[2014] Saikou no Rikon Special

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

[2014] Saikou no Rikon Special

Post autor: Mizuki » 04 paź 2014

Saikou no Rikon Special [2014]
Matrimonial Chaos Special

Obrazek

Tytuł Japoński:最高の離婚 2014
Sequel : Saikou no rikon

Reżyseria: Michiko Namiki
Scenariusz: Yuji Sakamoto
Producent : Fuji TV
Data wydania: 08 lutego 2014
Język: Japoński
Kraj: Japonia

Obrazek

OBSADA:
  • Eita jako Hamasaki Mitsuo
    Ono Machiko jako Hamasaki Yuka
    Maki Yoko jako Uehara Akari
    Ayano Go jako Uehara Ryo
    Serina jako Umino Nana
    Ichikawa Miwako jako Seta Tomoyo
    Matsuo Satoru jako Seta Tsuguo
    Ono Yuriko jako Arimura Chihiro
    Miyaji Masako jako Yahagi Satoko
    Yachigusa Kaoru jako Hamasaki Aiko
Opis:
Kontunuacja jednej z lepszych dram ostatnich lat Saikou no rikon (2013)
Minął rok odkąd Mitsuo i Yuka złożyli papiery rozwodowe, nadal mieszkają razem. Hamasaki Mitsuo poważnie myśli o ponownym ślubie z Yuka. Akari i Ryo próbują ułożyć sobie nowe życie. Wkrótce dla obu par przyjdzie nowy kryzys.

Hamasaki Mitsuo to jedyna rola Eita, w której za każdym razem jak go widzą mam ochotę go udusić, walnąć w łeb itp. Mitsuo doprowadza mnie do szewskeij pasji. Miałam nadzieję, że sequel będzie już tylko pianką spijaną ze słodko-gorzkiego piwa, niestety "Specjal" to kontunuacja problemów.
Sama końcówka nic w zasadzie nie wyjaśniająca pomiędzy Mitsuo a Yuką, fakt wysłania listu czego nie zrobiła ona w serialu, mogą jedynie sugerować, że ich wzajemne relacje ulegną poprawie.

Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2014] Saikou no Rikon Special

Post autor: isamar84 » 20 paź 2014

Widziałam miesiąc - półtora temu i nie rozumiem robienia specialu, którego kończy się w taki sposób, że właściwie nie wiemy na czym stoimy, możemy się tylko domyślać. Ogólnie powtórka z rozrywki w krótszym czasie niż 11 odcinków mi nie przeszkadzała, bo bardzo podobała mi się ta drama, ale brak zakończenia mnie zawiódł. Miałam nadzieję, że zobaczymy jakieś zmiany, które zaszły w nich wszystkich, a dostaliśmy właściwe ich brak. Wręcz czuję potrzebę kolejnego specialu.
ODPOWIEDZ