[2009] Descendants Of Hong Gil Dong

filmy z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[2009] Descendants Of Hong Gil Dong

Postautor: thon » 02 kwie 2010

Descendants Of Hong Gil Dong

Obrazek

Tytuł: The Descendants of Hong Gil-dong / The Righteous Thief
Hongkildongui Huye
Hangul: 홍길동의 후예

Aktorzy:
Lee Bum Soo
Kim Su Ro
Sung Dong
Lee Si Young

Trailer

Opis filmweb:

Mu-hyeok Hong jest osiemnastym potomkiem Hong Gil Donga. W dzień pracuje jako nauczyciel Szkoły Muzycznej, a nocą działa jako Hong Gil Dong i zajmuje się złodziejstwem. Jego rywalem jest Jeong-min Lee, biznesmen z zimną krwią, znany z przekupywania polityków dla osobistych korzyści.

Ode mnie

Film nieodparcie skojarzył mi się z My Girlfriend is an Agent - i fakt podobieństwa dadzą się zauważyć .Tutaj też sporo humoru- dostarcza ich oczywiście Lee Si Young - no nie po tym filmie z nią muszę zobaczyć ją w Birth of a Rich Man.
Sporo zabawnych sytuacji i gagów ,kilka efektownych akcji rodem z mission impossible -film nie pretendujący do miana bycia ambitnym tylko dostarczającym rozrywkę co mu się według mnie udaje w 100 procentach

Jako ciekawostkę dodam że filmowi rodzice Mu hyeok Honga czyli Park In Hwan i Kim Ja Ok - podobnie jak w Be Strong Geum Soon grają małżeństwo :)

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2009] Descendants Of Hong Gil Dong

Postautor: evelinux » 01 paź 2010

wróciłam zmarnowana, przemoczona, zziębnięta i głodna z tułaczki po Bielsku i jak już zaspokoiłam wszelkie potrzeby, postanowiłam się duchowo podbudować i obejrzeć jakiś film.. padło na Gil Donga xD

co wg mnie zasługuje na szczególną uwagę i co mi się podobało:

- dzwonek na telefonie prokuratora (ten z LOTTO..)
- Lee Si Young.. no po prostu cała ona.. rasowa Bu Tae Hee xD
- ten detektyw Park co grał złego cesarza w Hong Gil Dongu xD lol swoją drogą ładny zbieg okoliczności.. a te jego hasła angielskie xD
- ahhh mężczyźni w rajstopach xD xD xD

Lee Beom Soo - ładne ciało :) ale tak generalnie to chciałam powiedzieć ,że to co wyprawiał jak włączyli.. szczególnie jak odbijali z bratem tą jego dziewczynę.. no poezja po prostu. niesamowite sceny walki! a ten prokurator.. o boshe.. jaki ciołek-osiołek.. no po prostu żal.pl

podsumowując.. film rozluźniający.. przyjemny ale jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie na jeden raz. fajnie było zobaczyć Si Young :)

[edit]

oo tak teraz oglądam znów trailer.. i patrze.. a tym policjantem jest.. o bosheee.. pan reżyser z My Girlfriend is a Gumiho.. dobrze ze obejrzałam ten film zanim zaczęłam oglądać Gumiho bo chyba nie dałabym radu filmu obejrzeć.. bo widziałabym go chyba cały czas z tą zapałką w gębie..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-movie”