[2004] Lovely Rivals

filmy z Korei
Awatar użytkownika
zly
Co to jest dorama? o_O

[2004] Lovely Rivals

Postautor: zly » 17 cze 2007

Lovely Rivals aka Yeoseonsaeng vs. Yeojeja

produkcja: Korea Południowa ,2004
gatunek: Komedia romantyczna
reżyser Jang Gyu-seon

Obsada
Jung-ah Yum
Se-yeong Lee
Ji-hun Lee
Cha Seung Won

Opis
Yeo Mi-ok to nauczycielka, która za wszelką cenę pragnie wyrwać się ze szkoły w której uczy. Wszystko jednak zmienia się z chwilą gdy do obsady nauczycielskiej dołącza przystojny pan od plastyki (w tej roli Lee Ji-hun). Panna Yeo ze wszystkich sił stara się zwrócić jego uwagę na siebie.
Niestety jej starania spełzają na niczym gdyż na drodze do szczęścia staje jej sprytna uczennica Mi-nam.
filmweb.pl, użytkownik:aravisa

Od de mnie:
Zabawna komedyjka rywalizacji między dwunastoletnią uczennicą a jej nauczycielką o względy pewnego przystojnego nauczyciela.
Choć tak naprawdę ważniejsze są relacje między obiema paniami.Wyszło lekko i przyjemne z oczywistym happy endem.Moim zdaniem jedna z lepszych komedii romantycznych z Korei.

Ocena 8/10

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 17 cze 2007

zly pisze:.Moim zdaniem jedna z lepszych komedii romantycznych z Korei.

A mi sie własnie nie podobał ten film O.o wynudziłam się na nim strasznie...
ściągnęłam ten film nic o nim nie wiedząc, sugerowałam się tylko 'ciekawym' plakatem xD no i niestety zawiodłam się... pomysł ciekawy, ale nudnie pokazany O.o
moja ocena 2/10 i to tylko dzięki głównej bohaterce - tej starszej xD
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 17 cze 2007

A mi sie własnie nie podobał ten film O.o wynudziłam się na nim strasznie...

ales gupia... XDDD
ja sie usmialam na tym filmie, podobal mi sie. Moze nie rzucil mnie na kolana, bo fakt, widzialo sie o wiele lepsze produkcje.. a ta byla calkiem calkiem znosna ^^
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 17 cze 2007

San-chan pisze:ales gupia... XDDD

wzajemnie XDDDDD

wiesz San każdy ma inny gust ^^' mi akurat ten film sie nie spodobal, bo po pierwsze widzialam lepsze komedie romantyczne, a po drugie jak juz wczesniej pisalam pomysl byl fajny, ale glupio go zrobili xD

Wróć do „K-movie”