[2008] Boy meets boy

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

[2008] Boy meets boy

Postautor: Kibou » 03 sty 2010

Boy meets boy. (소년, 소년을 만나다)
Obrazek

występują:
Kim Hye Sung- Min Su
Lee Hyun Jin- Seok Yi
Ye Ji Won

plot:
w ciepły wiosenny dzień Min Su, niski i nieśmiały chłopak, spotyka wysokiego i barczystego Seok Yi w abutobusie. Min Su spoglądał na chłopaka, a jego serce zabiło szybciej. Co się stanie z Min Su i Seok Yi?
(plot dość nieudolnie przetłumaczony z asianmediawiki.com xPP)

no więc:
trafiłam na niego przez przypadek przeglądając asian_dorama community i pryciągnął mnie plakat. xP film ma 13 minut i jest bez ani jednego słowa. dlatego też nastawiłam się na dużą dawkę uczuć wyrażonych gestami i spojrzeniami, a tu... zonk. xP
okej, niby 13 minut to mało, ale gdyby wycięli tą laskę która była w samym środku (i w ogóle po co ona tam? --.--) to mogliby jakoś to rozwinąć.
a tak w sumie pomysł dobry, ale wykonanie...

ale co tam.
to tylko 13 minut, a aktorzy kjutni. więc myślę, że można oglądnąć. ^^

jakby ktoś chciał to można ściągnąć tu TU ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 03 sty 2010

Nie przepadam za filmami gdzie główny wątek to związek homo, no ale filmik trwa tylko 13 minut, więc się skusiłam i ściągnełam... Spodziewałam się czegoś innego, myślałam, że to wszystko się rozwinie, a tu tylko takie krótkie... Byłoby nawet ok, gdyby wyciąć caluteńki środek z tą babką, bo ja nie wiem co ona tam robiła O___o
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 03 sty 2010

słodkie, aczkolwiek okropna pedofilia i ta wróżka WTF ;OOO popsła całość ;<
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 03 sty 2010

no właśnie, WRÓŻKA.
w ogóle ja nie rozumiem co ona tam robiła. mimo najszczerszych chęci xP
zrobiła z tego trochę taki poradnik 'jak facet może wyrwać faceta' xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 sty 2010

uhahałam sie co nie miara przy tym filmie, kochana moja Yeh Ji Won, wtf? XD XD XD ja myślałam, że jak coś niezależnego nagradzanego WYCHWALANEGO(!) to będzie naprawdę dobre, a tu taki 13minutowy zonk xP Obraz słodki, ale niestety poniżej oczekiwań xP (jeśli w taki sposób koreańczykom tłumaczy się homoseksualizm to ja nie chcę o tym wiedzieć xP)
Obrazek

Wróć do „K-movie”