... Napisy najlepsze bo można sobie posłuchać fajnego języka xD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 11 lis 2008

Ekch.... tragedia. Całkowicie się zawiodłam na tym filmie :( Aż się dziwię, że dałam do końca go oglądnąć. Zero porównania do anime.
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yoshiko » 06 sty 2009

Ja obejrzałam i anime i film. Film oglądałam jako pierwszy i uważam ze jest przesmieszny.Koike idealnie pasuje do obrazu Otani. A poniewaz zrobili z tego film a nie dramę (szkoda) dlatego sporo pozmieniali. Podobnie jak z moim ukochanym anime TOUCH, które liczy 101 epków + 2 filmy kontynuacyjne=dłuuga historia a oni pokazali to wszystko w jednym filmie fabularnym. Szkoda. Ale ważne ze w ogóle zrobili LC i z dobrym efektem.
Bo np film "Honey & Clover" był dla mnie traaagiczny za to drama była całkiem znośna xD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 25 kwie 2009

No i ja obejrzałam.

Właściwie to miałam uśmiech na twarzy przez cały film, a to zasługa uroczego Koike i Hiro - dziecka wojny ;) To moje pierwsze spotkanie z Teppei, wcześniej go kojarzyłam ale w żadnej roli nie widziałam. Fajny chłopak z niego ;] Co do fabuły to cóż...Taka sobie do obejrzenia ;] Główna bohaterka z leksza mnie irytowała, na szczęście to tylko film a nie drama więc nie musiałam się z nią użerać przez jakieś 10 odcinków ;]

Ogólnie na plusa :)
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Post autor: Otai » 25 kwie 2009

nie udało mi się tego filmu skończyć mimo Hiro (świetna rola w jego karierze swoja droga, taka inna!) i mimo Koike (ktorego lubię w gokusenia, KIDSach czy Shibatorze) ... tutaj jakoś sama rozwlekłość fabuły i problemy bohaterów mnie irytowaly, i ejszcze ta koszykowka. w sumie nie udalo mi się obejrzeć tego filmu, pierwsze podejście miałam w tamte wakacje, więc może w te wakacje co będą mi się uda.... ale nie jestem pewna :P
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 13 cze 2009

swego czasu ściągnęłam fake'a, zaraz po obejrzeniu anime, ale jakoś sięr ozeszło po kościach i zapomniałam zrobić tego again... no i dzisiaj było 100% i właśnie obejrzałam - omg, szczęka boli mnie od uśmiechania się :D oboje głównych bohaterów - uhahaha, geniaaalni! i kocham fryzury riki <3 :D
jak ja dawno japońszczyzny nie widziałam, uuuu! dzięki lovely complex wiem, że kiedyś jeszcze wrócę w te rejony.
nie no, suuuper fajne, lekkie i przyjemne *-*
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 10 paź 2009

A mnie tam się podobało. Co prawda momentami było dość sztucznie, ale i tak śmiesznie - aż tak, że po obejrzeniu wzięłam się za mangę. Też niezła chociaż tak w ostatniej 1/3 zaczynają dramatyzować. Mam nadzieję, że jakoś to skończę, bo chciałabym też obejrzeć anime ^^
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Satsuki YO!! » 10 lis 2009

Mnie też się podobało ^^ Bez szczególnej ekstazy, ale bardzo sympatyczny i śmieszny film ^^ A piosenkę Umibozu do tej pory mam na telefonie xD
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2006] Lovely Complex

Post autor: Mina » 18 wrz 2010

Drama jest całkiem przyjemna , ale gdyby nie przeuroczy Teppei to było by nudno, Hiro również był boski taki słodziuchny nieśmiały okularnik :-)
Ta wysoka tyczka była wysoka bo chodziła na obcasach i miała zwykle wysoko upięty kok, jestem ciekawa czy to było po to by ja do filmu wydłużyć czy żeby było że ona taka głupia lub chce pokazać , że sie nie wstydzi swojego wzrostu ???
Całkiem fajnie się oglądało ale to tylko dzięki Teppei gdyż ten motyw czekania na miłość kurdupla był dziwny jakby on potem nasiłe z nią był bo skoro ona go kocha no to szkoda to marnowac bo może go już nikt inny nie pokocha???
Z drugiej zaś strony byli sobie bliscy i dobrze się dogadywali i myślę że gdyby ona mu nie wyznała swoich uczuc to było by lepiej , potem ktoś by sie do niej zalecał a on by był zazdrosny i było to troszke bardziej naturalne że w końcu są razem .

Podsumowując fajna dramka .
Awatar użytkownika
Neko-hime
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: Neko-hime » 15 lis 2010

Boże uwielbiam ten film! Jest prześmieszny, banan nie schodzi mi z ust :D Teppei jest po prostu kawaii~~! *^^* Chcę mieć takiego chłopaka normalnie! <3 ;3 Bardzo mi się podobało i nie wiem, czemu niektórzy tak marudzą. Może to kwestia gustu, też nie może się wszystkim wszystko podobać, ale jednak... Jak można nie kochać Lovely Complex? Fakt, nie czytałam mangi ani nie widziałam anime, więc też nie mam porównania, ale film zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie *^^* Polecam wszystkim, polecam! :D
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Panda » 15 sie 2013

Kocham ten film!!! :smitten:
Może nie jest tak genialny jak anime, ale zachowany jest taki sam humor i sens.
Szkoda, że nie nie dodali paru fajnych scen, ale nadrabia to Teppei Koike, jego rola Otaniego jest naprawde genialna, urocza i realistyczna jak w anime. No i na deser występuje tam Hiro (scena - krew z nosa) :smitten:

Szkoda trochę z końcowej sceny, dla mnie nie jest dokończone.
Yoroshi queeeeeeeeeeeeeeeeeeen!
ODPOWIEDZ