[2007] Virgin Snow

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 20 lut 2008

Da się oglądać ten film. Treściowo nic specjalnego, ale też nie nudzi, a Junki sprawia, że chce się go oglądać^^ Nawet sobie nieco pochlipałam pod koniec, więc nie jest źle.

Yappari skośnoocy chłopcy, a Junki w szczególności, pięknie wyglądają w makijaży, scena z pracą jako clown jest chou-słodka.

A ta rola obraża po prostu możliwości aktorskie Junkiego >_< Np jak się z Aoi chowają przed deszczem i on stroi takie zawstydzone minki, bo ona widziała go jako clowna. Wygląda to przekjutnie, no ale hello~~, kto robi tyle minek i grymasów przy lasce, która mu sie podoba. Owszem, jaks drobny grymas zmieszania, ale to... Co nie zmienia faktu, że śliczna scena :D Tylko, że Junkiego jest stać na o wiele więcej.

A najśliczniejszy moment jest jak Junki i Aoi robią yakusoku w bambusowym lesie *_*

Awatar użytkownika
aneczka
Oglądam regularnie xD

Postautor: aneczka » 20 lut 2008

wersalus pisze:postac Mina jakos mi nie lezala, zwlaszcza sam poczatek, luzacki hirołs narzekajacy na maly talerzyk :evil:

A mnie się ta scena bardzo podobała :D Ale może dlatego, że sama tak zareagowałam na porcyjkę zupy, którą miałam się najeść ;P
Nie wspominając o tym, że nawet zaspany i pognieciony Junki ma lepszą fryzurę niż ja jak nad nią popracuję ;P
eliza pisze:kto robi tyle minek i grymasów przy lasce, która mu sie podoba

Mam wrażenie, że chodziło o pokazanie różnicy w zachowaniu. Przecież Min to przy Japończykach wulkan energii ^^ Mnie się to akurat podobało.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 21 lut 2008

Ten film mi się nie podobał. Strasznie się na nim wynudziłam. Mimo, ze Jun Kiego bardzo lubię, w tym filmie był po prostu śmieszny (także nawet moja sympatia do niego nic w tym przypadku nie zdziałała). Dla mnie to było zmarnowanie czasu.
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Midori
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Midori » 21 lut 2008

Taaaaaaa..., taki sobie film o niczym, zupełnie się czegoś takiego nie spodziewałam. Ale o dziwo nie zasnęłam podczas oglądania, co mi się czasem zdarza.
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Postautor: mistiq » 25 cze 2008

Bardzo długo sie zabierałem za ten film.Leżał sobie i leżał na dysku , aż w końcu wyczerpał swój limit przebywania i było trzeba coś z tym zrobić.
Jestem zadowolony z tego filmu , wcale nie miał wyniosłej fabuły.Prosty , lekki z przyjemnością się oglądało.:D
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 10 paź 2009

Po tytule spodziewałam się jakiegoś ckliwego, zapchanego dramatami romansu, ale zostałam całkiem mile zaskoczona. Nic głębokiego, skomplikowanego, ani zaskakującego, ale takie filmy też istnieją i da się je oglądać ^^

I uwielbiam tą scenę, w której Min pyta ojca, co Nanae napisała na obrazie, który mu dała, a on: Tu jest napisane: "Idź zetnij włosy" xD

Wróć do „J-movie”