[2009] My Girlfriend is an Agent

filmy z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 06 cze 2010

isamar84 pisze:ma powstać drama na podstawie filmu, obsada jeszcze nie znana, ale czy nie było by pięknie jakby Ji Hwan i Ha Neul w niej zagrali? :D

byłoby pięknie , a jeżeli tak nie będzie to aktorzy i scenarzyści staną przed naprawdę trudnym zadaniem by dorównać wersji kinowej - jak by nie patrzeć KJH jest jest jeden jedyny którego mogę sobie wyobrazić w tej roli

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 cze 2010

KartoflAnka pisze:
Brzmi trochę jak Pan i Pani Smith xd

ale nie jest takie.

no baaa.. jest sto razy lepsze.. Pan i Pani Smith to były mega nudy. a tutaj Ji Hwan taki słodki cieciowato-ciapowaty ^^ <33 boskie to było!

ejj a w ogole ten koleis co gral przelozonego Ji Hwana to gra dyrektora Art Gallery w Personal Taste ^^
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2009] My Girlfriend is an Agent

Postautor: Maru » 10 maja 2011

Kolejny film z listy odmóżdżaczy ...udany wielce :rolly:

Naprawdę, ten film ma w sobie tyle absurdalnie głupiego humoru, że az nie idzie sie nie smiać _^_

Co z tego, że gagi są miejscami płytkie albo obrzydliwe - (patrz ręka w łazience :roll: ) skoro dobrze sie to oglada.

Dla mnie było ok, taka fajna, niewymagajaca niemal żadnych zasobów poznawczych rozrywka na raz,
Fabuła jak fabuła, niby była, nic szczególnego ani odkrywczego, ale w komediach to i tak zazwyczaj tylko pretekst do humorystycznych akcji.

Mi sie podobało _^_
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 maja 2011

o jeja ja to chyba ze 3 razy już widziałam i za każdym razem mam taki sam ubaw xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 02 lis 2011

Bardzo dobry film.Bawiłam się przy nim bardzo dobrze.Główny bohater był tutaj uroczy jak dziecko.Główna bohaterka była bardzo fajną postacią.Było kilka zabawnych scen ale też było parę momentów gdy akcja się ciągnęła.Ale pomijając te ciągnące się fragmenty film był naprawdę dobry
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Panda » 15 sie 2013

Świetny humorystyczny film
Może mało realistyczny jak na szpiegów.
Dużo plusów za mówienie w innym języku (rosyjski i japoński), dialogi, ujęcia, gra aktorska.
:thumb: za główne postacie
:smitten: kocham tych aktorów
Obrazek

Wróć do „K-movie”