[2008] Do Re Mi Fa So La Ti Do

filmy z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 sty 2010

Irluna pisze:
evelinux pisze:o boshe.. film mi się bardzo podobał.. do czasu 1h 25 min. ten film to najlepszy przyklad na to ze w dwadzieścia minut przed końcem idzie spieprzyć świetny film.. w ogle co to za motyw z tą chorobą psychiczną?! o w mordkę.. a taką mialam frajde oglądania.. a ja na prawdę żadko marudze..

Tu się zgodzę, jak dla mnie film powinien skończyć się 20 minut wcześniej. Na pierwszej scenie koncertu :-/ Powinna wyjść za nim, przytulić go i mamy Happy End :-P A nie jakieś rozwlekanie historii.

co nie? dokladnie tak samo myśle xD xD

Irluna pisze:
evelinux pisze:ale co chcialam skomentować.. to napisy.. mialam wersje z polskim hardsubem z BAKA fansubs.. napisy mnie totalnie rozwaliły! genialne hasła tam puszczali, po prostu perełka! xD

Aj, dziękuje ^^

hihihi.. ty je robilas? czy nalezysz do BAKA?

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Irluna
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Irluna » 15 sty 2010

Nom, ja spłodziłam to tłumaczenie. Chociaż myślałam, że z końcówką już nie wyrobię. Po prostu ostatnie 20 min filmu do mnie jakoś nie przemówiły. Niby miła być wielka tragedia i dramat, ale jakoś mi to do całokształtu filmu nie pasowało.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 sty 2010

ahaaa.. noo no na prawde tlumaczenie bylo wypasione xD i hasla wymiataja xD tez bym cos potlumaczyla ale nie ograniam technik tworzenia napisow.. :/

no i na prawde, gratuluje Irluna! :)
Niby miła być wielka tragedia i dramat, ale jakoś mi to do całokształtu filmu nie pasowało.

no dokladnie, dokladnie. ten watek to jakby sie totalnie z choinki urwal.. na prawde mogli to zrobic lepiej a mniej dramatycznie.. przekombinowali po porstu.. myslalam ze padne ze smiechu jak zobaczylam go jak biegl z tym czajniczkiem ktory ukradl dzieciom..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 03 mar 2010

Ja męczę to już trzeci dzień i nie mogę przebrnąć. Tak mnie nudzi.. xP
Jeszcze tylko (aż? xD) pół godziny do końca. Jedyne co imo ten film ratuje to JGS, żeby nie on to dawno bym chyba wyrzucił to na półkę z "gniotami"..xP
Ale może jeszcze zmienię zdanie.
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 03 mar 2010

Taa, JGS latający z czajnikiem :lol: <a mi się to wkręciło>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 mar 2010

jak do tej pory ci sie nie spodobalo to watpie zeby ostatnie pol godziny cie wkrecilo xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 mar 2010

Obejrzałam i mam mieszane uczucia, z jednej strony spłakałam się jak bóbr, więc chyba ostatnio mam rozchwianie emocjonalne, albo film jest aż tak dobry xD z drugiej strony mam wrażenie, że coś było nie tak, czy to za szybkie tempo filmu, a on potrzebował trochę zwolnić, czy może niepotrzebnie wydłużyli film o ten problem emocjonalny :? sama nie wiem :?
ogólnie to podobał mi się, ale nie dałabym mu 10/10 :(
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 mar 2010

sadzę że chodziło o to niepotrzebne przedluzanie filmu o ten dziwaczny incydent..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 07 mar 2010

Mam podobne odczucia. Obejrzałam ostatnio ten film, fajnie się go ogląda, tylko też uważam, że zmarnowali go 20 ostatnimi minutami. Żeby film się zakończył na pierwszym koncercie, gdzie ona wybiega za nim i wogle, to bym dała wyższą ocenę o co najmniej 1. A tak, ta choroba to było przegięcie.
Ale JGS jakoś tak słodko w tym filmie wyglądał :)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 07 mar 2010

Teraz sobie pomyślałam, że gdyby nie te 20 minut, to nie byłoby na temat filmu prawie żadnej dyskusji.

Spoiler! No może: czy ten chłopak powinien się wtedy rzucić z dachu, czy nie :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 07 mar 2010

przyznam się, że obejrzałam ten film tylko i wyłącznie na Geun Suk'a (czy jak to się odmienia xP)
jest to świetny materiał na dramę, ale na film trochę zbyt szybko wszystko się działo.. ale gra aktorska bardzo mi się podobała. Szczególnie na końcu jak ten koleś oszalał. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 mar 2010

Ale JGS jakoś tak słodko w tym filmie wyglądał Smile

zgadzam się :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 mar 2010

boom_boom pisze:No może: czy ten chłopak powinien się wtedy rzucić z dachu, czy nie :oops:

a powinien xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 10 mar 2010

obejrzałam, w różnych wątkach ludzie o tym co chwilę wspominają xD
jezu, co za dziwny film xDDD ale omg, czy na tym naprawdę ktoś się popłakał? mi się chciało właściwie śmiać xD szczególnie na tej końcówce. wiem, ja jestem jakaś dziwna, no ale SORRY, nie wyszło JGSowi to granie obłąkanego xD i w ogóle co za absurd nie no... z drugiej strony dopiero w tej końcówce zaczęłam przykładać większą uwagę do filmu, bo wcześniej mnie po prostu znudził... a to było zdecydowanie niestandardowe xD głupie strasznie, ale oryginalne, taaak.
co do drugiego chłopaka, to naprawdę na miejscu dziewczyny bym mu nawet pomogła skoczyć z tego dachu.
dobra, to prawie trauma, dobrze że się na to nastawiłam xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 mar 2010

Ai_tanu pisze:ale omg, czy na tym naprawdę ktoś się popłakał? mi się chciało właściwie śmiać xD szczególnie na tej końcówce. wiem, ja jestem jakaś dziwna, no ale SORRY, nie wyszło JGSowi to granie obłąkanego xD

no dokladnie.. mi sie tez smiac chcialo. .w goole to od momentu jak go zobaczylam z czajniczkiem ściganego przez stadko dzieciaczkow to czekalam az sie obroci i powie "dałaś się nabrać!" a on nic.. ;P

Ai_tanu pisze:co do drugiego chłopaka, to naprawdę na miejscu dziewczyny bym mu nawet pomogła skoczyć z tego dachu.

hahah, ja dokladnie tak samo..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-movie”