[2008] The ESP Couple

filmy z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2008] The ESP Couple

Postautor: mootyl » 04 maja 2009

Niskobudżetowy film, słaba oglądalność w kinie... a może jednak? Bardzo ładny film^^

Obrazek

Gatunek: komedia rom.
Rok; 2008
Obsada: Jin-gu & Park Bo-yeong

OPIS:
Su-min jest samotnikiem i dziwakiem. Chłopak posiada dar: potrafi czytać w cudzych myślach. Pewnego dnia na swej drodze spotyka Hyun-jin inteligentną dziewczynę, która od razu rozpoznaje talent chłopaka. Jakby tego było mało, postanowiła się jego uczepić i wspólnie rozwiązać zagadkę porwania dziewczyny...

ODE MNIE:
Bardzo przyjemny i dobry film. Chociaż plakat i oglądalność może zrazić niejedną osobę, ja pozostałem niewzruszony i nie żałuję, że obejrzałem ten produkt. Jin-gu (śmieszne imie) nie widziałem od czasów "Spotlight", gdzie bardzo go polubiłem. Ten film sprawił, że pałam do niego jeszcze większą sympatią. Nie mogę zaś powiedzieć tego samego o jego partnerce, która zbyt urodziwa nie była, a także jej zdolności aktorskie pozostawiały wiele do życzenia^^
Pierwsza część filmu była spokojna, łagodna i słodka... Trochę mi się przypomniał "Pure Comic Strip", a ostatnio takie obrazy mi się podobają. Potem akcja się rozwija i już z górki...
W filmie znajdziemy więc komedię, kryminał, romans, fantastykę, a także animację^^ Podobała mi się ta animowana wstawka:)

Ja się w połowie domyśliłem zakończenia, ale i tak uważam, że twórcom udało się osiągnąć zamierzony efekt^^
Gdybym miał się jeszcze przyczepić to do braku piosenki w soundtracku... były tylko same linie melodyczne.

MOJA OCENA:
7,9/10

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2008] The ESP Couple

Postautor: Chie » 29 maja 2012

Film był fajny i czas przy nim bardzo szybko mi zleciał. On spokojny i powolny ona wesoła i pełna energii. Tworzyli razem fajną parę.
Mi się wszystko w tym filmie podobało łącznie z zakończeniem chociaż oglądając film to prawie od początku wiadomo było jak potoczą się dalej losy naszej pary.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”