[2008] The Chaser

filmy z Korei
Awatar użytkownika
długaśnik
Co to jest dorama? o_O

[2008] The Chaser

Postautor: długaśnik » 23 maja 2010

Obrazek

Inne tytuły: W pogoni ; Choogyeogja
Produkcja : Korea Południowa
Gatunek : Dramat / Thriller
Reżyseria : Hong-jin Na
Premiera: 14 lutego 2008

Obsada :
Yoon-seok Kim
Jung-woo Ha
Yeong-hie Seo
Hyo-ju Park

Trailer:

Linki:
http://www.filmweb.pl/film/W+pogoni-2008-471852" onclick="window.open(this.href);return false;
http://asianmediawiki.com/The_Chaser" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.imdb.com/title/tt1190539/" onclick="window.open(this.href);return false;

Opis :
Joong-ho niegdyś oficer z wydziału dochodzeniowo-śledczego, dziś zgorzkniały alfons, którego wszystkie "podwładne" w niejasnych okolicznościach znikają bez wieści. Pewnej nocy, po wysłaniu jednej z dziewczyn do klienta, zauważa, że ów klient dzwonił z tego samego numeru, z którego zamawiane były kobiety, które zaginęły. Od tego momentu zaczyna się dla niego prawdziwy koszmar, gdyż okazuje się, że tajemniczym klientem jest psychopatyczny morderca.

Wspaniały debiut reżyserski Hong-jin Na . Nie sugerujcie się opisem , tylko obejrzyjcie ten film . Naprawdę warto !

:D

"Without pain, without sacrifice we would have nothing!"
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 30 maja 2010

Bardzo przyzwoity film. Mocny początek (sporo odważnie pokazanej przemocy, później jest już znacznie lżej) i ciekawy start fabuły (w zasadzie zaczyna się tam, gdzie inne takie filmy by się skończyły).
Ogląda się przyjemnie, widać, że to jest thriller z górnej półki. Podobno film oparty na faktach, ale trzeba przymykać oko na wydarzenia fabularne, zwłaszcza pod koniec ;)
Mimo wszystko dla fanów thrillerów, czy w ogóle kina azjatyckiego pozycja nie do pogardzenia.

Ja się dobrze bawiłem
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2008] Chugyeogja

Postautor: anna-banana » 05 mar 2011

Pewnie gdyby nie dali wczoraj w TV to pewnie bym nie oglądnęła,a tak widziałam i powiem że jeden z lepszych thrillerów jakie dane mi było widzieć. Bardzo mi przypominał ten film Siedem,klimat był podobny,zwłaszcza że sceny były głównie w nocy i to zagubienie głównego bohatera dawało się bardzo odczuć. Chwilami mnie ten film rozśmieszał zwłaszcza kiedy alfons poniewierał tym psycholem, a psychol był z niego maksymalny kiedy sam zaczął się przyznawać a policjanci na posterunku patrzyli na niego z niedowierzaniem jak na debila,bo przecież kto przyznaje się do morderstwa i potem opisuje to co sam zrobił :crazy:
Dla miłośników dobrego thrillera i tych którzy nie boja się troche drastycznych scen pozycja obowiązkowa :D

PS.Jeśli jak powiedział Snake jest to film na faktach(chociaż w połowie),to ja jestem bardzo przerażona.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
alternacja
Co to jest dorama? o_O

Re: [2008] The Chaser

Postautor: alternacja » 27 lip 2012

Ech, jakos malo komentarzy a film naprawde warty obejrzenia...
Akcja, psychologia, duzo napiecia.

Wróć do „K-movie”