[2007] Attack on the Pin-Up Boys!

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 kwie 2010

Ja byłam nawet dosyć zawiedziona, jak go zobaczyłam potem na zdjęciach, bo też mi sie w okularkach, w spokojnej wersji spodobał :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 27 kwie 2010

A ta kupa, to w końcu czyja była, Kibuma, czy miśka? XD
Mnie powaliła scena jak Heechul (dobrze? ja tych Juniorów nie rozróżniam!) stał przed lustrem i podziwiał, jaki to on przystojny :D Albo jak uczył tą laskę super tanecznych kroków, co mu nie bardzo szło..
No i grubasek! Wymiata xD
Ogólnie film bardzo pozytywnie zakręcony, akurat mój typ humoru XD
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 27 kwie 2010

Sheeruun pisze:Mnie powaliła scena jak Heechul (dobrze? ja tych Juniorów nie rozróżniam!) stał przed lustrem i podziwiał, jaki to on przystojny :D

Tak, Heechul (akurat Juniory to rozróżniam w każdej sytuacji, gorzej z całą resztą XD).
Mnie się ten film podobał, może dlatego, że nie oglądałam na całkiem trzeźwo XD. Poza tym dużo Kibuma i Donghae to dla mnie jest duży plus ;D.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 maja 2010

Pierwsze miesjce:
Eunhyuk + Panda
Moja WM <3

Drugie miejsce:
Donghae
Tak myślałam, że w końcu to będzie ON!

Trzecie miejsce:
Heechul

Abstrahując, że film o g*wnie :lol: :lol: :lol:

Myślałam, że nic mnie nie zaskoczy już w tym filmie, ale jak zaczęli na koniec tańczyć, to wymiękłam :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 10 maja 2010

a zauważyłaś kijka tańczącego tam z nimi? XD

mnie sie film podobał, a co! moja miłość do rybki hae wzrosła i w końcu rozumiem, o co ten cały szum z kibumem, słodkie dziecie <3
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 10 maja 2010

A ja byłam pewna, że miałam urojenia! Ten w białej koszuli?
Czy ja już głupieję?

I tak MOMENTEM tego filmu było rozwiązanie zagadki: kto grał pandę. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 10 maja 2010

siii, w białej koszuli i wieśniackiej fryzurze na yesunga XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 12 maja 2010

Shit!
.
.
.
Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby to obejrzeć, naprawdę... I wprost powiem, że gdyby nie tam gdzieś kiedyś obejrzany Full House to pewnie bym nie wytrzymała, a tak to nawet zaskakująco nieźle się bawiłam. No.. dzięki temu byłam w stanie co najmniej 7 członków zespołu poznać, ze czterech nawet nazwać, a reszty się domyślić...

Osobiście uważam to za sukces.

Nie wiem kto na takie pomysły wpada - ale film kręcony wyraźnie dla zwały i fanów i ok, i to mi odpowiada, - idealny kandydat na Malinę gdyby tego typu nagrody w Korei dawali [LOL].

Pod koniec serwowany tu prosty (ehem.. gówniany) humor wzbił się na wyższe poziomy abstrakcji i końcowy aerobik powalił mnie na łopatki.

Zgadzam się, że Panda rządzi - ale dla mnie osobiście największym hitem był Kang In... Też mam swojego SuJu - ulubieńca - a co! [on tu na serio takiego Szopa przypomina... LOL]
:volli:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 22 maja 2010

ojej, to było złe O_o

ale plus dla fierce!Siwona i pandy ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 22 maja 2010

Zgadzam się, że Panda rządzi - ale dla mnie osobiście największym hitem był Kang In... Też mam swojego SuJu - ulubieńca - a co! [on tu na serio takiego Szopa przypomina... LOL]

no ja to jakiś czas temu widziałam i od tamtej pory wszystko, co możliwe z suju obejrzałam dla Kang Ina włąsnie, ale on już jest taki rozkminiacz :D

ojej, to było złe O_o

ale plus dla fierce!Siwona i pandy ;p

jakie złe :D to było epickie :wink:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 22 maja 2010

to było złe i epickie jednocześnie... miałam bardzo duże wtf oglądając to pierwszy raz, ale nie fazowałam wtedy w ogóle na suju, a więc... generalnie zero jakiejkolwiek wartości czy coś, ale jednak odpał niezły ;DDD Heechul jest moim ulubieńcem z gównianej trójki aczkolwiek po tym filmie miałam już pierwsze przebłyski fazy na Donghae xD i Kibuma w sumie^^
Teukie jako panda, rola życia xD ahh <3

odmóżdżacz kompletny ale who cares xD
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 23 maja 2010

pamiętam że donghae miał fajna fryzure w filmie i mi się strasznei podobał^^

co do kibuma, to drażnił mnie w tym filmie (ale gdzie on mnie nie drażni...? przepraszam wszystkie fanki:D), obejrzalam ze wzgledu na siwona (co nie dziwi, prawda...), ale teukie był dla mne wielką sensacją i adkryciem aktorskim, lol. nie no, panda rządzi w tym filmie, ubóstwiam ją. jest taka cudownie absurdalna... a jak słodko wpieprza bambus!^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 maja 2010

Ja nie miałąm pojęcia kto jest kim ale ten cały KIbum to akurat, w przeciwieństwie do większości SuJu, sprawił dobre wrażenie. najbardziej byłam przerażona Siwonem bo w OML był normalny a tu jakby w goóle grać nie umiał... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 23 maja 2010

Siwon miał sztywną rolę. Co za przyjemność, żeby się dobrowolnie uwalać gównem? 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2007] Attack on the Pin-Up Boys!

Postautor: evelinux » 16 lis 2010

loool.. mam kupę z mózgu..

Si Won i Ryeowook to po prostu genialny duet! ^_____________^;; i gęba się śmieje :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-movie”