[2009] More Than Blue

filmy z Korei
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

[2009] More Than Blue

Postautor: sweetluluby » 17 maja 2009

More Than Blue (2009)

Obrazek

: Seulpeum Boda Deo Seulpon Iyagi / More Than Blue

Produkcja.........................................: Korea Południowa

Gatunek...........................................: Romans, Dramat

Czas trwania......................................: 104 minuty

Premiera..........................................: 14.03.2009 - Świat

Reżyseria........................................: Won Tae-Yeon

Scenariusz........................................: Won Tae-Yeo

Aktorzy...........................................: Kwon Sang-Woo, Lee Bo-Young, Lee Beom-Su

OPIS: Kay i Cream poznali się w szkole średniej. Oboje byli sierotami. Szybko złapali wspólny język i postanowili zostać najlepszymi przyjaciółmi. Wraz z upływem czasu Kay staje się zazdrosny o swoją przyjaciółkę Cream, która zmienia chłopaków jak rękawiczki, podczas gdy on potrafiłby się całkowicie dla niej poświęcić. Kay skrywa przed swoją przyjaciółką nie tylko własne uczucia, ale i poważne problemy zdrowotne.

Film jest już dostępny, jedynie na razie, mam taka nadzieję, że nie na długo, bez napisów!!! :wink:
Prośby o zassanie proszę kierować do mnie na PM

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 maja 2009

Jakiś czas temu (chyba w styczniu) w internecie ukazał się (wydaje mi się że to był wyciek xP) 10 minutowy mv streszczający całą opowieść. xP Jako że obejrzałam nieświadomie, dopiero potem przeczytałam opis, znam treść i wiem jak to się skończy xP Anyway, w mv było strasznie smutno xP

A Kwona prawie na plakacie nie poznałam xPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 17 maja 2009

On już teraz taki dorosły się zrobił, no w końcu w lutym został tatusiem... :D :D
Mam dostęp do pełnej wersji, jak ktoś chce dłużej popatrzeć, to... :wink: :wink:
Poza tym myślę, że to typowy wyciskacz łez, więc od razu wiadomo, czego się spodziewać.
Jutro go zassam, to jeszcze się wypowiem, trudno obejrzę bez napisów,ale co tam raz się żyje, już i tak trochę rozumiem, co mówią, to może coś z tego wyjdzie... :wink: :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 maja 2009

On już teraz taki dorosły się zrobił, no w końcu w lutym został tatusiem... Very Happy Very Happy

A matka dziecka to robot xP Son Tae Young miesiąc czy dwa po urodzeniu dziecka zrobiła sobie sesję zdjęciową, gdzie ZNÓW cudownie była w swej anemicznej linii eS. Zresztą jak chodziła w ciąży to też za bardzo widać nie było ^^

Ja nie wiem czy obejrzę.... Nie lubię Lee Bum Soo. On jest taki mały i boję się jak uśmiecha bo wtedy tak okropnie głowę zadziera do góry xPPPPP Ale za to pięknie śpiewa ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2009] More Than Blue

Postautor: Chie » 15 sty 2012

Film taki sobie.Od początku do końca szedł takim samym tempem.Ostatnie dwie części to praktycznie powtórki więc też nic ciekawego.Nie było to ciekawe i kompletnie mnie nie ruszyło.Zero reakcji na to wszystko za to dużo ziewania.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”