[2003] Crazy First Love

filmy z Korei
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2003] Crazy First Love

Postautor: margot. » 17 lis 2008

Crazy First Love - Cheotsarang sasu gwolgidaehoe

Obrazek

rok: 2003
gatunek: dramat, komedia, romans
reżyseria Oh Jong-Rok
obsada:
Tae-hyun Cha - Tae-il Son
Dong-geun Yun - Young-dal Ju
Ye-jin Son - Il-mae Ju

opis:
Tae-il, mimo zaskakującej inteligencji, jest nastolatkiem przynoszącym same problemy. Kiedy na dodatek oświadcza, że poślubi swoją pierwszą miłość - śliczną Il-mae, sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Aby sprowadzić chłopaka na dobrą drogę, ojciec dziewczyny obiecuje mu oddać jej rękę w momencie, gdy Tae-il awansuje w rankingach do 3000 najlepszych uczniów w kraju (z obecnego 300 000 miejsca). Ale czy to wystarczy?

`````````````````````````````````````````````````
Oglądał ktoś może? Mnie osobiście niezbyt podobała się ta komedia. Baaardzo irytował mnie główny bohater, jedynie Ye-jin Son świetnie zagrała swoją rolę i chyba ten jedyny element podobał mi się w całym tym filmie ;/

Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 03 kwie 2009

Ja próbowałam to obejrzeć- serio próbowałam... ale nie dałam rady _^_''' beznadziejny film, beznadziejny scenariusz, zmarnowana gra aktorska naprawdę dobrych aktorów...
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 04 kwie 2009

tez próbowałam i też nie wyszło... ^^'
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 kwie 2009

Dosłownie od czterech lat się zbieram by to obejrzeć, ale nadal plakat mi się nie podoba xPP Może i lepiej dla mnie? ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 20 maja 2009

ja się zabieram od roku...tzn obejrzałam początek jakieś 10 min a reszta czeka na chwile gdy będzie mi się bardzo nudzić i nic ciekawszego nie znajdę....moze kiedyś się taka zdarzy...

Wróć do „K-movie”