[2005] April Snow

filmy z Korei
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 10 paź 2009

Nie no rikli faktycznie !!! *bije ze wstydu głową w ścianę*
Sama dałam sobie klapsa,że to przeoczyłam...
Ale całe szczęście, że jesteś i to uzupełniłaś!!!
Genialne uuu!!! :hot: :hot: :hot: :melt:
Też bym tak chciała, żeby mi zrobił :wink: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
sujini
Co to jest dorama? o_O

Postautor: sujini » 12 kwie 2010

Przepiękny film. Jeden z pierwszych koreańskich jakie miałam okazję obejrzeć. Najlepiej ogląda się nocą, przy zgaszonym świetle, gdy cisza i ciemność za oknem.
Ciepły, poruszający, zmysłowy, z przepięknym zakończeniem. Oglądałam 2 razy dosyć dawno temu, dzięki temu forum mam ochotę dziś wrócić do niego ponownie. :)
Jeden z moich ukochanych.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2005] April Snow

Postautor: Eggie » 15 lip 2010

A ja tam tego filmu fanką nie zostanę.
Po pierwsze, nie jestem generalnie fanką BYJa. Zaledwie jego usmiechu, a tu nie było go za dużo.
Po drugie, panienka z PT tak mi odbrzydła po tym beznadziejnym serialu, że nie mogę normalnie. Tu była bez wyrazu, jak zwykle zresztą.
Po trzecie, ja wiedziałam że tak bedzie! Głupie zakończenie. Nie cierpię słabeuszy!

Muzyka była miła dla uszu, właśnie sobie słucham. Miałam ochotę na coś wolniejszego, ale ten film mnie w ogóle nie ruszył... Niby były emocje, ale tak naprawdę ich nie było. Naprawdę nie jestem niewrażliwa, ale na to trzeba mieć chyba nastrój. A cwydawało mi się, że miałam...
Dla mnie pół na pół, ani nie polecam, ani nie odradzam...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-movie”