[2008] Machine Girl

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

[2008] Machine Girl

Postautor: Chie » 23 paź 2011

Obrazek

Tytuły: The Machine Girl / The One-Armed Machine Girl /Kataude mashin gâru
Reżyseria: Noboru Iguchi
Scenariusz: Noboru Iguchi
Gatunek: gore, komedia

Obsada
Asami-Miku
Ryôsuke -Kawamura Yu Hyuga
Minase -Yashiro Ami Hyuga

Opis:
Film opowiada historię dziewczyny o imieniu Ami, która chce się zemścic na synu Yakuzy, który dręczy słabszych w tym też brata Ami-Yui.Yui ginie zepchnięty z budynku wraz ze swoim przyjacielem Takashi.Po śmierci brata Ami odnajduje jego pamiętnik w którym są spisane imiona osób których Yiu chciał zabic.Dlatego też postanawia że spełni życzenie brata i zemści się na ludziach którzy go skrzywdzili.Jednak w wyniku pewnych wydarzeń traci ręke i trafia do domu rodziców Takashiego(przyjaciel Yui-ego który razem z nim zginął).Razem jednoczą siły i postawiają dopełnic zemstę.

Screeeny
ObrazekObrazek

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2008] Machine Girl

Postautor: Snake » 23 paź 2011

Oglądałem, film całkiem fajny, ale i ważny, bo rozpoczął nową falę japońskiego gore. Czym się cechuje ten gatunek ? Hektolitrami rozcieńczonej krwi, niskim budżetem, akcją, głupawką, czasem również solidną satyrą z popkultury.

Od tego samego reżysera polecam Mutant Girls Squad - rewelacyjne gore, chyba moje ulubione z tych ostatnich, a także od kogoś innego: Tokyo Gore Police - oba moim zdaniem dużo ciekawsze od Machine Girl
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2008] Machine Girl

Postautor: Mina » 23 paź 2011

A oglądałam ten film ale nie przypadł mi zbyt do gustu , atmosfera tego filmu sprawiła, że fabuła i wszystkie czyny tej dziewczyny, jej uczucia mnie nie ruszały.
Bardzo nierealistycznie pokazany.

Wróć do „J-movie”