[2006] Magang Hotel

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

[2006] Magang Hotel

Postautor: Piżmak » 19 kwie 2009

Przepraszam... czy tu biją?

Obrazek

Troszke od strony technicznej:

TYTUŁ FILMU: Hotel M: Gangster's Last Draw
PRODUKCJA: Korea Południowa
GATUNEK: Komedia
CZAS TRWANIA: 98 minuty
DATA PREMIERY: 2007-02-22
REŻYSERIA: Choi Seong-cheol
SCENARIUSZ: Choi Seong-cheol
OBSADA: Kim Seok-hoon, Kim Seong-eun, Jo Sang-gi

Opis:

Dwa rywalizujące gangi postanawiają wysłać czterech swoich ludzi do hotelu aby odebrali długi, ale wpadają nie w porę i spotykają hotelowy personel który sprawi im nie małe problemy.

Trailer:

Ode mnie:

Po filmach Kim Ki duka to bardzo miła odmiana w strone tych głupkowatych albo jak to nazywa sie teraz zakręconych pozytywnie. Gangsterzy z nich zadni, może oprócz szefa, który jest mocny w pięści i w gębie - cała reszta jest dorym komediowym tłem ala gangsterskim. Ubawiłam sie strasznie oglądając filmik, można sie na nim odprężyć i popatrzeć na całkiem miłe buźki i wyczyny wszystkich razem. Polecam jesli szukacie dobrej komedii na niedzielne popołudnie.

Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2006] Magang Hotel

Postautor: Pino » 01 mar 2011

Świetny film.
Najlepsze są pojedynki hotelarzy z gangsterami.
akcje sabotaż, wystraszenie klientów itd, ale hotelarze dzielnie się bronią.
Motyw ze strusiem jest ciekawy... mała kręta droga, wyskakuje struś i nie masz wyjścia, wpadasz do hotelu, w kawałkach czy cały nie ważne, kończy się droga jest hotel, a hotel jest specyficzny, a w nim banda biegających półnagich "pięknych" i uroczych łobuzów z tasakami...
Rada od Piniacza, chcesz spędzić miło czas i odpocząć ?!,unikaj tego miejsca, no chyba że lubisz latające noże i śliwkę po okiem, to zapraszam!
Ja się wybieram w sobotę!
Chce razem z bandziorami prowadzić Hotel

hmm zastanawiam się nad CV... możne tak, mała posadka na zmywaku:P... będę zmywać krew z noża!
umiejętności : nie tłukę talerzy, no chyba że pojawia się wróg i w obronie własnej ,mogę wykorzystać brudne naczynia w walce.Skutecznie walczę z brudem!
doświadczenie: a to jeden talerz wypucowałam...
języki: łacina podwórkowa
ehhh ciekawe czy mnie przyjmą!?

Jeśli nie masz co robić, może się nudzisz? obejrzyj gangsterów w hotelu, ja obejrzałam i nieźle się bawiłam, idę trenować teraz umiejętności zmywacza , zacieram raczki.. marzy mi się ekstremalna posadka!
Obrazek

Wróć do „K-movie”