[2011] Wild 7

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

[2011] Wild 7

Post autor: Snake » 17 paź 2011

Obrazek

Alternatywny tytuł: Wairudo 7
Reżyseria: Eiichiro Hasumi
Scenariusz: Mikiya Mochizuki (manga)
Premiera: 21 grudnia 2011
Gatunek: ?
Na podstawie : Mangi autorstwa Mikiya Mochizuki'ego "Wild 7," publikowanej w latach 69'-79'

Obsada: Eita, Kyoko Fukada , Kippei Shiina , Ryuhei Maruyama ,Tsuyoshi Abe , Takashi Ukaji, Yusuke Hirayama, Minoru Matsumoto , Jun Kaname

Opis:
Źle się dzieje w państwie japońskim. Przemoc, terroryzm i takie tam. Tamtejsze ABW powołuje tajną, motocyklową jednostkę do walki z przestępczością - Wild 7 - w skład której wchodzą byli skazańcy, od drobnych rzezimieszków po członków Yakuzy. Tylko oni będą w stanie rozprawić się ze skorumpowanym z policją i prawnikami występkiem.

Obrazek
"będę 'szczelał' "

Obrazek
"ja też"

Trochę info:
http://asianmediawiki.com/Wild_7" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Re: [z][2011] Wild 7

Post autor: daydreamer4 » 17 paź 2011

Snake pewnie nie zaaprobuje mojej wypowiedzi ale...
Eita, skóra i motocykle *_* Chcęęęę ^^^
Ale... http://asianmediawiki.com/File:Wild_7_02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; AŁA postarzał nam się bardzo Akira z Bofa xPPP
Po teaserze, nie jestem pewna czy to będzie dobry film ale dla Eity w skórze... chyba obejrzę ;D
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Snake » 17 paź 2011

Nie, dlaczego nie ? Skóra, harleye, strzelanie to fajna konfiguracja. Też raczej mam wątpliwości, czy to będzie przyzwoite kino, ale na pewno obejrzę. Poza Fukadą i Eitą ciekaw też jestem Kippei Shiiny - ostatnio dobra rola w mafijnym Outrage Kitano, ale aktor grywa też w komediach romantycznych (niedawno z ... Fukadą, niestety napisów angielskich nie ma od pół roku i chyba już nie będzie)
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Snake » 07 cze 2012

Ten film jest kiepski. Już pomijając durną konwencję, czy głupoty scenariuszowe, nie ma takiej sceny, o której można wypowiedzieć się z uznaniem. Już dzieci w przedszkolu potrafiłyby się wykazać większą inwencją, niż te akcyjniakowe cliche, które twórcy filmowi serwują na okrągło.

Z pozytywów fajna obsada i bassowe dźwięki wystrzałów z broni palnej.

2+/10
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Re: [2011] Wild 7

Post autor: wiktor » 25 sie 2012

obejrzałam, bo.... mi się zachciało coś japońskiego ..... i ... o mamo .... :lol: ja się nawet ubawiłam .....
oto ekipa ratująca świat, proszę Państwa :

Obrazek

czyż nie są uroczy :mrgreen: śliczni :melt: , na pewni oczytani i elokwecośtam :giggle: i tacy .... że powierzyłbyś w ich ręce swoje życie :rolly: :rolly: :rolly:

dobra, chłopaki się starali, jakaś akcja była, nawet lala się znalazła w pakiecie, pojeździli se na motorach i .... są najlepsi przecież :victory: .... Snejku, nie bądź taki surowy :smoke2:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 20 lut 2013

Fajny trochę motocyklów, parę miłych buziek, strzelaniny i akcja lubie takie coś więc na wszelkie inne braki nie zwracałam dużej uwagi.

Scena kiedy ta ściana wybuchła i oni wkroczyli.. nie mogłam z niej jak jacys superbohaterowie z komiksu
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 08 lip 2013

Film mi się podobał. Jeśli chodzi o fabułe, to pod tym względem rzeczywiście dziełem wielkim nie jest ale akcja toczy się w miarę płynnie i dajmy na to sensownie. Cała grupa jest super, zresztą motory są cudowne. Eita jak najcudowniejszy i nawet udału mu się znależć dziewczyne, przyznam, że im kibicowałam. Szkoda, że nie wszystkim udało się przeżyć ale dzięki temu zwolniło się miejsce. Podobał mi się też wątek dziennikarza i tekj dziennikarki, szkoda, że tego bardziej nie rozwinęli.
ODPOWIEDZ