[2009] Sydney in Love

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2009] Sydney in Love

Postautor: Maura » 08 mar 2009

Obrazek

Trailery:
Happyness
Sadness

Film => KLIK

Występują:
Choi Jung Won Baek Song Hyun
Obrazek Obrazek

Opis:
“Sydney in love” to siedmiominutowy film o przypadkowym spotkaniu sławnej koreańskiej aktorki i młodego fotografa studiującego w Sydney. Choi Jung Won gra gwiazdę, która decyduje się wyjechać do Sydney by pozbyć się wszystkich wspomnień o swojej pierwszej miłości, który zostawił ją bez słowa. Baek Sung Hyun gra studenta, który pracuje w chińskiej restauracji i marzy by zostać światowej sławy fotografem. Podczas przygotowań do jego pierwszej wystawy pt. „Sydney In Love”, spotyka Choi Jung Won i zostaje ona jego modelką.

* * *
Cała moja historia z tym filmem zaczęła się od plotek (a może to ja nieuważnie czytałam? ^^), że Baek Sung Hyun umawia się ze starszą od siebie o 8 lat Choi Jung Woni i zostali przyłapani razem w Sydney. Byłam zafrapowana tą historią, zwłaszcza, że Sung Hyun to przecież baby boy, ten chłopaczek ze Stairway To Heaven grający młodego Kwon Sang Woo i zaledwie rok ode mnie starszy. Kiedy okazało się, że to tylko film miałam mieszane uczucia, trochę rozczarowana? Ale gdy zobaczyłam ten cudowny plakat, a potem zwiastuny, przez jakiś czas nie mogłam oderwać myśli od tej historii.
Myślę, że warto poświęcić 7 minut by obejrzeć naprawdę piękny obraz. Film bardziej przypomina video clip (ze świetną muzyką w tle) niż taki prawdziwy fabularny. Uwielbiam to co realizatorzy zrobili z montażem – razem z klipami filmowymi przeplatają się bardzo dobrej jakości zdjęcia. Filmy złożone z samych zdjęć są coraz modniejszym ‘tłem’ i czasami lepiej wyrażają historię niż zwykły ruchomy obraz. Poza tym część tych clipów w filmie wygląda jakby była robiona amatorską kamerą, co nadaje świetny nastrój całości.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 25 mar 2009

Śliczna 7 minutowa historia warta obejrzenia. Bardzo ciekawie zrobiona. Fajny motyw przeplatania zdjęć z grą aktorów
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 26 mar 2009

Super nakręcona opowieść o miłości ~~ najbardziej podobały mi się te zdjęcia ;) warto to obejrzeć ^.^ drama a'la teledysk a to nowość~~
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 26 mar 2009

Zdjęcia tak badzo dobrze wykonane. Szkoda że nie jest to dłuższy filmik
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 mar 2009

Wow, zdjęcia są rzeczywiscie piękne :) I przyjemna piosenka w tle :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 26 mar 2009

dokładnie, szkoda, że nie jest dłuższy ^^
bardzo ładne *_*
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 mar 2009

A ja żałuję, że ta historia nie okazała się prawdziwa zgodnie ze spekulacjami mediów. ^.^

A w ogóle Baek Song Hyun reprezentuje pokolenie młodych aktorów, którzy kiedyś grali dzieci, a teraz sami będą dostawać główne role. Oprócz kolejnych produkcji z udziałem Song Hyun'a , czekam też co dalej pokaże ta śmieszna aktoreczka Park Bo Young. Fajnie by było jakby spotkali się razem na planie. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 26 mar 2009

hm.. z tego co sama zauważyłam, to było tak, że ona kupiła mu nowy aparat, on nie chciał przyjąć, a ona że ma brać.. i sama zaproponowała, ze będzie modelką ;P
ale moge sie mylić, bo mój koreanski dobry jeszcze nie jest XD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Bo ona mu ten aparat chyba zepsuła jak się zderzyli...

Nie pamiętam już xP Chyba muszę odświeżyć...
Obrazek
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 26 mar 2009

no to tak, zepsuła i kupiła nowy, ale to ona mu zaproponowała bycie modelką, a nie, że on ją poprosił tak jak w opisie tu podano ;d
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Ołkej, zgadzam się, to ona zaproponowała, że zostanie modelką. Tylko, że on jej się tam wcześniej przyglądał i przecież to nie jest tak, że ją rozpoznał po plecach xP Ja interpretuję to tak, że podszedł do stolika bo go w jakiś sposób zainspirowała? spodobała mu się? miał wizję? xP

Tak myślę też, że powinnam się trochę wytłumaczyć z tej chińskiej restauracji bo takowej nigdzie nie było xP Zasugerowałam się jakąś recenzją, która zagłębiła się w historię i dorobiła parę faktów. ^.-'Z drugiej strony ten film jest tak krótki, że nie ma sensu pisać więcej o treści. Lepiej obejrzeć i powzdychać do półnagiego bóstwa. <3
Spoiler! Obrazek

Swoją drogą, ma ktoś namiary na muzykę z: trailera i te dwa kawałki z filmu?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 26 mar 2009

o ja na tej foteczce on jest śliczny ehhhhhhh

Wróć do „K-movie”