[2006] Death Note 1 & 2

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 20 cze 2007

Eeeeto, nie sądzę ,by role nasz się odwróciły, jako, że ja generalnie mang nie czytam i nie widziałam chyba ani jednej dramy na podstawie mangi, którą czytałam... Musisz mnie mylić z kimś innym. ^^"

Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 20 cze 2007

Może to nie koniecznie na podstawie mangi. Jak mi się będzie chciało to pogrzebię w archiwum. Na pewno było coś dot. kontynuacji też. Może Gokusen vs Gokusen 2? No nic, nvm. :P Ale przyznasz, że jesteś maruda i krytykujesz sporo? XD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 20 cze 2007

Ano maruuda jestem pierwsza klasa ^_^ *dumna* ^_~
I fakt, gokusena 2 krytykowałam sporo, no ale chyba co innego druga seria, a co innego oddzielna produkcja.
Anyway, offtop sie zrobił, czas to zakończyć^^
Awatar użytkownika
tatsu
Co to jest dorama? o_O

Post autor: tatsu » 05 gru 2007

film jest świetny xDDD uważam, że 2 część jest równie ciekawa jak pierwsza *__* uwielbiam filmowego L ... xDD Kenichi Matsuyama naprawdę się postarał xDDD i wyglądał świetnie a Tatsuya Fujiwara też niczego sobie ;]
Teraz czekam na L movie xDDD czy jak tam ten film się nazywa xDDD Najważniejsze, że o L ;D
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 05 gru 2007

Tak tak, najważniejsze, że o L. To ma jakoś dość niedługo wyjść? Jakoś tak zimą? Czy źle pamiętam?
Awatar użytkownika
tatsu
Co to jest dorama? o_O

Post autor: tatsu » 06 gru 2007

coś w maju 2008 ... tak mi w pamięci świta, że wiosną chyba ;]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 06 gru 2007

Kurcze... ja nawet 2 nie obejrzałam... jakoś mi umknęło... będę musiała poszukać tego gdzieś xP
Awatar użytkownika
tatsu
Co to jest dorama? o_O

Post autor: tatsu » 06 gru 2007

ja będę miała za niedługo nagrane na płycie xDDD obie części.. z polskimi napisami xDDD jak chcesz to jak będę miała, to ci skopiuję i wyślę ;]
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Reiha » 07 gru 2007

obie czesci sa genialne, ciekawe i do konca trzymaja w niepewnosci, 2 czesc wybitna, tylko co sie stalo z L?? bo tego nie skapowalam
L wygladal cudnie moja ulubiona postac z filmu ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 07 gru 2007

Ah... w sumie niespodziewanie udało mi się znaleźć ten film i szybko ściągnąć :)
Właśnie jestem po obejrzeniu go... i cóż mogę powiedzieć?
Zwroty akcji, zaskoczenie... i ogólnie film na prawdę dostaje u mnie plusa... Niestety końcówka jakoś mi nie podeszła... ale u mnie tak zawsze jest xP
Żałuje też tylko, że tak na prawdę strasznie mało wiadomo o L i się o nim praktycznie nic nie wyjaśniło (do ostatniej chwili czekałam aż chociaż powiedzą jak on się rill nazywa...). No ale... na prawdę ma być jakiś film o nim? O.o
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Post autor: makella » 07 gru 2007

Oglądam właśnie 1dynkę i jest na prawdę świetna!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 15 lut 2008

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 23 lip 2008

Obejrzałam 1&2, ale nawet nie pamiętam kiedy (może w maju...). Uwielbiam Death Note. Postać L moim zdaniem jest świetna (chyba moja ulubiona postać ze wszystkich filmów - przynajmniej tych azjatyckich).
Historia świetna, gra aktorów też moim zdaniem dobra, Ryuk i Rem też dobrze zrobieni (jakoś nie denerwowało mnie, ze są sztuczni, czy coś takiego).
"L change the world" czeka już od dłuższego czasu na dysku i może dzisiaj się na niego skuszę (choć miałam obejrzeć z Midori - przepraszam Cię z góry, ale zanim my się razem za to zabierzemy to miną wakacje...)
To chyba tyle - nie musze dodawać, ze dla mnie 10/10 i jedynka i dwójka :) Jestem nieobiektywna, bo uwielbiam Death Note - przyznaję się z góry i proszę mnie nie bić :)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 23 lip 2008

oo, a skąd można to ściągnąć w jakiejś ładnej jakości i z pasującymi napisami?
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 23 lip 2008

Ja ściągałam albo z avistaz albo z mininovy, ale szczerze nie pamiętam. Wiem, że chyba gdzieś na stronce Hana Kuori jest dostępne, a napisy można znaleźć na napisy.info :) Miłego ściągania :)
ODPOWIEDZ