[2007] The worst guy ever

filmy z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2007] The worst guy ever

Postautor: mootyl » 18 lut 2008

Obrazek

Tytuł:
내 생애 최악의 남자

Występują:
Yeom Jeong-A, Tak Jae-Hun, Yun Ji-Min, Shin Seong-Rok, Jo Hee-Bong

Reżyseria: Son Hyeon-Hee
Scenariusz:Kim Su-Ah
Gatunek:Comedy, Romance
Rok:Sierpień 30, 2007

Ju-eyon i Seong-tae są najlepszymi przyjaciółmi od 10 lat. Pewnego dnia ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, ponieważ lądują razem w jednym łóżku. Przez namowy znajomych, zaistniałą sytuację i wiek postanawiają się pobrać. Lecz czy nie za szybko? Czy nie będą żałować tej decyzji, kiedy przed ich oczyma pojawią się idealni partnerzy? Seksowna pani edytor dla Seong-tae i przystojny dyrektor dla Ju-yeon. Jeden moment i cały czar prysł. Para zrozumiała, że małżeństwo było najgorszym ze wszystkich wyjść, przynajmniej tak im się wydaje...

Świetna gra aktorska, humor, historia i oczywiście przesłanie;)
Daje temu filmowi 9/10 [/img]

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
piretka
Oglądam regularnie xD

Postautor: piretka » 19 lut 2008

Ooo to mam film na dzis wieczor :)
Zapowiada sie ciekawie, a potrzebuje czegos przy czym nie zarwe nocki (czyt. nie dramy ;))
kamsa hae za posta ^^

edit.
Nie wiem czemu ale mi sie wogole nie podobalo. Zasnelam w 1/3 filmu, reszte doogladalam dzis, ale ani poczatek ani srodek mi sie nie podobal. No sama koncowka byla sympatyczna, ale to nie ratuje calego filmu -_-;
3/10
내 사랑 김광석 ~^_^~

[img]http://i27.photobucket.com/albums/c194/piretka/banner.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 23 lip 2008

Mój pierwszy post po długiej przerwie :) (nareszcie jest czas i siedzę sobie w domku przed moim komputerkiem :D)No cóż nie popisze się, bo post będzie raczej (co ja piszę - nie raczej tylko na 100%) krótki.
Film widziałam pewnie kilka miesięcy temu, kiedy forum nie funkcjonowało. Szczerze - pamiętam z niego tylko tytuł i to co w opisie mootyla (plus kilka scen), także pewnie dla mnie film był kiepski, bo jeśli mi się coś podoba to zapamiętuję. Czyli to była taka jedna z wielu komedii romantycznych, która niczym się nie wyróżniała i za śmieszna pewnie też nie była. Zresztą te nowsze komedie koreańskie są coraz mniej śmieszne (przynajmniej dla mnie, ale ja jestem trudny zawodnik :D) To tyle. (haha, pierwszy post skończony)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 kwie 2010

Zadnych ciasteczek nie było, tylko główny bohater był dosyć sympatyczny ale ogólnie to nic specjalnego. Było trochę zabawnych momentów i w sumie to się nie nudziłam, ale z kolei wkurzała mnie główna bohaterka...

Zakończenie boskie :D

Ode mnie 7,5/10 - przyjemne na wieczór przy lodach, ale stanowczo na jeden raz :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2007] The worst guy ever

Postautor: Chie » 25 paź 2011

Film niczego sobie.Było parę zabawnych scen i trochę niemiłych momentów ale ogólnie na plus.Bohaterowie byli zwyczajni ale to mi się akurat w tym filmie podobało.Zakończenie mnie usatysfakcjonowało.Film jest dośc krótki więc idealny na wieczór.Muzyki jakoś nie kojarzę z tego filmu co oznacza że nie była ciekawa.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”