[2007] Two Faces of my Girlfriend

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

[2007] Two Faces of my Girlfriend

Postautor: Dante » 11 sty 2008

두얼굴의 여친
Obrazek

Wszedł na ekrany kin: 12. 09. 2007
Reżyser: Lee Seok-Hun
Gatunek: Komedia romantyczna/trochę dramatu?
Grają:
Jeong Ryeo-Won Obrazek
Bong Tae-Gyu Obrazek

Opis:
Główny bohater to życiowy nieudacznik mieszkający u siostry wraz z matką. Pewnego wieczoru podczas podróży metrem "gubi" telefon, następnego dnia znajduje jednak czyjś portfel na stołówce. Potem spotyka właścicielkę Anni(?) dziewczynę która nie może przeboleć zerwania z chłopakiem. Nasz bohater staje się więc jej pocieszycielem. wszystko idzie dobrze do momentu gdy pijana dziewczyna zasypia a po przebudzeniu staje się brutalną bestią Hanni...[/img]

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 11 sty 2008

Widziałam go z tydzień temu i naprawdę mi się podobał ten film. Jeong Ryeo-Won grała świetnie. To jak się zmieniała z jednej w drugą. Bong Tae-Gyu miał ciekawą rolę i też bardzo dobrze grał. Ta jego paczka była świetna i zabawna - jak ich widziałam to padałam ze śmiechu.
Historia opowiedziana w tym filmie też była interesująca i trochę zaskakująca.
Film jak dla mnie naprawdę ghodny polecenia i sama chciałam nawet o nim zrobić topik.
Oceniłabym go tak 9/10.
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 cze 2010

dziś w nocy oglądałyśmy z koleżanką.. był to jeden z trzech koreanskich filmow jakie dzis obejrzalysmy.. był bardzo fajny. choc ten koles nas swoimi minami niec zniesmaczal momentami to jednak idealnie pasowal do tej roli. i co chwila jakies nowe zaskoczenie dochodzilo :) bardzo fajnie sie ten film ogladalo i smialo przy nim.. ogladalysmy filmy do 4:30 nad ranem wiec to chyba swiadczy samo za siebie.. ze przy koreanskich komediach nie da sie zasnac xD xD a przy amerykanskich juz mi sie zdarzalo.. do tego jego naj kumpla, tego lekarza gral koles co gral menagera Go Mi Nam w YaB-ie xD a to zauwazyla akurat moja kolezanka i to juz na trailerze..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-movie”