[2006] Death Note 1 & 2

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 09 lut 2010

A ta Erika.... E? O co chodzi? Czy ona ma jakąs większą role w dwójce?
ona ma bardzo istotną rolę w dwójce, i w ogóle w całej mandze Death Note, można powiedzieć najważniejszą poza Raito i L. a Erika właśnie w ogóle nie przypomina Misy z DN, hm.

no, a ta dziewczyna Raito w ogóle w oryginale nie występowała^^

Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 09 lut 2010

Ai_tanu pisze:
A ta Erika.... E? O co chodzi? Czy ona ma jakąs większą role w dwójce?
ona ma bardzo istotną rolę w dwójce, i w ogóle w całej mandze Death Note, można powiedzieć najważniejszą poza Raito i L. a Erika właśnie w ogóle nie przypomina Misy z DN, hm.

no, a ta dziewczyna Raito w ogóle w oryginale nie występowała^^
a, czyli w filmie jest jakaś inna dziewczyna Lighta? (kurde, oglądałam z takim tłumaczeniem i mi Raito nie chce przejść przez palce, gomen). w sumie dla mnie Erika jest zachętą, tym bardziej jeśli nie przypomina Misy z DN bo ja na Misę miałam taką traumę, że masakra (znaczy się odstrzeliłabym z miejsca). może w ferie sobie oglądnę, hm?
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 09 lut 2010

a, czyli w filmie jest jakaś inna dziewczyna Lighta? (kurde, oglądałam z takim tłumaczeniem i mi Raito nie chce przejść przez palce, gomen). w sumie dla mnie Erika jest zachętą, tym bardziej jeśli nie przypomina Misy z DN bo ja na Misę miałam taką traumę, że masakra (znaczy się odstrzeliłabym z miejsca). może w ferie sobie oglądnę, hm?
znaczy w sensie z wyglądu jej w ogóle nie przypomina, z charakteru powiedziałabym że jest nawet bardziej wkurzająca niż w oryginale, chociaż może to moje odczucia tylko xD
ja nawet lubiłam Misę na swój sposób, no momentami w każdym razie, naprawdę kochała w końcu Raito, aż mi jej żal było jak on ją traktował xD

no, jest jakaś inna, a motywu z Takadą chyba w ogóle nie ma o ile pamiętam...
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 09 lut 2010

znaczy w sensie z wyglądu jej w ogóle nie przypomina, z charakteru powiedziałabym że jest nawet bardziej wkurzająca niż w oryginale, chociaż może to moje odczucia tylko
Ja na poczatku nawet nie donca poznalam ze to ma byc Misa - zaczynajac od tego, ze w orginale byla blondynka (!) i to w dodatku calkiem nawet strawna. Tode lubie, ale w tej roli mnie nie przekonala.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 14 mar 2010

obejrzalam sobie wlasnie 1szy film. i tak generalnie to nawet spoko.

ale ten kolo co grał L to masakra po prostu.. jak lizakiem mieszal herbate z mlekiem albo wzeral czekolade jak batonika.... weirdo.

w ogole to Light (caly czas jak slyszlama Lajto to mi sie kojarzylo z Zettai Kareshi i Najto) to tez nierowno mial pod kopula.. zeby swoja dziewczyne kilnąć..
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Sheeruun » 14 mar 2010

A mi się film w przeciwieństwie do mangi i anime w ogóle nie podobał. Co prawda mangi prawie nie czytałem, dobrnąłem do 4 tomu i dałem sobie spokój.. ale kupywałem, i odstawiałem na półkę XD Może dlatego, że 7 razy obejrzałem anime (nie ma to jak nuda i brak internetu... :roll: ) i po prostu mam trochę dosyć tej historii xP
Najbardziej mnie w filmie bolał brak Mello i Matta. Moje ulubione postacie, tak okrutnie pominięte.. :cry:
I ten sztuczny Ryuk i Rem. Okropność :shock:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 14 mar 2010

evelinux pisze:obejrzalam sobie wlasnie 1szy film. i tak generalnie to nawet spoko.

ale ten kolo co grał L to masakra po prostu.. jak lizakiem mieszal herbate z mlekiem albo wzeral czekolade jak batonika.... weirdo.

w ogole to Light (caly czas jak slyszlama Lajto to mi sie kojarzylo z Zettai Kareshi i Najto) to tez nierowno mial pod kopula.. zeby swoja dziewczyne kilnąć..
ale to cały urok L'a! xD
no raczej Raito nie był do końca normalny, ale to był WIZJONER xD

mi też brakowało Matta Mello i Neara...
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 14 mar 2010

Ja jakis czas temu obejrzałam 2 film i iał dobre momenty, ale wracać to raczej do pierowszego będę. Jakiś taki urok miał dla mnie...
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 14 mar 2010

w ogóle większość ludzi których znam woli pierwszą część, i to też jeśli chodzi o mangę/anime. to było takie super wciągajace *__* a po 25 odcinku [czyli sami wiecie jakim traumatycznym wydarzeniu] to już nie było to samo. chociaż był Near <3 + Mello i Matt. w ogóle Matt był looooove <3 robiłam jego cosplay kiedyś nawet xD
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 24 kwie 2010

Obejrzałam pierwszą część... To jest złe po prostu :/ Gdyby nie Ken'ichi, to w ogóle byłoby tragiczne, chociaż L animowy o wiele bardziej mi się podobał. Nie no, ten film to jakaś pomyłka jest. Gość grający Lighta nie dość, że kompletnie nie pasuje do oryginalnego Lighta (gdzie kakkoi guy i cienki krawat?) to jeszcze sam w sobie jest chyba marnym aktorem, a przynajmniej tutaj jego gra wypada wybitnie kiepsko. Aż się boję Misy w drugiej części :< Ryuka nigdy nie lubiłam, w wersji filmowej nie podoba mi się tym bardziej.

Fabuła trochę pozmieniana w porównaniu z tym co pamiętam z anime, dla mnie w ogóle nie ma napięcia, ale może dlatego że już wiem co będzie dalej... W każdym razie nie wiem kiedy się zmuszę do drugiej części.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 24 kwie 2010

akire pisze:Gość grający Lighta nie dość, że kompletnie nie pasuje do oryginalnego Lighta (gdzie kakkoi guy i cienki krawat?) to jeszcze sam w sobie jest chyba marnym aktorem, a przynajmniej tutaj jego gra wypada wybitnie kiepsko.
No to chyba raczej to drugie, bo on grał w Battle Royale głowną rolę i tam wypadł dość dobrze, przynajmniej dla mnie.

Co do Misy to Toda Erika będzie i chociaż moim zdaniem zupełnie nie pasuje do tej roli (też oglądałam anime) to daje z siebie wszystko.

Mnie tam się podobały te filmy, fajna jest alternatywna wersja, ot, jak ktoś się nie chce zagłębiać za bardzo w szczegóły, poza tym nie ma Mello i Near, jak oni się pojawili to już zupełnie straciłam zainteresowanie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 24 kwie 2010

Co prawda amine nie widziałam ale...

Że co że co że co???? Fujiwara Tatsuya złym aktorem? O.o O matko, mam od dłuższego czasu fazę na tego gościa, zaczeło sie od BR i w DN jeszcze bardziej sie podnieciłam o ile to możliwe :D
A Matsuyamę też lubię (no, w końcu ma grac Toru :P) ale w pierwszej cześci to jest go jak na lekarstwo :P
ODPOWIEDZ