[2006] Trick 2

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

[2006] Trick 2

Post autor: ToMo » 14 gru 2006

トリック
Trick the movie 2

czyli jak to powiedzial kurczaczek po wykluciu saigo da!

Obrazek

reżyseria: Yukihiko Tsutsumi
scenariusz: Koji Makita
premiera: 10 czerwca 2006
gatunek: Komedia, Kryminał
Filmweb: link
OBSADA:
  • Yukie Nakama - Naoko Yamada
    Hiroshi Abe - Jiro Ueda
    Muhammad Abedin - Jimmy
    Yuuta Hiraoka - Kazuhiko Aonuma
    Maki Horikita - Misako Nishida
    Tetsuhiro Ikeda - Harando Akiba
    Nagisa Katahira - Sawako Hakogami
    Yukiya Kitamura - Ginzo Isano
    Katsuhisa Namase - Kenzo Yabe
    Yôko Nogiwa - Satomi Yamada
    Yôko Ôshima - Haru Ikeda
    Yoichiro Saito - Tamotsu Terukina
    Kôichi Ueda - Shuhei Saeki
    Katsuhiko Watabiki - Ushitora Akamatsu
Czekalam na ten film juz od jakiegos czasu, tj od czerwca, i dopiero teraz ktos bardzo kochany zripowal go z DVD!
jeli ktos ogladal serial to wie ze seria ta jest/byla swietnym widowiskiem! Ale po kolei

Nazywam sie Yamada Naoko, mam iles lat, i jestem piekna i nadzwyczaj popularna iluzjonistka. Jedyny moj pech, to kolejna utrata pracy, wlascicielka kamienicy ktora zada ode mnie kasy za czynsz, jej maz Muhammad i dwojka ich dzieci! a na dodatek ten wstretny profesorek!
tak zaczyna sie kolejna odslona tej wspanialej serii, ktora konczy poki co, cala serie. Tym razem Yamada Naoko razem ze swym hmmm trudno to nazwac kolega, milosc owszem, ale jakas taka dziwna :P, Ueda, wyruszaja na [poszukiwania zaginionej dziwczynki, a wlasciwie juz kobiety, ktora podczas zabawy w chowanego zginela bez sladu!
docieraja dow ioski, gdzie wladze sprawuje potezna istota ludzka *jak ona sei nazywala??* niewazne, wazne, ze wszyscy wierza, iz ma nadludzkie zdolnosci i ze sila woli, czy jakos tak, przetoczyla kamien na stromy szczyt bez uzycia reki, ludzi i sprzetu!
Yamada i Ueda musza zdemaskowac potencjalna oszustke, i odnalesc zaginiona dziweczynke.

film trwa 111 minut, ja czekam na pojawienie sie yabe :P bosh, jak ja go kocham! Nakama i Katsuhisa Namase zagrali razem nie tylko w Tricku ale i Gokusenie!
polecam wam ten film choc bez subow jest poki co, i ja go wlasnie ofladam!

komediowe sceny jak do tej pory
1. trzymanie w zebach paska a druga osoba naprezajac go puszcza z ogromna sila, co powoduje niesamowity bol i salwy smiechu
3. scena z ringa, ueda wchodzi do sypilani kobiet i widzi naoko spiaca kilkanasciwe centymetrow od swojego poslania, po czym kopnieciem budzi ja i ta obudziwszy sie zasypia! ueda ponawia probe, po czym, naoko, sunac sie po ziebi ruchem sadako wbija sie pod koldre! Komentarz Uedy "Sada"
pewnei to nei pierwsza scena i nie ostatnia, ale ja dopiero ogladam kilkanascie minut, dalej bedzie ciekawiej :P
ale zdecydowanie na glowe bije piskle wyklute w openingu z jaja, mowiace kore wa saigou da! LOL
must see! polecam

Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 14 gru 2006

mi jeszcze 6ep zostalo drugiej serii, to jest jeden z niewielu seriali, podczas ogladania ktorego zaluje ze nie znam japonskiego, heh ta ich gra slow
humor tez swietny plaskopiersiastej i dziewicy z duzym penisem
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 14 gru 2006

no to czeka cie jeszcze seria 3, plus kinowka i sp
seria boska, ale mojego drugiwego ukochanego gline zamienili na innego w serii 3! toz to skandal!

a wracajac do kinowki, to hmmm jakby to ujac, ueda wyciagnal cos z pudelka i tio cos bylo jak peruka, a raczej wlosy Yabe w ktorejs serii w onsenie
i to cos sie ruszalo i wydawalo dziweki! Yamada na to nadepnela i to sie drzec zaczelo! sweuetna scena
do tego Ueda walczacy ajk w matruixie!
skonczylam kinowke
uwazam ze zakonczenie bylo dziwne
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 14 gru 2006

Onitsuka Chihiro super kawalki spiewa, skoncze engine obejrze tricki, Nakama jest super, co do Namase to dopier w 14sai na haha przekonalem sie do niego wczesniej takie jakies glupawe role mial
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 15 gru 2006

no i ja wlasnei za te role go uwielbiam! nie wyobrazam sobie powaznego Namase! nawet na live jest szurniety!
ODPOWIEDZ