[2003] Arahan

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

[2003] Arahan

Postautor: Gwiazdeczka » 16 mar 2006

Obrazek

Trailer

Tytuł:Arahan
Gatunek: Komedia akcji
Reżyseria:Ryoo Seung-wan (류승완)
Scenariusz:Ryoo Seung-wan (류승완) i Yoo Seon-dong (유선동)
Obsada:
Ahn Seong-gi (안성기)
Ryoo Seung-beom (류승범)
Yoon Soy (윤소이)
Yoon Joo-sang (윤주상)
Kim Ji-yeong (김지영)
Jeong Doo-hong (정두홍)
Lee Dae-yeon (이대연)
Kim Dong-ju (김동주)
Kim Su-hyeon (김수현)
Lee Jae-goo (이재구)

Treść:
Głównym bohaterem jest Sang-hwan. Niezbyt rozgarnięty policjant, który chce zbawić świat. Pewnego dnia Eui-jin przez przypadek wykorzystała na nim kung-fu. W ten sposób Sang-hwan w ciężkim stanie trafia do Siedmiu Mistrzów. Dostrzegają oni w nim potężne chi i wieżą, że może zostać on Arahan. Udaje im się nakłonić go na trening kung-fu. Na ich nieszczęście własnie został obudzony wielki mistrz, który chce zostac Arahan. Kto go powstrzyma i ocali świat??

Foty

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Soundtrack

King Joe - Kung Fu (Feat. Red-Roc).avi

wiecej songow nie znalazlam :(

Download

w razie potrzeby pm

credit:hancinema//asian db

[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 16 mar 2006

O rany, pamietam że ściagnęłam ten film przrz całkowity przypadek...jak typowy półgłówek pomyliłam go z Volcano High :) Ale jak tylko zobaczyłam pierwsze sceny rodem z matrixa :wink: byłam zachwycona... Ryoo Seung-Beom mimo iż nie grzeszy urodą, w tej produkcji wypada genialnie......Za motyw Power Rangers i inne przekomiczne sceny

8,5 :thumb:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 17 mar 2006

o widze ze obie tak mialysmy. tez sciagnelam go przypadkowo i tez myslalam ze to vulcano high ^_^"

filmik super, wlasnie sceny ala matrix bardzo mi sie podobaja ^_^

Goraco wszystkim polecam ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
Wolin
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Wolin » 21 lut 2007

Arahan jest zdecydowanie lepszy niż Volcano High, więc nie mylcie tych dwóch filmów. :wink:

Mi się podoba przede wszystkim dlatego, że jest bardzo oryginalny - takie Urban Martial Arts. To był świetny pomysł by zaczerpnąć wiele z klasyki filmów kung fu i umieścić to wszystko w czasach współczesnych. Poza tym ma fajną piosenkę przewodnią. :P
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 23 mar 2007

Dzisiaj ściągnęłam ten film...napaliłam się na niego po zobaczeniu plakatu, choć dziwnie znajomy wydał mi się ten aktor na trzecim zdjęciu - Ryoo Seung-Beom...myślę sobie - gdzieś już widziałam ten nos O_o No nic, siadam do oglądania, i co widzę?? Jedna znajoma scena, druga znajoma...zaraz...czy ja tego już nie oglądałam? Przewijam do końca...taaaak no właśnie - oglądałam to już kilka lat temu XD Film strasznie mi się podobał, i aż się sama sobie dziwię, że nie zapamiętałam tytułu XD A co do tego czy Arahan jest lepszy od Volcano High...czy ja wiem ;) Wbrew pozorom są to filmy diametralnie różne, z zupełnie innym podejściem do tematu, więc ciężko je porównywać;] A tak podsumowując - film godny polecenia^^ Dużo się uśmiałam, napatrzyłam się na te wywijasy w powietrzu^^ I czedgo chcieć więcej??:P
Obrazek
Awatar użytkownika
teck
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: teck » 23 mar 2007

mega fantastyczny film...
Muzyka genialna :)
Świetna akcja i dobry humor :)
Z pewnością godny polecenia :)

Wróć do „K-movie”