[2008] Antique

filmy z Korei
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 01 sty 2010

O, dziś obejrzałam i zasikiwałam się ze śmiechu.

Ciastka nie odnoszą się tylko do słodyczy, rzybierają bardziej ludzką formę.

A poczucie humoru ta absurdalne, że nie mogłam. Hahahaha. Geniusz!!! I jak oni się fajnie dobrali, świetna ekipa cukiernicza. Sekretny chłopak w okularach przeciwsłonecznych i przyczajony pięściarz. Klasa!

Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 02 sty 2010

Dlaczego nikt mi nie powiedział, że to jest film o gejach? T_____T Przeczytałam opis - może być, wszystkim się podobało, ściągnęłam, szukam napisów i coś mnie tknęło, kiedy znalazłam je na homo-cinema. Ale patrzę, w opisie było rubryczka, dlaczego ten film się tam zaliczał: jeden z bohaterów jest gejem. JEDEN >_< Nie sądziłam, że to będzie główny wątek! >_< Będę miała traumę do końca życia >_<

Pomijając jednak ten okrutny fakt, gdyby odpowiednia połowa bohaterów była płci żeńskiej, mogłabym nawet stwierdzić, że film był fajny. (I tak był, ale zawsze niesmak pozostał =_=) Szczególnie ten wątek kryminalny, nie spodziewałam się takiego w takim filmie. No i tak, parę razy się uśmiałam.
Ale ten Francuz... Aż się wzdrygam na samo wspomnienie. I ten... ich "Mistrz". Obrzydliwość.
Nie, żebym miała coś przeciwko gejom, ale zupełnie nie byłam przygotowana na coś takiego >_< I nie wiem, czy bym się za to zabrała, gdybym była.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [2008] Antique

Postautor: Cherry » 22 sie 2010

hehe ja też właśnie czytałam opis na MDL, nawet trochę komentarzy i nic o tym nie było..
a jak oglądałam film to wydawało mi się ze cała czwórka to geje ;D
ale ja lubię raz na jakiś czas zobaczyć yaoi z przystojnymi kolesiami (dobrze że nie zachowali typowego schematu yaoi)

jeśli o mnie chodzi to film był po prostu genialny. przede wszystkim dlatego, że jest inny niż pozostałe koreańskie produkcje no i zaskoczył mnie ^^
powiem wam, że cała czwórka była hot, nawet Andy Gillet (ten Francuz) :smitten:

Ai_tanu ja na szczęście nie oglądałam tej mangi (jakoś odpychały mnie mangi o tematyce yaoi) i bardzo się cieszę. na ogól mam tak samo - jeśli obejrzę jakąś mangę/anime to ekranizacja mnie nie zadowala. ale wiadomo - nie wszystko co da się narysować da się też odpowiednio odwzorować w filmie. :)
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 15 gru 2011

Hmm...więc tak ..o czym był ten film? No na dobra sprawę, to o ciastkach i poza tym to trudno sklecić jakiś porywający rys fabularny do opisu ... i to wcale nie przeszkadza (:

Niby film o niczym, ale mający w sobie ciastkową magię, ciastową obsadę z gejem demonicznego uroku na czele, którzy radosnie obsypują się mąką i ...nooo .. :confuse:

Ale mi sie podobało (: Głównie ze względu na klimat, na pewną dozę bajkowości, dorbny cukierkowy humor, taki w sam raz do chichrania się ( nie turlania się ze smiechu, nie chichotu, ale chichrania właśnie ....z nasiskiem na 'rrr' :wink: )

A sam wątek kryminalno-traumowy - wg mnie bardzo fajnie rozwiązany, tak ...bajkowo-ciastkowo własnie (:

Ogółem bawiłam się świetnie i słodko ^____^
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 15 sty 2012

Z dzisiejszych filmów jakie obejrzałam ten najbardziej mi się podobał.Nie czytałam komentarzy więc nie bardzo byłam przygotowana na te kissy facetów ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadzało.Akurat w tych momentach śmiałam się.Nie wiem czemu to u mnie wywoływało taką reakcję. Ogólnie cały film obejrzałam z bananem na twarzy.Uwielbiałam pana Demonicznego do tego ma dłuższe włoski i okularki i mogłam na niego bez przerwy patrzec.Nawet ten wątek kryminalny był dobrze rozwiązany i obyło się bez wielkich traum .Żadnego płaczu czy śmierci więc za to wielki plus.Każdy z ciasteczek był na swój sposób inny i bardzo przypadły mi do gustu ich charaktery.No i jeszcze te piękne ciasta ciastka itp .Uwielbiam takie coś oglądac.Jak najbardziej polecam
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Panda » 15 sie 2013

Wafel(Kim Jae-wook) i Choi Ji-ho
:smitten:

Świetny film, poprawiający humor
Obrazek

Wróć do „K-movie”