[2000] Donggam

filmy z Korei
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

[2000] Donggam

Postautor: dora » 06 gru 2007

DONGGAM/ DITTO

Obrazek

Tytuł koreański: 동감
Tytuł angielski : Donggam/Ditto znaczy(porozumienie/kontakt)
Gatunek : Romans / Sci-Fi
data premiery : 2000-05-27
czas trwania : 110 minut

----------------------------------------------------------------------------------------
Reżyseria : Jeong-kwon Kim

OBSADA :

Ha-Neul Kim : So-Eun
Ji-tae Yu : Ji, In
Ji-won Ha : Seo, Hyeon-Ji
Yong-woo Park : Dong-hee

----------------------------------------------------------------------------------------

OPIS

Jest rok 1979. Przeciętna uczennica So-Eun zakochuje się w koledze ze szkoły. Gdy w ręce wpada jej radio do komunikacji, a ten twierdzi, że sam takie posiada, dziewczyna postanawia je uruchomić. Przez znaleziony odbiornik poznaje chłopaka imieniem Ji In. Po niedługim czasie postanawiają się spotkać. Ustalili czas i miejsce spotkania i oboje się na nim zjawili jednak do randki nie doszło... ponieważ Ji In pochodził z roku 2000.

---------------------------------------------------------------------------------------
Screeny
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Co sądzicie o tym filmie ogladał ktoś może ??
Moim zdaniem film jest świetny. Wszystko sie mi w nim podobało a to że płakałam na nim to świadczy dobrze o tym filmie. Po prostu mnie wzruszył. Będę powracać do tego filmu. Bo naprawdę warto :D

Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 06 gru 2007

Kiedyś oglądałem...
Film się dłuży i jest średni...
Ale ma przesłanie;)
I nie był taki smutny aby sie popłakać...
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 06 gru 2007

Ja to oglądałam już dawnoooo.... fabuła jest niesamowita i gdyby dopracowali parę rzeczy w tym filmie to byłby to mega hit :P było sporo dłużyzn, ale i tak przyjemnie się to ogląda ;) w sumie polecam również ten film, bo jest mimo wszystko ciekawy ^__^

Wróć do „K-movie”