[2008] A Frozen flower

filmy z Korei
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Re: [2008] A Frozen flower

Postautor: sweetluluby » 12 lip 2010

Kochani!
To wszystko, co znalazłam :D
Spakowałam swoje i Reiry w paczuche i proszę bardzo! :P
Jakby co, to nie mam premium więc tylko jakiś czas będzie dostępne, ale jakby ktoś miał premium to możnaby ....wiecie itd

KLIK

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 lip 2010

dzięki lulu :* ściągnelam i juz slucham :) ale ejj mimo ze tekst tych slow piosenki krola byl denny i gejowy to ta piosenka tak jakos bardziej wpada w ucho xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 17 sty 2011

Ściągnęłam ten film bo zobaczyłam, że gra w nim Ciastek i .... widziałam go może jakieś 3 razy ha ha ! ale nawet udało mu się coś powiedzieć w tym filmie eh ... <3

Jeśli chodzi o sam film to jest na prawdę dobry! Nie spodziewałam się takiej fabuły tym bardziej, że jak ściągałam totalnie nie wiedziałam o czym on jest! Pięknie pokazana miłość, która zresztą była główną przyczyną tych wszystkich tragedii, Piżmak napisała, że film ten oparty jest na prawdziwych zdarzeniach i jestem w szoku.... Klimat tego filmu jest świetny te wszystkie kostiumy, muzyka i w ogóle przestrzeń ..... wzruszające bardzo. Polecam ten film i na pewno sama jeszcze nie raz do niego wrócę.
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 25 cze 2012

obejrzałam.... bo kiedyś dawno temu wpisałam na długą listę filmów, które warto zobaczyć ....gdzieś po drodze Volli go bardzo zachwalała, ale ja oczywiście zapomniałam :victory:

jakoś trudno zebrać myśli po obejrzeniu, bo .... na swój sposób urzeka... kostiumy /a lubimy historyki :mrgreen: /, muzyka .... piękne chłopaki... :rolly: .... i tu komentarzem niech będzie:

Obrazek

a z drugiej strony.... jak cienka jest linia "od miłości do nienawiści", "od zabawy do szaleństwa" .... na prawdę nie wiem jak to ująć :confuse: , sami zobaczcie:

Obrazek

i coś dla tych o mocniejszych nerwach:
Spoiler! Obrazek

Obrazek

więcej już nie powiem, bo przegadam i zaspojleruję
jak dla mnie super super ..... choć zaskoczyła mnie gimnastyka łóżkowo-biblioteczna :wow: bo ja chyba wolę, jak coś jest niedpowiedziane :ashamed: ....
to se idę ... szukać biblioteki z literaturą wojenną, może spotkam młodego Ciastka :excited:
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 06 lip 2012

Film dośc dobry. Zaskoczyła mnie ilośc scen sexu. I jeszcze scena gdy oni dwaj...
Główna bohaterka to nie kto inny jak pani z Running Men. Spisała się w swojej roli dobrze.
Szkoda że główny bohater po tym filmie nie zagrał w innej produkcji.
W każdym bądź razie polecam.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 lip 2012

Chie pisze:Szkoda że główny bohater po tym filmie nie zagrał w innej produkcji.

miałam tak samo.. szkoda takiego ciacha.. powinien gdzieś cos jeszcze zagrać.. :grumble:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 18 lip 2012

evelinux pisze:powinien gdzieś cos jeszcze zagrać.. :grumble:

W woju był,poszedł jakoś niedługo po filmie,to nie miał co grać. Jakiś film w tym roku będzie z nim kręcony,więc spokojne głowy
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
etebari
Co to jest dorama? o_O

Postautor: etebari » 21 lip 2013

Jo In Sung po wyjściu z wojska dość długo w niczym się nie pokazał, były jakieś problemy z jego filmem (Kwon Bob). W tym roku wystartował z bardzo dobrą dramą "That winter the wind blows", która już została zakończona. Polecam!

Wróć do „K-movie”