[2007] Virgin Snow

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 20 lut 2008

Da się oglądać ten film. Treściowo nic specjalnego, ale też nie nudzi, a Junki sprawia, że chce się go oglądać^^ Nawet sobie nieco pochlipałam pod koniec, więc nie jest źle.

Yappari skośnoocy chłopcy, a Junki w szczególności, pięknie wyglądają w makijaży, scena z pracą jako clown jest chou-słodka.

A ta rola obraża po prostu możliwości aktorskie Junkiego >_< Np jak się z Aoi chowają przed deszczem i on stroi takie zawstydzone minki, bo ona widziała go jako clowna. Wygląda to przekjutnie, no ale hello~~, kto robi tyle minek i grymasów przy lasce, która mu sie podoba. Owszem, jaks drobny grymas zmieszania, ale to... Co nie zmienia faktu, że śliczna scena :D Tylko, że Junkiego jest stać na o wiele więcej.

A najśliczniejszy moment jest jak Junki i Aoi robią yakusoku w bambusowym lesie *_*

Awatar użytkownika
aneczka
Oglądam regularnie xD

Post autor: aneczka » 20 lut 2008

wersalus pisze:postac Mina jakos mi nie lezala, zwlaszcza sam poczatek, luzacki hirołs narzekajacy na maly talerzyk :evil:
A mnie się ta scena bardzo podobała :D Ale może dlatego, że sama tak zareagowałam na porcyjkę zupy, którą miałam się najeść ;P
Nie wspominając o tym, że nawet zaspany i pognieciony Junki ma lepszą fryzurę niż ja jak nad nią popracuję ;P
eliza pisze:kto robi tyle minek i grymasów przy lasce, która mu sie podoba
Mam wrażenie, że chodziło o pokazanie różnicy w zachowaniu. Przecież Min to przy Japończykach wulkan energii ^^ Mnie się to akurat podobało.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 21 lut 2008

Ten film mi się nie podobał. Strasznie się na nim wynudziłam. Mimo, ze Jun Kiego bardzo lubię, w tym filmie był po prostu śmieszny (także nawet moja sympatia do niego nic w tym przypadku nie zdziałała). Dla mnie to było zmarnowanie czasu.
Awatar użytkownika
Midori
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Midori » 21 lut 2008

Taaaaaaa..., taki sobie film o niczym, zupełnie się czegoś takiego nie spodziewałam. Ale o dziwo nie zasnęłam podczas oglądania, co mi się czasem zdarza.
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Post autor: mistiq » 25 cze 2008

Bardzo długo sie zabierałem za ten film.Leżał sobie i leżał na dysku , aż w końcu wyczerpał swój limit przebywania i było trzeba coś z tym zrobić.
Jestem zadowolony z tego filmu , wcale nie miał wyniosłej fabuły.Prosty , lekki z przyjemnością się oglądało.:D
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 10 paź 2009

Po tytule spodziewałam się jakiegoś ckliwego, zapchanego dramatami romansu, ale zostałam całkiem mile zaskoczona. Nic głębokiego, skomplikowanego, ani zaskakującego, ale takie filmy też istnieją i da się je oglądać ^^

I uwielbiam tą scenę, w której Min pyta ojca, co Nanae napisała na obrazie, który mu dała, a on: Tu jest napisane: "Idź zetnij włosy" xD
ODPOWIEDZ