[2008] Baby and I

filmy z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 lut 2010

przesłodziaszne! <3 dziś to wlasnie z kumpela obejrzalam

tylko nad jedna rzecza sie zastanawialysmy i w sumie nie do konca jestesmy tego pewne tak wiec sie chcialam spytac.. odnośnie końca filmu..

czy z tego chodzi o to ze Joon Soo został podrzucony swojemu ojcu.. znaczy sie.. ze jego matka byla ta jego nauczycielka ze szkoly???

moje ulubione fragmenty: ta laska w piżamie.. LOOOOOL

i jak sępili adresy matek świeżo po porodzie zeby dostać mleko xD xD normalnie od razu mi na mysl przyszlo "I kto to mówi" mam na myśli te "myśli" dziecka

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 24 kwie 2010

Kochani moi
Całego OSTa nigdzie nie mogę znaleźć do dzisiaj, ale...

Można zassać MVkę i jedną pioseneczkę
Z góry przepraszam, że to tak malutko, lecz to wszystko, czym dysponuję :D

[nie wolno zamieszczać linków, odsyłam do PW - Snake]
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 23 maja 2010

evelinux pisze:przesłodziaszne! <3 dziś to wlasnie z kumpela obejrzalam

tylko nad jedna rzecza sie zastanawialysmy i w sumie nie do konca jestesmy tego pewne tak wiec sie chcialam spytac.. odnośnie końca filmu..

czy z tego chodzi o to ze Joon Soo został podrzucony swojemu ojcu.. znaczy sie.. ze jego matka byla ta jego nauczycielka ze szkoly???

Mi sie wydaje, ze jego matka byla jego matka (xD). Tylko, ze urodzil sie jeszcze jako nieslubne dziecko :P Bo wtedy jak pokazali, ze zostal podrzucony, to jego matka chowala sie za murem :P
Chociaz moze tez to zle zinterpretowalam :D

evelinux pisze:moje ulubione fragmenty: ta laska w piżamie.. LOOOOOL]

Hahahaa na poczatku filmu, jak byla przebrana za kurczaka, to myslalam, ze pracuje dla tego goscia sprzedajacego zarcie w budce obok ich szkoly i ona robi jako maskotke-reklame xD
I zawsze mnie bawilo, jak swoja wiedza uciszala ludzi :D

evelinux pisze:i jak sępili adresy matek świeżo po porodzie zeby dostać mleko xD xD normalnie od razu mi na mysl przyszlo "I kto to mówi" mam na myśli te "myśli" dziecka

Teksty dzieciaka w tym filmie sa najlepsze xD
Jak pierwszy raz poszly jego mysli, to tez od razu skojarzylo mi sie z "I kto to mowi":D

Generalnie film bardzo zabawny ^^
A wlasnie, czy to czysty przypadek, ze glowna bohaterka nazywa sie tak samo jak aktorka ja grajaca? :)
Awatar użytkownika
muha
Co to jest dorama? o_O

Postautor: muha » 23 maja 2010

Szczerze mówiąc to nie mogłam uwierzyć, że Geun-seok Jang to ten sam Geun-seok, który grał w You're Beautiful xdd Dramę oglądałam wcześniej i byłam przyzwyczajona do tej jego bardziej 'mrocznej' strony... :)
A Manson to naprawdę urocze dziecko <3
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 23 cze 2010

ogólnie bardzo ciekawy film (:
dzieciak był słodki i miał ciekawy głos ;p
szczerze mówiąc nie oglądałam z zapartym tchem (momentami film był nudnawy) ale historia ciekawa i oryginalna
Byeol Kim była słodka w swojej piżamce - kurczaku :D
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 23 cze 2010

I JGS uroczy,ale on to zwykle uroczy jest. Eh,ten jego uśmiech,czasem miałam chęć zrobić mu jak ta bohaterka jak zobaczyła go pierwszy raz,chociaż jak on to zrobiła to na mojej twarzy pojawiło się mocne zdziwienie
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Re: [2008] Baby and I

Postautor: Rosia-chan » 24 lip 2010

Po obejrzeniu DoReMiFaSolLaTiDo byłam pełna obaw co do tego filmu,ale postanowiłam spróbować,no bo w końcu JGS ;)
I tak mi się podobał! I film i JGS i to dziecko! Ja ogólnie uwielbiam dzieci,bo są takie radosne i kochane. A JGS jako młody ojciec... Hmm... No może nie sprawdzał się tak,jak powinien,ale jest taki przystojny,że to aż nieprzyzwoite. Tak super wyglądał,że napatrzyć się nie mogłam na niego! I ten jego rozbrajający uśmiech... Nawet przez ostatnie kilka sekund filmu można było posłuchać jego zniewalającego śmiechu - kolejna zaleta tego filmu :D Aaaach,uwielbiam go! :) Gdy płakał to normalnie miałam ochotę go przytulić (nie to,żebym wcześniej nie miała,no ale ;) ) Wyglądał uroczo z tym zawiniątkiem. No i przeurocze słodkie maleństwo,te wielkie oczka,ta radość na twarzyczce. Swoją drogą ciekawa jestem jak oni to zrobili,że ten dzieciak zachowywał się tak,jakby wiedział,jaki nastrój ma pokazać....
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 16 sie 2010

Film za pierwszym razem wydaje sie nudnawy ale ... dzisiaj ogladałam go cały z wypiekami na twarzy bo wcześniej przewijałam i właściwie nic z niego nie wiedziałam chciałam tylko pogapic się na JGS :P
Uwielbiam takie spokojne stonowane filmy , które wzruszają , sprawiaja że zaczynam przejmować się losami bohaterów ....

JGS jest tak niesamowicie uroczy, przystojny że az mi w to trudno uwierzyć , też miałam go ochote wyściskać za ten jego uśmiech i przytulic w odpowiedniej sytuacji.Zagrał bardzo dobrze , ta przemiana taka typowa , już to widziałam w kilku filmach ale JGS jest tak wyjątkowy że ta wersja jest moją ulubioną.
Ja lubie te postac bo zły on nie był jak by miał serce z kamienia to by się nie przejmował malcem a tak zyskał coś ... odkrył miłość i zyskał dwie nowe osoby które go kochaja :-)

Reszta aktorów była okey , ta dziewczyna była boska , naprawde bardzo ciekawa postać i ta akcja na koniec :-)

Myślałam że to sie inaczej skończy że ... ale i tak jest dobrze .
Film ogladało mi się bardzo przyjemnie , nie jest najlepszy ale aktorzy JGS i ta genialna dziewczyna oraz słodki dzieciak wypadli wspaniale i oni sprawiają ze kocha się własnie te historie z nimi a jak ktos uwielbia fochy i uśmiech JGS to musi to zobaczyć , będzie bardzo zadowolony ;-)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 24 paź 2011

Jestem świeżo po i strasznie mi się podobał.W końcu obejrzałam jakiś normalny fajny film.Ta dziewczyna była niesamowita i te jej wiadomości od razu był cały wykład na dany temat.Do tego mówila w takim tempie że napisy przewijały się z zawrotną prędkością.Ogólnie lubię Janga więc tym bardziej byłam na takI wyglądał tutaj świetnie.To małe dziecko naprwe było urocze choc w pewnych momentach widac było już jego samodzielnośc(miał wtedy rok).Dziewczyna grająca Kim w życiu również się tak nazywa.Zostawiła swoję imie i nazwisko w filmie.Jeszcze się z tym nie spotkałam w takich produkcjach.Rzeczywiście atek z ojcostwem był dziwny ale zaskakujący nigdy bym się nie spodziewała a tu proszę takie coś
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”