[2007] Unstoppable Marriage

filmy z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2007] Unstoppable Marriage

Postautor: mootyl » 30 sie 2007

Jedna z lepszych komedii romantycznych! Numer 1 roku 2007!!

Reżyseria: Kim Seong-wook
Tytuł: Mot-mal-li-neun Kyeol-hon (AKA Unstoppable Marriage)
Produkcja: Korea Południowa
Gatunek: Komedia Romantyczna
Data premiery: 2007-05-10 (Świat)
czas trwania: 115

Obrazek

Występują: Eugene Kim & Ha Suk-jin

OPIS:
Eun-ho, jest córką owdowiałego Ji-man. Ta dwójka pochodzi z biednej i tradycjonalnej rodziny. Ki-baek, jest jedynym synem Mal-nyon. Ich rodzina pławi się w luksusie. Pewnego dnia Eun-ho i Ki-baek spotykają się na paralotni. Ki-beak doktor od operacji plastycznych (specjalizacja: powiększanie biustu) wystraszony lotu popuszcza w przysłowiowe "gacie"! Aby dziewczyna zachowała ten fakt w sekrecie, chłopak zapisuje się na kurs tworzenia tradycjonalnych koreańskich laleczek, gdzie Eun-ho jest nauczycielką. Przy różnych zbiegach okoliczności ta dwójka zakochuje się w sobie! Ale jest jeden problem... jak tu pozbyć się, śledzących cię na każdym kroku, przeciwnym temu związkowi, nie dającym szans na przetrwanie... STARSZYM??!! ...

Przezabawna komedia, która roześmiała mnie do łez! Koreański hit tego roku!! Świetne aktorstwo, dialogi, sytuacje... cały film na 10/10! Cudny francuski i angielski w wykonaniu Mal-nyon jest po prostu strzałem w dziesiątkę. Każdy szanujący się fan koreańskich komedii romantycznych musi obejrzeć ten film! Kategoria: MUST SEE! Motyw rodziców nie zgadzających się na związek obojga dzieci jest cudownie wykorzystany w tym filmie! Uśmiałem się jak nigdy!

Obrazek
Obrazek

AHA! Kissem się nie zawiedziecie!

Klip promujący film:
" onclick="window.open(this.href);return false;

FILM DOSTĘPNY NA VEOH NA KANALE "LYPTIKA" !

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 15 paź 2007

zgadzam się komedia no.1!!!!!!!!! mamuśka jest najlepsza 'Oh Shit!!!!Oh my god!!!!!!' TOTALNA REWELA!!!!!polecam wszystkim, tym bardziej że możemy tutaj podziwiać aktorów tego starszego pokolenia w akcji i są niesamowici...
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 16 paź 2007

a mi ten film jakoś nie podpasował. Praktycznie wcale się nie śmiałam, humor podchodzący trochę pod amerykański...podobała mi się gra aktorów grających rodziców, bo młodzi jakoś nie byli dla mnie przekonujący, a braciszek to już w ogóle _^_'' ale mnie trudno zadowolić jakąkolwiek komedią, więc może to tylko ja??XD
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 18 paź 2007

Błąd poprawiony ;pp (Nie popisałem się znajomością języka polskiego) !

Widzę, że coraz większe zainteresowanie i Justynie też się podobał film... Mamuśka jest The Best z tymi językami obcymi, a ten francuski to przegięcie!! ...

Nadal polecam wszystkim!
Awatar użytkownika
Narcia
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Narcia » 18 paź 2007

fajny film, choc nie najlepszy i troche mnie dziwi, że jest nr 1 ... no ale cóż ... nie mogłam znieśc fryzury synka, wyglądało to troche jakby miał perułkę ... najbardziej mnie urzekło w nim HAPPY SHIT ^^ stało się to i moim nowym powiedzonkiem, w ogóle mamuśka była the best ^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 06 gru 2007

wow!!
Film stał się na tyle popularny, że w listopadzie...
Wystartowała na stacji KBS drama na podstawie tej produkcji!

Role rodziców znowu odegrali ci sami aktorzy...
Główna para została zmieniona.
Czekam z niecierpliwością aby obejrzeć!
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 gru 2009

O matko, zgadzam się z każdym słowem mootyla :D

Ja już w pewnym momencie to nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić - ojciec mnie bił po plecach, bo myślał, że się duszę, a ja całą we łzach zanosiłam się śmiechem :D
Mówię serio, bo każda akcja w tym filmie - czy to mamuśka czy to tatunio, czy to miny głównego aktora z któych każda jedna to lepsza :D - po prostu jest prześmieszna :D

Ode mnie 10/10 przesympatyczni aktorzy i w ogóle mi sie nie dlużyło :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2007] Unstoppable Marriage

Postautor: Chie » 03 lis 2011

Film średni.Mamuśka momentami mnie wkurzała.Główny bohater miał dziwna fryzurę .trochę jak z Grace.Wszystkie sytuacje były pokazane w bardzo komediowy sposób.Oczywiście najlepsze było jej popuszczenie i to z tym dzieckiem w gabinecie któe tez popuściło.Główna bohaterka była bardzo fajną postacią i ten jej zabójczy taniec :lol:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”