[2010] Hearty Paws 2

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

[2010] Hearty Paws 2

Postautor: Piżmak » 02 lip 2010

Obrazek

alt.tytuł Maeumee 2
reżyseria: Lee Jung-Chul
Premiera: 22 czerwca 2010

Pamiętacie może filmik "Heart is... " aka "Maeumi" z 2006 roku? Bardzo smutna, wzruszająca historia o przyjaźni psiaka, tytuowego Maeumi i dwojga rodzeństwa. Więc całkiem niedługo, już 21 lipca przyjdzie na świat sequel filmu z 2006 roku pt. "Hearty Paws 2 "

O ile "Maeumi" z 2006 roku było wyciskaczem łez (ja płakałam strasznie na koncówce) tak sequel oferuje widzowi zupełnie inne odczucia. Na bank będzie dużo śmiechu, nieoczekiwanych zwrotów akcji i po prostu zabawy w czystej postaci. Nie zabraknie także wzruszających momentów, bo w końcu bohaterem filmu jest zwierzątko.

W filmie zobaczymy młodego aktora Song Joong Ki, natomiast rolę psich złodziejaszków zagrają Song Dong Il i Kim Jung Tae.

Odrobinę więcej informacji od strony technicznej i trailer na stronie: http://asianmediawiki.com/Hearty_Paws_2" onclick="window.open(this.href);return false;

Ode mnie:

Te pyszczki psiaków mówią same za siebie, jak tylko znajdziecie chwilę w swoich szalenie zawalonych grafikami życiach przysiądźcie koniecznie, a na pewno film zapewni wam należyty relaksik:)

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2010] Hearty Paws 2

Postautor: evelinux » 22 lip 2011

no cóż, zabierałam się od dawna aż w końcu obejrzałam.. nawet z polskimi napisami z BAKI :rolly:

Film mi sie bardzo podobał. świetnie dobrali obsadę zwierzęcą xD bo o Ciasktu to niewiele mogę powiedzieć, bo było go tam jak na lekarstwo. Natomiast Maeumi - wielki szacun dla pieska i jego trenera/ów. Byłam pod wrażeniem różnych sztuczek w jej wykonaniu - ale ten sztuczny dzik w lesie to już przesada była :rolly: Panowie porywacze momentami mi przypominali włamywaczy z Kevin sam w domu. Szczególnie jak oblechowi z Chuno siadło na ambicje żeby przechytrzyć Maeumi. Mile mnie też zaskoczyła obecność w tym filmie Jang Hana (słynnego Tsukasy z chińskiej wersji HYD)

Poza tym.. film familijny? jezuuu jak mi sie na nim serce z żalu ściskało to ja nie wiem jak zareagowałyby na ten film dzieci..Naprawdę sie wzruszyłam na tym filmie - ja stara ahjumma.. :fav: :fav: :fav: I psiaki cudownie słodkie :fav: :fav: :fav:

Podsumowując - film bardzo fajny, ciepły, ale jak wiadomo na raz.

ocena psiaków: 10/10
ocena samego filmu: 8/10
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-movie”