[2007] Soo

filmy z Korei
Awatar użytkownika
gregory666
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

[2007] Soo

Postautor: gregory666 » 05 cze 2007

Obrazek

TYTUŁ FILMU: "Soo" ( "Soo" )
PRODUKCJA: Korea Południowa
GATUNEK: Thriller, Akcja
CZAS TRWANIA: 122 minut
DATA PREMIERY: 22.03.2007 - Świat
REŻYSERIA: Yoichi Sai
SCENARIUSZ: Yoichi Sai, Shin Young-Woo
OBSADA: Yang-yil Chio, Gi-yeong Lee, Sung-keun Moon, Kyeong-hwan Jo, Seong-Yeon Kang

OPIS: Historia płatnego mordercy, który po 19 latach ma okazję spotkać się ze swoim bratem. Gdy zostaje on zamordowany na jego oczach postanawia odnaleźć winnych jego zabójstwa. Film nazywany azjatyckim "Kill Billem"

Oficjalna strona filmu http://www.cinemaservice.com/soo" onclick="window.open(this.href);return false;

Moje odczucia mieszane nie jest arcydzielem na miare kill billa ktos przesadzil temat oklepany smierc brata i zemsta na oprawcach przewinela sie juz w kilku filmach. Gra aktorska na poziomie duzo scen walki w stylu azjatow czyli pałki w ręce i do boju. Ogólnie 2 h spedzonę w srednim nastroju. Jesli chcesz zobaczyc to co juz widziales pare nascie razy w innych filmach to mozesz po niego siegnac nie zawiedziesz sie.

Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 05 cze 2007

Film ogólnie niezły Spoiler! chociaż w końcowych scenach zrobili z głownego bohatera jakiegoś RoboCopa. Dziesiątki razy oberwał rurkami po całym ciele, potem dostał dwie kulki i nadal żył i co więcej miał jeszcze siłę zabić "tego złego" ale tak poza tym to film ma niezły klimat. Warto obejrzeć, ale bez jakiejś większej rewelacji.
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 15 paź 2007

więcej właśnie takich filmów!!!!!wczoraj go sobie obejrzałam i stwierdziłam, że czasami lepiej odpocząć od wszystkich koreańskich romansów, których wiele, a obejrzeć coś ambitniejszego. Mroczny klimat, świetna kolorystyka w retrospekcjach, muzyka bez rewelacji, ale ogólnie film super.
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!

Wróć do „K-movie”