[2005] Innocent steps

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2005] Innocent steps

Postautor: Eggie » 08 cze 2009

Obrazek
alternatywny tytuł: Daenseo-ui sunjeong
Reżyseria: Park Young-hoon
Rok Produkcji: 2005
Występują:
Moon Geun-young i Park Geon-hyeong.

Właśnie skończyłam i nawet mi się spodobał, więc zakładam mu temat, skoro jeszcze nie ma...

Young-sae był znanym koreańskim tancerzem, dopóki spryt i złosliwość pewnego zdeterminowanego rywala nie odebrałą mu kariery, zdrowia i partnerki.
Mijają dwa lata. Dawny trener namawia go na powrót, więc decydują się na jego fikcyjne małżeństwo z chińską tancerką Chae-min. Po wszystkich formalnościach okazuje się jednak, że dziewczyna nie jest tą, za która się podaje, a w dodatku nie ma pojęcia o tańcu... Razem spróbują jednak powalczyć o tytuł, a przy okazji znajdą też i miłość...

-----------------------------------------------------------------------

Sama historia wydawała mi się trochę naiwna, ale zgrabnie opowiedziana. Przede wszystkim jest to moje pierwsze zetknięcie z Moon Geun-young i nie jest pozytywne niestety. Panna jest jakaś sztywna i na wiecznie wykrzywioną minę. Jutro oglądam My little bride, muszę się przekonać, czy to na mnie zadziała.
Za to Park Geon-hyoung był cudny. Aktorsko i przede wszystkim, tanecznie. Co za postawa i wyczucie rytmu.
A propos, właśnie taniec mi się najbardziej podobał i ścieżka dźwiękowa.
No i piękne zakończenie...

8/10

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 08 cze 2009

Fajny, słodziutki filmik!!! :wink:
I w sam raz dla wielbicieli tańca towarzyskiego.
Zgrabniutko opowiedziana historyjka, chociaż główna bohaterka nijak mi na Chinkę nie pasuje..., ale to taki szczególik :wink:
Można się nawet odstresować.
Awatar użytkownika
bloody-lily
Co to jest dorama? o_O

Postautor: bloody-lily » 11 lip 2009

jak dla mnie kiepki.. zrazilam sie na poczatku widzac Moon Geun Young ryczacam przy tym stoliku. sprawdzilam jak sie nazywa xD nie zebym miala taka pamiec ;d. jesli chodzi o sam taniec to wszystko si, ale troszke zbyt dramatyczne.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2005] Innocent steps

Postautor: Chie » 07 sty 2012

Film oglądałam dośc dawno ale wiem że podobał mi się.Główni bohaterowie byli fajni choc ta dziewczyna była nieco sztywna już bardziej podobała mi się w My little bride.
Sceny nauki i samego tańca bardzo mi się podobały .Nie pamiętam dokładnie ścieżki dźwiękowej ale nie było to raczej coś co jest warte zapamiętania
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Panda » 15 sie 2013

NIe lubię tego filmu, nie lubię tej aktorki.
:thumb: za taniec jest pro i ich retrospekcje XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Skaza
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Skaza » 04 wrz 2015

Gra aktorska Moon Geun Young niezbyt mi się podobała, zachowanie aktorki niewiele się różniło od jej postaci Mary Christmas z „Marry me, Mary!” – było pozbawione większych emocji. Sama historia trochę oklepana i naciągana, ale warto obejrzeć chociażby dla występów tanecznych. Próby głównych postaci też były ciekawie pokazane. Achhh, i te stópki malowane na podłodze :fav: Co mnie najbardziej rozbawiło, to fakt, że symbolem miłości były… świecące tyłki (dla niewtajemniczonych: https://www.youtube.com/watch?v=NjMoV6T5u78). Ogólnie film jest w porządku, dobry do obejrzenia gdy nie chce się dużo myśleć wieczorem przed ekranem :)
Nikt nie jest bez Skazy.
Obrazek

Wróć do „K-movie”