[2005] The king and the clown

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2005] The king and the clown

Postautor: Eggie » 01 paź 2009

Obrazek

The King and the Clown / Wang-ui namja / 왕의남자 / 왕의 남자
Reżyser: Lee Jun-Ik

Występuje m.in. Lee Jun Ki i Gam Woo Soeng.

Ja tam nie z lenistwa, tylko nie mam czasu, a chciałabym powiedzieć kilka słów (tematu brak :P).

Dawno nie widziałam takiego filmu. Nie chodzi o historyczność, ani o jakiś wyszukany scenariusz.... Sama nie wiem o co. Ale różnil się pod pewnymi względami od innych mu podobnych, więc oglądało mi się przyjemnie. Chodzi chyba o tę, jak to moja znajoma nazywa "płytką filozofię". Na pozór nie padają żadne monumentalne słowa, ale pewne uczucia, pewne słowa pozostają gdzieś podświadomie. Ludzie takie niewymuszone "moralizatorstwo".

Mam jeszcze kilka słów odnośnie aktorów.
Gam Woo Seonga nie znam, a chyba musze poznać, bo zagrał świetnie. Król również nie ustępował. To była przede wszystkim świetna rola, znakomita w swym szaleństwie.
I kilka słów o Jun Kim, do którego zmierza te moje trzy po trzy. Przyznam szczerze, że on jest wybitnie nie w moim typie, ale po obejrzeniu 8 epów My girl czuję jego siłę przyciągania, dlatego siegnęłam po ten film. Jest w nim coś efemerycznego, zwłaszcza, gdy ma długie włoy i specjalnie zgrywa chłopca-lolitę. Po prostu granica między płciami jest cienka jak włos :D Ale zaczynam sie wciągać w jego fenomen, zauważyłam, że bardzo na mnie działa jako aktor, sposób w jaki sie porusza i zwłaszcza, w jaki mówi. Co do jego urody - nie bedę polemizowac z fankami :)

9/10, polecam :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 01 paź 2009

Nie było tego filmu dodanego na doki? O.o

Film oglądałam dawno i miałam po nim pozytywne wrażenia.
Jun-ki Lee świetnie zagrał XDD

Ja polecam wszystkim parodię w parodii tego filmu zrobioną przez DBSK. Wierzcie warto obejrzeć, oni nawet normalnie parodii nie potrafią nakręcić XDD

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 10 paź 2009

Ten film musi być gdzieś na dd. Była na niego faza przecież :D
I tak, jest świetny.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 paź 2009

Jesli znajdziecie, to nie ma sprawy, przerzućcie mojego posta :) Po prostu strona po stronie przejrząłam i nie ma więc...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-movie”