[2010] South Korea 1%

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

[2010] South Korea 1%

Postautor: Piżmak » 09 lip 2010

Zrobię z was najlepszych żołnierzy!!!

Jako, że ostatnimi czasy zwracam uwagę na zapowiedzi i filmy, które pojawiły się, ale przyjdzie nam czekać wieki na napisy, więc wzięłam się także za ten filmik.

Obrazek

Dane:

Tytuł : Republic of Korea 1%, Dae-han-min-gook 1%
Wystepują : Son Byeong-ho, Im Won-hee, Lee Ah-i, Kim Min-gi, Yeom Woo-sang, Park Choong-seon
Strona tytułowa : http://www.korea1pro.co.kr/index.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Gatunek : Akcja, dramat, wojenny
Ujrzał światło dzienne: 2010/05/05
Reżyser : Jo Myeong-nam
Scenarzysta : Jeon Man-bae, Jeong Dae-seong, Yoon Hong-gi

Trailer:

Z czym się to je:

Mamy panią sierżant - Yu-mi (Lee Ah-i) - jest to pierwsza kobieta, której udało się przejść wyczerpujący trening siłowy i umysłowy a także zakwalifikować się do sił zbrojnych. Oczywiście, by porządnie zajść za skóre i na siłe udowodnić nowej, że jej płeć ją dyskryminuje dostaje ona specjalne zadanie, które bynajmniej nie należy do łatwych...Zwierzchnicy przydzielają Yu-mi grupę żołnierzy - nieudaczników, których w określonym czasie musi wyszkolić na najlepszych pod słońcem żołnierzy. Podopieczni nie zamierzają być sterowani przez kobietę i co za tym idzie ignorują Yu-mi w każdy możliwy sposób, przez co bidula po woli traci nadzieję. Ponadto jej rywal - sierżant Wang Jong-pal (Im Won-hee) wciąż wciska swoje trzy grosze i jeszcze bardziej zakłóca przebieg szkolenia. Czas mija i z pomocą sierżanta Kang cheol-in (Son byeong-ho) Yu-mi rozpoczyna finałową fazę szkolenia swoich podopiecznych.

Ode mnie:

Lubię filmy, które na pierwszy rzut oka zapowiadają się na lekkie i przyjemne, by z czasem zaprezentować nam troszkę coś głębszego. Wiadomą sprawą jest, że w tym filmie zostanie prześwietlony każdy podwładny i poznamy go na wskroś, także śliczną pani9a sierżant. A ludzie mają to do siebie, że każdy coś tam w sobie skrywa:) Więc ile ludzi - tyle historii:) Gdy będziecie mieli ochote troszkę oderwać się od tych tzw "ciężkich, psychologicznych" pozycji = polecam "Republic of Korea 1%"

Obrazek

Wróć do „K-movie”