[2009] My Girlfriend is an Agent

filmy z Korei
Awatar użytkownika
hogswatch
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

[2009] My Girlfriend is an Agent

Postautor: hogswatch » 27 sty 2010

My Girlfriend is an Agent

Inne tytuły:
Chilgeup gongmuwon
7th Grade Civil Servant
7-geup gongmuwon

Data premiery: 23.04.2009
Rodzaj: Akcja Romans Komedia
Czas: trwania: 112 min
Kraj: Korea Południowa

Obsada:
Ha-Neul Kim
Ji-Hwan Kang
Nam-yeol Jang
Young-nam Jang
Shin-il Kang

Opis:

Su-ji (Ha-Neul Kim) udająca pracownika biura podróży jest agentką rządową wykonującą tajne misje dla bezpieczeństwa kraju. Nie mogąc zdradzić kim jest naprawdę, nieustannie okłamuje swojego chłopaka Jae-joon (Ji-Hwan Kang). Mający już dość takiego związku Jae-joon porzuca Su-ji i wyjeżdża z kraju. Po 3 latach Jae-joon powraca do kraju i przypadkowo spotyka Su-ji, która uświadamia sobie że nadal coś do niego czuje. Postanawia że spróbują wrócić do siebie, nie wie jednak że Jae-joon jest początkującym tajnym agentem innej rządowej organizacji i pracują nad tą samą sprawą, w której stawką jest ocalenie świata.

Imdb:
http://www.imdb.com/title/tt1432078/
Trailer:
http://asianmediawiki.com/My_Girlfriend_is_an_Agent

Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 27 sty 2010

Brzmi trochę jak Pan i Pani Smith xD
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 sty 2010

Brzmi trochę jak Pan i Pani Smith xd

ale nie jest takie.

miałam przyjemność to widzieć i szczerze jest tam parę motywów, ale ogólnie może końcówka daje kopa. sama fabuła momentami się ciągnie.
niemniej gra aktorów jest świetna :D
polecam na odmóżdżający wieczór, gdzie w czasie filmu można zrobić dobrą kawę i i nic cię nie ominie - jak w 3000 odcinku mody na sukces.
no i jest jedna fajna scena, która mi utkwiła w pamięci, ale sobie obejrzyjcie :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 sty 2010

ale nie jest takie.

lol, no jak nie jest?

luuubię ten film <3 kocham Kang Ji Hwana <3333 A tutaj jest przeeeuuuroczy <333 i praktycznie każda scena z nim rozwala ;DDDDD (w ogóle tam bez przerwy coś mnie rozwalało XP)
Oglądałam go już dwa razy i mam wrażenie, że jak jutro wrócę do domu szykuje się trzeci seans ;D

Polecam fanom Pana i Pani Smith ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 sty 2010

lol, no jak nie jest?

po pierwsze nie są małżeństwem.
po drugie on to sierota jakich mało - chyba pana i pani smith nie widziałaś dokładnie? :shock:
troszkę to jednak inne od hamerykańskich produkcji!!!!
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 sty 2010

LOL To tak jakby wypominać dlaczego tutaj nie zagrała Angelina Jolie ;p
No chyba nie oczekujesz, że plot będzie identyczny? o.0 Tak czy inaczej nadal uważam, że ten film pozostaje w konwencji i tematyce BARDZO zbliżonej do Pana i Pani Smith. Poza tym... ten film był promowany jako koreańska wersja tej oto uesańskiej produkcji xP
Obrazek
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 03 lut 2010

Film "dobry" jak dla mnie. Spodziewałem się troszkę żywszego tempa, ale cóż, w tym właśnie tkwi urok koreańskich produkcji, aby przebywać z bohaterami jak najdłużej ;) Obejrzałem prawie wszystkie filmy z Kim Ha Neul, i tym również się nie zawiodłem.
Polecam
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 02 mar 2010

a ja mam pytanie ,czy na początku jak on stał przy pisuarze to ona go poznała po "TYM"? :D
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 mar 2010

a ja mam pytanie ,czy na początku jak on stał przy pisuarze to ona go poznała po "TYM"? Very Happy

według mnie( kobiety) tak :D

w sumie jak z ta puszką - przeznaczenie :D

ech, świetny film :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 15 kwie 2010

natchnęło mnie na obejrzenie drugi raz tego filmu po tej cudownej informacji że Kang Ji Hwan będzie grać w nowej dramie xD [nie no, nie wiem czemu go tak lubię^^]

może i to nie jest jakas rewelacja, ale na pewno fajny film. oczywiście podobieństwo do Pana i pani Smith rzuca się w oczy BARDZO, ale jakos mi to tu nie przeszkadza^^ ogólnie bardzo fajny film do obejrzenia bez zbędnego wysiłku intelektualnego^^
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 25 kwie 2010

Ai_tanu pisze:natchnęło mnie na obejrzenie drugi raz tego filmu po tej cudownej informacji że Kang Ji Hwan będzie grać w nowej dramie xD [nie no, nie wiem czemu go tak lubię^^]

Coffee House i ma nawiązywać do FH, czy jakoś tak :D

a co do filmu, to w końcu go obejrzałam i naprawdę dobrze się na nim ubawiłam, akcja się tu szybko kręciła, dużo zabawnych scen no i Jae-joon był taki uroczy w tej swojej ciapowatości :P
oczywiście podobieństwa tu były do amerykańskiej produkcji, nie rzucały się jednak tak strasznie w oczy i przynajmniej mi nie utrudniały czerpania przyjemności z oglądania filmu xD
z lepszych scen to ta w wesołym miasteczku, jak chłopcy strzelali do siebie z broni na kulki :lol:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 kwie 2010

Kopa ten film daje niesamowitego :D
Wczoraj miałam przyjemność obejrzeć i ode mnie daję 9/10. Wcale mi sie nie dlużyło a sceny z Ji hwanem po prostu mnie rozwalały :D
Nie będę sie powtarzać, wszystko już nade mną zostało napisane, co chciałą napisać, tylko jeszcze powiem że Ha Eul robi sie lepsza z filmu na film - naprawdę, jest to jedna z niewielu k-aktorek które podziwiam i której imienia zadałam sobie trud nauczyć :P (Jakoś panowie mi szybciej wchodzą do głowy ^^).

Mnie osobiście rozwalił motyw jak policjant sie na końcu siłował z tym doktorkiem a potem jak ca całą SOnya czy jak jej tam miałą taką totalnie zdezorientowaną minę, bo oni nie dość, że z nią walczyli to jeszcze sie między sobą przepychali :D

Polecam :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 20 maja 2010

Switny filmy ja tez daje 9/10 :)
akcja w taksówce:) miał ich śledzić i troszeczke mu nie wyszło, no i te hasła:)podaj hasło !!... Szef spacja K...S
no mnie tez ten policjant rozwalil na końcu, w ogóle te zakończenie genialne:) i ta mamusia :) Jea-Joon?Czy słyszysz mnie Mamusia czeka!
Evel oglądaj! bo Kang Ji Hwang <33 w tym filmie jest świetny ciapowaty, ale świetny:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 maja 2010

hia hia ^^ ja go normalnie love.. jakby to powiedziala Yi Nok, it's "i love you" ^^
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 06 cze 2010

ma powstać drama na podstawie filmu, obsada jeszcze nie znana, ale czy nie było by pięknie jakby Ji Hwan i Ha Neul w niej zagrali? :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „K-movie”