[2007] My Tutor Friend 2

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 08 lip 2008

Prawie popłakałam się ze śmiechu jak oglądałam ten film po raz drugi. A wszystko za pomocą....wstępu heheh Scena z Winter Sonaty powaliła mnie...
Film jak na lekką komedię był ok. Bardzo lubię aktorkę, która grała główną rolę w Temptation of Wolves. Tam była zadziorna, a tu jest prześmieszna.

Taka refleksja mnie nachodzi, że im więcej oglądasz koreańskich filmów czy dram tym bardziej rozumiesz co naśladują i z czego się śmieją. Za pierwszym razem nawet nie zrozumiałam wstępu bo wcześniej o WS nigdy nie słyszałam... Albo np bardzo często parodiuje się sceny z sympathy for Lady Vengeance z tą charakterystyczną muzyką i czerwonym cieniem do powiek ... Jak oglądasz kolejny film to jednak przyjemnie jest wiedziec do czego masz się ewentualnie uśmiechac. :)

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 21 paź 2008

Witam :) Film obejrzałam całkiem niedawno z dwóch powodów:
1. Bo pierwowzór był super ekstra
2. Bo aktorka która tutaj grała wystepowało w Temptation of Wolves który był jeszcze bardziej super extra:D

Generalnie bawiłam sie dobrze na tym filmie, parę razy sie usmialam kilka razy zrobiłam wielkie awwww :) i generalnie główni aktorzy mnie nie zawieldli - chociaż... Nie nie byl to zdecydowanie film który moge zaklasyfikować jako super extra :) Ale był przyjemny. No i Junko to zdecydowanie moja ulubienica:) Czy zna ktoś jeszcze jakies inne filmy z tą aktorką??
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 kwie 2010

Eee.. no tak.
Jedynka bez wątpienia lepsza, i pod względem scenariusza, i pod względem ciacha. Główny bohater to nic specjalnego jak dla mnie, wręcz mnie odstraszał czasami. Główna dziewczyna natomiast dziwnie grała japonkę... O.o

Tak czy siak całkiem fajnie spędziłąm czas, trochę sie pośmiałam, wiec tak 7,5 dam :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2007] My Tutor Friend 2

Postautor: evelinux » 22 mar 2011

miałam maraton filmowy z Tutorami.. ale ja niestety też dołączam do grona wielbicieli 1szej części.. chociaż druga też niczego sobie.. to po pierwsze główny bohater.. niecna Volli mi przed seansem powiedziała kogo on grał w Chuno i przez 1szą połowę filmu widziałam w nim tego dupka z Chuno.. a jak już zaczęłam go lubić to się film skończył.. generalnie to ten wątek bosku taki średni.. sam motyw "tutora" tak dość luźnie zinterpretowany.. z powodzeniem ten film mógłby mieć zupełnie inny tytuł.. aczkolwiek bardzo miło mi się oglądało ten film. Tata głównego ryczący na telenoweli i leżący na rolce papieru toaletowego i przy okazji wycierający nim sobie łzy :rolly: dobry patent.. muszę wypróbować.. i ta mini wanienka w której główny siedział z maseczka na gębie i tym czepku na głowie :rolly: i w zasadzie to takie z dupy było.. bo w zasadzie to on jakby pewnego pięknego dnia stwierdził, że ja lubi i już.. wcale nie było widać tej przemiany powoli się w nim rodzącej.. a ja na takie rzeczy właśnie uwielbiam patrzeć.. ale końcówka 2 części taka zdecydowanie bardziej romantyczna nż 1szej.. co jest zdecydowanie na plus dla 2-giej części!!

ja bym ten filmik oceniła na jakieś 7,5/10

aaaaa.. i "Junk-man" :giggle: :giggle: :giggle:
ach.. no i jeszcze scena tego quizu jak on jej podpowiadal a ona miala zgadnać słowo! xD genialne!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2007] My Tutor Friend 2

Postautor: Chie » 05 lis 2011

W sumie nie wiem czy podobała mi się bardziej 1 czy 2.Chyba oby dwie serie tak samo.Tutaj fajnie brzmiał ten japoński tak jak nie japoński i w tych momentach jak ona coś mówiła chciało mi się śmiac tak śmiesznie to brzmiało.Ogólnie co do fabuły to zbliżono choc tutaj było na odwrót w tym kto kogo uczył.Końcówka bardzo fajna.Oboje bohaterowie przypadli mi do gustu .Były momenty gdy mi się trochę dłużyło ale ogólna once gdzieś w granicach 8
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”