[2008] Antique

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 23 mar 2009

Mnie w tym filmie najbardziej rozwalał ten samochodzik xP
Co do samego filmu... cóż, nieco zwariowany był. Nie jestem co prawda fanką wątków homo no ale jakoś przetrwałam to bez większego uszczerbku na moim odbiorze filmu xP

No a ten francuzik... chyba lepiej będzie jak nic nie powiem xP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 23 mar 2009

ej francuz był gejem.. musiał być 'śliski' jak to go same określiłyście XD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 24 mar 2009

Francuz też był dobry, jak na nieskosnego oczywiście. Mnie sie podobał :) No ale ja właśnie lubię takich ładnych i niemęskich :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 mar 2009

ej francuz był gejem.. musiał być 'śliski' jak to go same określiłyście xd2

ej, ten jeden z Coffe Prince też był gejem a aż taki "śliski" nie był xP

Francuz też był dobry, jak na nieskosnego oczywiście.

Brzydki nie był aczkolwiek nie w moim typie xP
Jakoś mnie nie pociągają specjalnie ci męsko przystojni xP ("męsko przystojny" w odniessieniu do "śliskiego geja" jakiego grał to może nie jest najlepsze określenie no ale mam nadzieję, ze rozumiecie co chciałam przez to powiedzieć xP).
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 24 mar 2009

i rozgorzała dyskusja o Francuziku:) a nikt nie wspomina o byłym bokserze -też miał swój urok. Oczywiście nie wspominam o głównym bohaterze, który kojarzy mi sie głównie z Goongiem:). bo to by było bezcelowe - był rewelacyjny:)
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 05 kwie 2009

och, świetny, wspaniały, ach, super, śliczny, przyjemny oraz kjutaśny film :D :D

No więc naprawdę mi się podobał. Najlepszy azjatycki film jaki ostatnimi czasy widziałam. Ostatnio w ramach przygotowań przed maturą przerzuciłam się z dram na filmy (zajmują mniej czasu :wink: ) i od dawna nie udało mi się natrafić na tak dobry.

A Francuzik był spoko, nie wiem o co Wam chodzi :) Faktycznie mało męski, niemniej dla mnie wybitnie przystojny.

Wszystko było bardzo słodkie (miejscami za bardzo ale mi to nie przeszkadzało, ciekawa tematyka, Joo Ji Hoon, i jakie tu jeszcze plusy bym mogła wymienić :P Strasznie przystojni wszyscy aktorzy, co zwiększa oczywiście przyjemność oglądania, nie ukrywajmy tego, z 5 razy.

Strasznie podobał mi się montaż i ogólnie sposób operowania kamerą. Bardzo ciekawy.
Tak więc gdzieś 9/10 bym dała.
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Patu-chan
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Patu-chan » 25 kwie 2009

Bardzo przyjemnie się oglądało i to nie tylko ze względu na to, że w filmie gra Ji Hoon <3 Chociaż jego postać, podobała mi się tym bardziej, że jeszcze go w takiej odsłonie nie widziałam ^^
Film trochę zakręcony, można było się pośmiać, ale i były momenty bardziej tajemnicze i poważne. I wspomniany już wyżej samochodzik też mnie rozwalał XD Wyglądał jak nieco większa wersja zabawki.
Na dodatek te wszystkie ciasteczka wyglądały tak smakowicie, że aż chciało się iść i kupić chociaż jedno hehe.
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 10 maja 2009

Kurczę, a ja nie mogę sie przekonać do tego filmu.Wydaje mi się taki nijaki, naciągany,sorki dla mnie to glut, ale to jest moja zupełnie osobista opinie i oczywiście w pełni szanuję tych co myślą inaczej.
Na plus jedynie oczywiście dodam wysyp smaczniutkich ciasteczek występujacych w tym filmie i to nie tych które stały w lodówce i na ladzie... :P
Awatar użytkownika
Soy
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Soy » 15 lip 2009

Długo zwlekałam z obejrzeniem tego filmu, ale jak już go zmacałam wzrokowo to się zdziwiłam tym, że naprawdę mi sie spodobał. Oczarował mnie klimat tego filmu. Do tego ciastka i aktorzy wyglądają apetycznie xD
[size=75][color=indigo]You're too young to be selling your dreams to anxieties, girl[/color][/size]
[img]http://i40.tinypic.com/2ahcjfr.png[/img]
[size=75][color=#00BFFF]big bang rocks tonight,[/color] [color=#4169E2]biatch[/color] 『 [color=gray]dream big, bo raz się żyje[/color] 』[/size]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 07 wrz 2009

Szczerze przyznaję się, że po ten film sięgnęłam głównie dla Kim Jae-wook. Póżniej jak zaczęłam oglądać to się skapnęłam że gra tam jeszcze Joo Ji Hoon ^^.
Strasznie mnie pozytywnie ten film nastawił. I Kim Jae-wook świetnie zagrał i te sceny kiedy się całował, no i nawet pokazał klatę ^^
A te wszystkie ciastka jakie tam przyrządzał, normalnie nie ma to jak mieć ślinotok na widok aktorów i tych ciastek ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
JaneGreen
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: JaneGreen » 07 wrz 2009

TOŻ TO CUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDO!!!!!!!!!!
Jae-wook, Ji-hoon, moje dwa ciacha!!! <3

Oglądałam to już tyle razy i wciąż nie mam dość <3 Jedna z najlepszych koreańskich komedii ^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 gru 2009

Oj, jaki cute filmik!

Bardzo sie przyjemnie oglądało, przyjemniej niż oczekiwałam po tamiej dziwnej fabule. Nie dłużyło się no i klimat był wręcz bajkowy :) Śpiewy, surrealistyczne mnożenia sie bohaterów na ekranie... ^^

Ji Hoona widziałam tylko w Goongu i niestety, ale poza tym, ze mi się podobał to nie miałam nic do powiedzenia na jego temat więc z przyjemnością odkryłam: EUREKA, on gra!

Reszta panów równie urocza i przezabawna naprawdę, ale największą furorę zrobiły.. ciasta! Bosh... cudnie wyglądały! :D

10/10 Naprawdę świetna komedia i znakomita konstrukcja fabuły :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 gru 2009

daydreamer4 pisze:No co tu dużo pisać – film o ciachach, które robią ciacha ^^ Z pewnością już wszystkim obił się o uszy, ewentualnie o oczy

dooobre xD spodobal mi sie opis szalenie xD chyba pofatyguje sie to tego poszukam..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 26 gru 2009

Mnie generalnie trochę rozczarowała ta wersja... ale właściwie się nie spodziewałam czegoś super, zwykle jestem rozczarowana adaptacjami mang, które wcześniej czytałam, a tu jeszcze dodatkowo miałam porównanie do japońskiej dramy "Antique", która, przyznam, o wiele bardziej mi się podobała [i wcale nie dlatego, że grał Tackey]

Ale w sumie nie ma co narzekać, to był całkiem przyjemnie spędzony czas, mam jakąś słabość do tej historii mimo że nie jestem fanką BL >D
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 01 sty 2010

Kiedyś widziałam początek filmu, ale jakoś nie śpieszyłam się żeby to obejrzeć. Postanowiłam dokończyć to na sylwestra i... dziś musiałam obejrzeć to drugi raz, bo tak zapatrzyłam się w te ciastka, że nie czytałam napisów xD Moja największa słabość to ciasteczka, więc jak to oglądałam to musiałam mieć przed sobą pudełko ciastek ;D Film ogólnie fajny, fajniejszy niż się spodziewałam. Dobrze, że postanowiłam go dokończyć, choćby po to żeby zobaczyć te słodkości *__*

Wróć do „K-movie”